Pastor wezwał parafian, aby przychodzili do kościoła nago

Kategorie: 

Jeśli jesteś znudzony uczęszczaniem na regularne nabożeństwa i czujesz, że byłoby znacznie lepiej znaleźć się w towarzystwie nagich ludzi w średnim wieku, to mamy dobrą wiadomość. Od niedawna w kościele w mieście Southampton (Virginia, Stany Zjednoczone) modlą się Amerykanie całkowicie pozbawieni odzieży.

 

Wśród lokalnej społeczności pomysł zaszczepił pastor Allen Parker, który doszedł do wniosku, że wymagania innych kościołów, jeśli chodzi o odzienie, są zbyt pretensjonalne i trzeba umożliwić ludziom przychodzenie do miejsc kultu na golasa, pisze Fed Post. Duchowny jest przekonany, że jego pogląd jest słuszny, bo Jezus Chrystus urodził  się i umarł nagi.

„On (Jezus) urodził się nagi, ukrzyżowano go nago i zmartwychwstał bez odzienia. Jeśli Bóg stworzył nas w ten sposób, to dlaczego nagość traktowana jest, jako zło” – powiedział ksiądz lokalnym dziennikarzom.

Parker dodał, że ludzie bez odzienia są bardziej narażeni, a nagie dusze łatwiej trafiają do Chrystusa.

„Nie powinno być poczucia wyższości nad innym człowiekiem” – powiedział pastor. „My ludzie, każdy z nas ma swoje blizny i niedoskonałości - mamy to co mamy. Każdy z nas ma pragnienie, aby kochać i akceptować bliźniego”.

Warto zauważyć, że pastor pierwszy przeszedł od słów do czynów i odważnie zademonstrował gotowość do wdrażania swoich założeń i religijnych przemyśleń. Był bardzo przekonujący, bo wielu parafian poszło jego śladem i modli się bez bielizny.

„Są ludzie, którzy mają dużo pieniędzy i bogactwa, ale są i tacy, którzy nic nie mają. Tutaj możemy poczuć, że wszyscy jesteśmy równi” – powiedział pastor dziennikarzom, paradując bez spodni w chłodne zimowe popołudnie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

Tallin jesteś "miszczem"

Tallin jesteś "miszczem" innegomedium, jak dla mnie to przebijasz swoim sarkazmem i ironią wszystkich razem wziętych.
Jako jedyny jak ten pastor wdrażasz swoje założenia i przemyślenia ogołacając nas ze wszystkich nieracjonalnych i racjonalnych mysli.

Portret użytkownika baca

po przeczytaniu tego.... no

po przeczytaniu tego.... no tego... eee kolejnego talinowskiego mózgo-terroru nie mogę się przestać trząść bo mam przed oczami dwa niezwykle dla każdego chrześcijanina wydarzenia:
Jezus urodził się nago a wniebowstąpił jeszcze bardziej nagi  -  bo w miedzyczasie go jeszcze obrzezali...
takie są bowiem... gołe fakty.
i tu rodzi się pytanie godne najwybitniejszych teologów:
kiedy Jezus będzie powracał na Ziemię to czy będzie, aby być jeszcze bardziej nagi, posiadał obcięte paznokcie, bo coś trzeba przecież obciąć aby się jeszcze bardziej obnażyć no i podczas lądowania nie porysować 2-tysiącletnimi szponami kościelnej podłogi?
bo żeby nie być.... gołosłownym coś musi jeszcze obciąć - proste.
ciekawe co na to katolicy bo taka jest właśnie... naga "prawda"...
 

Portret użytkownika RH+

Baca.. No jak to co można mu

Baca.. No jak to co można mu obciąć?
Czarni już wiedzą, że najważniejsze po jego przybyciu to dać mu aneks do umowy do podpisania (wszak od razu wypłacić za 2k lat nadgodzin to nie w kij dmuchał) i dzięki temu - obciąć mu choć odrobinę odsetek od rodzinnego interesu.
Co jeszcze można by mu było obciąć?
Jakby mu zgolić włosy i brodę - mógłby przyjść do nas jako miłujący pokój skinhead
jakby mu obiąć rentę, to może nie będzie miał kasy na autobus międzywymiarowy i trafi zamiast na ziemię to do... ale i tak się wygrzebie.
 
[ibimage==20365==50_procent==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj