Pastor z USA wyczytał w Biblii, że po 21 stycznia rozpocznie się krwawa wojna

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W starożytnych tekstach mówi się, że po krwawym superksiężycu na Wschodzie rozpętała się krwawa wojna. Wrogowie Izraela podobno już czekają. Według pastora Marka Bilza, nadchodzące wydarzenie opisane jest w dwóch pismach – w Księdze Joela i Księga Zachariasza. Krwawa bitwa rozpocznie się dokładnie rok później, kiedy ludzie będą świętować Tu bi-Szwat (Nowy Rok Drzew).

 

W Biblii hebrajskiej, nawiasem mówiąc, wszystkie zaćmienia Księżyca są oznaką czegoś złego. Strach wynika z faktu, że w kategoriach duchowych Izrael jest reprezentowany przez księżyc. Dlatego gdy wszyscy obserwują zaćmienie, myślą, że nadszedł gniew Boży. Czerwony księżyc jest szczególnie okropny, ponieważ oznacza zakończenie bitwy militarnej.

 

Niektórzy wiążą zbliżające się wydarzenie z proroctwem Goga i Magoga - wrogów Boga, którzy związali się z Szatanem. Symbolizują wrogów Izraela, atakujących obce terytorium. Bóg wyleje deszcz ognia, pomagając w wojnie.

W każdym razie, dla wszystkich innych ludzi, zaćmienie jest unikalnym zjawiskiem naturalnym, które wystąpi więcej niż raz. Naukowcy już zorientowali się, kiedy czekać na kolejne zaćmienie. 21 stycznia trzy ciała niebieskie ustawią się w jednej linii, co spowoduje, że dysk księżyca zmieni kolor na czerwony. To zdarzenie związane jest ze specjalnym załamaniem światła słonecznego.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gnago

pastor dorwał się do wina

pastor dorwał się do wina mszalnego po tym jak odkrył swe wielkie poroże . Stąd katastroficzny ton . Wojna trwa od dawna dziwna trochę . Ale faktem że olewa się przepisy prawa międzynarodowego i nikt na jego ewidentne łamanie nie reaguje

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mordulec

,,Niektórzy wiążą zbliżające

,,Niektórzy wiążą zbliżające się wydarzenie z proroctwem Goga i Magoga - wrogów Boga, którzy związali się z Szatanem. Symbolizują wrogów Izraela, atakujących obce terytorium. Bóg wyleje deszcz ognia, pomagając w wojnie."

Aha czyli nie można tyknąć izraela, największego zbrodniarza i manipulanta na tej planecie, bo automatycznie stajesz się ich wrogiem i grozi ci śmierć, spalenie i potępienie przez bozię Biggrin Pieprzony zdegenerowany do cna ,,naród wybrany", który jest jedynie plemieniem żmijowym zapewnił sobie nawet ochronę w postaci bajeczki, aby czasem zmanipulowany koczowniczą mitologią motłoch nie dobrał się żydkom do dupy. I tak sobie ludziska cierpią i modlą się aby się dostać do raju, który jest chlewem dla gojów Smile

Skomentuj