Para oczekująca na dziecko dostrzega oblicze Jezusa w zdjęciu ich potomka z USG

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Alicia Zeek i Zac Smith z Pensylwanii powiedzieli dziennikarzom amerykańskiego kanału FOX43, że ujrzeli na zdjęciu ultrasonograficznym Jezusa Chrystusa, który obserwował ich córkę. Jest to trzecie dziecko tej pary (pierwsze dwa nie były zdrowe).

 

Pierwsza córka Alice i Zaca urodziła się z polidaktylią. Syn jest o wiele bardziej chory – przyszedł na świat z rozszczepem wargi i podniebienia. Małżeństwo nie jest za bardzo religijne, ale to, co zobaczyli, wywołało niezwykłe wrażenie. Na ich nienarodzone dziecko z czułością spoglądał mężczyzna w białym suknie i z korona cierniową na głowie.

„Kiedy to zobaczyłem, łzy napłynęły mi do oczu ... straciłem mowę, po prostu nie mogłem uwierzyć w to, co naprawdę widziałem…” – tłumaczy Zac.

Teraz rodzice są pewni, że wszystko będzie w porządku, bo Bóg opiekuje się ich najmłodsza córką, która będzie nazywać się Briella. Lekarze także potwierdzają, że Briella wygląda na szczęśliwą i zdrową.

„Spójrz, kochanie, nie musimy się martwić" - powiedział Smith. „Anioł, Bóg czy Jezus, patrzy na nasze maleństwo z błogosławieństwem".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika malina

Czy zachowały się jakieś

Czy zachowały się jakieś obrazy, wizerunki,zdjęcia,selfi, zeznania świadków,opisy ( lub cokolwiek) przedstawiające wizerunek Jezusa Chrystusa albo jego Matki? Nie? No to tyle w temacie. Nawiedzeńców zawsze było pod dostatkiem.

Portret użytkownika Zoil

26 Jeśli więc wam powiedzą:

26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą9.

Skomentuj