Pełne nagranie z pościgu za UFO. Widziano je tylko w podczerwieni!

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

UFO które zdawało się podróżować z prędkością 170 kilometrów na godzinę, zostało uchwycone przez policyjny helikopter w Wielkiej Brytanii. Podobno, było ono widoczne wyłącznie za pomocą kamery termowizyjnej. Niesamowity materiał filmowy został opublikowany przez brytyjską policję.

Film pokazuje obiekt poruszający się pod wiatr, który porusza się z dużą prędkością nad Kanałem Bristolskim w pobliżu St Athan w Walii. Obserwacja miała miejsce w okolicach godziny 21:00, 17 września 2016 roku. Pełny film z tego dziwnego spotkania, został ujawniony po wniosku Freedom Of Information byłego policjanta, Gary'ego Heseltine.

Spotkanie trwało około ośmiu minut, a na nagraniu widać, jak kamera zmienia ustawienia, gdy policjanci próbują zidentyfikować dziwne zjawiska. Heseltine, domagał się nagrań dźwiękowych z policyjnego helikoptera wraz z mapą ruchów obiektu, ale informacje te nie zostały podane w odpowiedzi FOI. W tweecie z 2019 roku, po ponad trzech latac po wydaniu krótkiego klipu z tego pościgu, tamtejsza komenda policji założyła, że:

„Możliwe że był to dron, ale nie byliśmy w stanie za nim nadążyć...”

Ponieważ pojazd poruszał się pod wiatr, nie mógł być balonem meteorologicznym. Pomimo niezwykle dużej prędkości, nie emitował on również żadnej sygnatury cieplnej wskazującej na układ napędowy. Nie bez powodu, wielu ludzi porównuje to nagranie do słynnych ujęć UFO udostępnionych przez amerykańską armię na przestrzeni ostatnich lat.

Odtajnienie tego nagrania, jest swego rodzaju ironią losu. Niedawno, jeden z posłów brytyjskiej Izby Lordów, zauważył że słynny amerykański raport UFO nie wyklucza, że UAF ​​mogą być samolotami wojskowymi, któregoś ze światowych mocarstw. Następnie zapytał czy Departament Obrony Wielkiej Brytanii, traktuje doniesienia o niezidentyfikowanych obiektach w przestrzeni powietrznej z należytą powagą. 

W odpowiedzi, baronowa Annabel Goldie Wiceminister Obrony Wielkiej Brytanii odpowiedziała, że ​​brytyjski Departament Obrony „nie posiada raportów o niezidentyfikowanych zdarzeniach lotniczych, ale stale monitoruje brytyjską przestrzeń powietrzną w celu identyfikacji i reagowania na wszelkie wiarygodne zagrożenia dla jej integralności i jest pewny istniejących środków by ją chronić”. Kobieta dodała również, że Departament, zajmuje się tylko realnymi zagrożeniami, popartymi dowodami.

 

Sęk w tym, że nagranie z policyjnego pościgu za pojazdem UFO, pojawiło się w sieci przynajmniej na 3 dni przed publikacją raportu UFO. Oznacza, to że brytyjska minister wprowadza innych posłów w błąd. Podczas wspomnianego posiedzenia, padło zresztą pytanie, czy Wielka Brytania rozpocznie własne śledztwo w sprawie UFO. Pani wiceminister, odpowiedziała wówczas, że od ponad 50 lat żaden taki raport, nie wskazuje na istnienie jakiegokolwiek zagrożenia militarnego dla Wielkiej Brytanii. Wygląda więc na to, że niewidzialne dla ludzi pojazdy mknące po brytyjskiej przestrzeni powietrznej, nie są uznawane za zagrożenie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj