Pastor z RPA został pogryziony przez lwy gdy udowadniał, że Bóg go przed nimi uratuje

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com, pexels.com

Lider duchowy kościoła chrześcijańskiego próbował udowodnić, że Bóg uratuje go, gdy znajdzie się zbyt blisko lwa. Sprawy nie poszły jednak zgodnie z planem, a mężczyzna nabawił się ran szarpanych pośladków oraz ręki. Zdarzenie miało miejsce w Parku Narodowym Krugera w Południowej Afryce.

Lider duchowy Zion Alec Ndiwane został brutalnie zaatakowany przez lwa podczas safari. Mężczyzna chciał udowodnić członkom kościoła, że ​​Bóg go zbawi i uratuje przed dzikim zwierzęciem. Ndiwane wpadł w trans i zaczął mówić w wielu różnych językach, a następnie zaczął biec w kierunku grupy lwów.

Gdy mężczyzna znalazł się blisko, grupa lwów zaatakowała go. Kiedy Ndiwane zdał sobie sprawę, że pomoc z góry nie nadejdzie, zaczął uciekać z powrotem do samochodu. Jeden z lwów zaatakował go i ugryzł w pośladek oraz rękę. Mężczyźnie udało się uciec jedynie dzięki salwie wystrzałów oddanych w kierunku dzikich zwierząt.

 

Ndiwane został przewieziony do szpitala nieopodal, gdzie jego rany zostały opatrzone i zszyte. Mężczyzna został wypisany do domu tego samego dnia. Rzecznik Parku Krugera powiedział, że pracownicy nie zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji, a osoba, która strzelała do lwów na pewno zgłosiłaby ten fakt.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Yyy, no ja nie wiem czy -

Yyy, no ja nie wiem czy funkcjonariusze różni, którzy go od wkurzonych dewoctwem i religianctwem kotełków wyciągli - całkiem przecież możliwe że niewierzący - to się liczą jako interwencja boska... To jest interwencja ludzka, czyli jedyna na jaką można w życiu liczyć, bo z rzeczywistego a nie urojonego świata - boska to jakby koteły padły na kolana i podziękowały Panu za te dary, które zaraz będą spożywać Blum 3

 

Portret użytkownika baca

hmm ta religia zaczęła sie od

hmm ta religia zaczęła sie od rzucania wiernych lwom na pożarcie i tak samo widzę skończy...

jest zatem nadzieja że świadkowie jehowy spakują się i wyjadą do raju... oni na tych świętych obrazkach zawsze tak razem z kobietami, dzieciakami, tobołkami idą tam gdzie słońce wschodzi i gdzie żyją lwy i gepardy więc lada dzień powinnii zacząć się pakować jak już się skończy karma dla lwów w świecie chrześcijańskim... 

Portret użytkownika zoilk

9 Zaprowadził Go też do

9 Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! 10 Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, 11 i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień»4. 12 Lecz Jezus mu odparł: «Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego»5.
13 Gdy diabeł dokończył całego kuszenia, odstąpił od Niego aż do czasu6.
 

Portret użytkownika Jonasz Rybak

Raczej dostanie nauczkę aby

Raczej dostanie nauczkę aby nie wystawiać Boga na próbę. Niestety Bóg jest bardzi często "uzywany" do udowodnienia czegoś albo pokazania. Mam nadzieję że Angelus Maximus Rex2 zastanowisz się i może wreszcie zaczniesz szukać Jezusa i Boga. Jezus umarł również za Ciebie na krzyżu za każdy Twój grzech, kłamstwo itd.. Twoja wolna wola aby być Zbawionym i uwierzyć albo nie. Ja właśnie Wiary Tobie Życzę !

Skomentuj