Paranormalna aktywność w pokoju dziecięcym, czy to dowód na istnienie duchów?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkaniec Wielkiej Brytanii był przerażony, gdy na kamerze dostrzegł tajemniczą poświatę w pokoju jego córki. Czy to możliwe, że dom został nawiedzony przez ducha?

Stephen Armstrong szczegółowo opisał całą sytuację w rozmowie z lokalnymi mediami. Wspominał, że szykował się już do snu, gdy nagle postanowił ostatni raz spojrzeć na obraz z kamery zainstalowanej w pokoju jego córki i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Ojciec nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy dostrzegł niesamowitą poświatę przy łóżku dziecka.

Pomimo iż Stephen przyznał, że nigdy nie wierzył w duchy i zjawiska paranormalne, to w tamtej chwili bardzo się przeraził. Widok był tak niepokojący, że ojciec musiał zdobyć się na odwagę i pójść do sypialni, aby zbadać sytuację. Gdy wszedł do pokoju, okazało się, że tajemnicza zjawa zniknęła. Na szczęście dziwna, świecąca postać została zarejestrowana na poniższym wideo, dzięki czemu można się przekonać, że Armstrong nie miał halucynacji.

Po tym incydencie ojciec zdał sobie sprawę, że to nie pierwszy przypadek paranormalnej aktywności w ich domu i już wcześniej doszło do zdarzenia, które pierwotnie zbagatelizował. Przypomniał sobie, że pewnego razu, gdy wszedł do pokoju córki, zauważył dziwną lalkę, której nigdy wcześniej nie widział, leżącą w łóżku dziewczynki. Stephen Armstrong coraz bardziej skłania się do tezy, że przez wiele lat był w błędzie, negując istnienie zjawisk nadprzyrodzonych...

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Ktoś macha czymś

Ktoś macha czymś fosforyzującym i od razu że to duch! Jeszcze zostaję możliwośc że to pejs skrada sie po napletek dziecka z nożyczkami w dłoni. Ciach i do słoiczka na święta.

kolo21

Portret użytkownika lipka

Filmik to żaden dokument tym

Filmik to żaden dokument tym bardziej, że nie widać początku "zjawiska" a skoro kamera nagrywała to gdzie początek? Facet występuje sam a gdzie żona, która by potwierdziła jego sensacje?

Są pewne zjawiska, które obserwują nawet księża w kościele i wierni ale nikt o tym nie mówi bo nie wiadomo z czym mamy do czynienia. Byłam świadkiem takiego zjawiska, ludzie myślą, że to duchy a to nieprawda, te działania pochodzą od tych, którzy analizują nasze słowa i w odpowiednim momencie dają znak byśmy wiedzieli, że nas słyszą. Kim są ci co nas słyszą? Napewno nie duchami ale konkretną siłą mogącą działać na odległość, siła ta może być nam przyjazna lub wroga i to powinno skłaniać nas do nie szufladkowania zjawisk, których nie potrafimy wytłumaczyć i do bezkrytycznego przyjmowana na wiarę wszystkiego jak leci.

Portret użytkownika wojtek56

Tez mam kamery na okolo domu

Tez mam kamery na okolo domu i tez myslalem ze nagrywja one duch ale odkrylem ze kiedy kamera nagrywa w porze nocnej , to kiedy przemieszcza sie tuz przed obiektywem jakis owad to daje wlasnie take wrazenie jakby to byl duch. Nawet maly pajak wyglada wtedy jak duzy duch.

Skomentuj