Pastor z RPA został pogryziony przez lwy gdy udowadniał, że Bóg go przed nimi uratuje

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com, pexels.com

Lider duchowy kościoła chrześcijańskiego próbował udowodnić, że Bóg uratuje go, gdy znajdzie się zbyt blisko lwa. Sprawy nie poszły jednak zgodnie z planem, a mężczyzna nabawił się ran szarpanych pośladków oraz ręki. Zdarzenie miało miejsce w Parku Narodowym Krugera w Południowej Afryce.

Lider duchowy Zion Alec Ndiwane został brutalnie zaatakowany przez lwa podczas safari. Mężczyzna chciał udowodnić członkom kościoła, że ​​Bóg go zbawi i uratuje przed dzikim zwierzęciem. Ndiwane wpadł w trans i zaczął mówić w wielu różnych językach, a następnie zaczął biec w kierunku grupy lwów.

Gdy mężczyzna znalazł się blisko, grupa lwów zaatakowała go. Kiedy Ndiwane zdał sobie sprawę, że pomoc z góry nie nadejdzie, zaczął uciekać z powrotem do samochodu. Jeden z lwów zaatakował go i ugryzł w pośladek oraz rękę. Mężczyźnie udało się uciec jedynie dzięki salwie wystrzałów oddanych w kierunku dzikich zwierząt.

 

Ndiwane został przewieziony do szpitala nieopodal, gdzie jego rany zostały opatrzone i zszyte. Mężczyzna został wypisany do domu tego samego dnia. Rzecznik Parku Krugera powiedział, że pracownicy nie zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji, a osoba, która strzelała do lwów na pewno zgłosiłaby ten fakt.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Yyy, no ja nie wiem czy -

Yyy, no ja nie wiem czy funkcjonariusze różni, którzy go od wkurzonych dewoctwem i religianctwem kotełków wyciągli - całkiem przecież możliwe że niewierzący - to się liczą jako interwencja boska... To jest interwencja ludzka, czyli jedyna na jaką można w życiu liczyć, bo z rzeczywistego a nie urojonego świata - boska to jakby koteły padły na kolana i podziękowały Panu za te dary, które zaraz będą spożywać Blum 3

 

Portret użytkownika baca

hmm ta religia zaczęła sie od

hmm ta religia zaczęła sie od rzucania wiernych lwom na pożarcie i tak samo widzę skończy...

jest zatem nadzieja że świadkowie jehowy spakują się i wyjadą do raju... oni na tych świętych obrazkach zawsze tak razem z kobietami, dzieciakami, tobołkami idą tam gdzie słońce wschodzi i gdzie żyją lwy i gepardy więc lada dzień powinnii zacząć się pakować jak już się skończy karma dla lwów w świecie chrześcijańskim... 

Portret użytkownika zoilk

9 Zaprowadził Go też do

9 Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! 10 Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, 11 i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień»4. 12 Lecz Jezus mu odparł: «Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego»5.
13 Gdy diabeł dokończył całego kuszenia, odstąpił od Niego aż do czasu6.
 

Strony

Skomentuj