Pentagon bada zniknięcie UFO w oceanie w pobliżu Hawajów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Sprawa niebieskiego UFO widzianego nad Hawajami w grudniu 2020 roku pozostaje nierozwiązana. Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2020 roku, kiedy niezidentyfikowany obiekt latający był widziany na wieczornym niebie nad Oahu na Hawajach. Przelot dziwnego niebieskiego UFO spowodował, że setki osób zadzwoniły na lokalne linie alarmowe. Według naocznych świadków obiekt wpadł do oceanu i nigdy więcej go nie widziano.

 

Około 20:30 29 grudnia liczni świadkowie sfilmowali niewyjaśnione niebieskie światło na niebie. W przeciwieństwie do większości obserwacji UFO, niebieski obiekt pozostawał widoczny wystarczająco długo, aby naoczni świadkowie podążali za nim w pojeździe przez kilka kilometrów. Poruszał się szybko po niebie, ale był całkowicie cichy. W końcu UFO wpadło do oceanu i zniknęło na zawsze.

 

Ludzie nie czekali długo i poinformowali miejscową policję, która z kolei skontaktowała się z Federalną Administracją Lotnictwa. Urzędnicy pytali, czy w okolicy jest zabłąkany lub zaginiony samolot, ale FAA potwierdziła, że ​​radar niczego nie wykrył i że nie ma żadnego zaginiętego samolotu.

 

Brak wyjaśnienia tego zjawiska dał ludziom możliwość przedstawienia własnych teorii. Oczywiście spekulacje wahały się od kosmitów po proste wyjaśnienia. Na przykład kanał YouTube o nazwie ufoofinterest przypuszczalnie spekulował, że UFO nad Hawajami to latawiec LED. Poniżej można zobaczyć wyjaśnienie tej teorii.

John Greenwald, założyciel i właściciel Black Vault, złożył wniosek o wolność informacji w celu uzyskania raportu opracowanego przez Federalną Administrację Lotnictwa. Otrzymał go na początku kwietnia i zamieścił cały dokument na swojej stronie internetowej. Raport potwierdził, że rząd nadal nie ma pojęcia, czym było UFO nad Hawajami ani skąd pochodzi. Ogólnie rzecz biorąc, dokument nie zawierał prawie żadnych informacji o interakcji między wojskiem a policją, z wyjątkiem negatywnych odpowiedzi na pytania takie jak:

 

Można śmiało powiedzieć, że sprawa pozostaje otwarta. Dopóki ktoś nie zgłosi roszczeń dotyczących tego incydentu, najprawdopodobniej nigdy nie poznamy prawdy. Oczywiście, jeśli UFO wpadnie do oceanu, jak pierwotnie stwierdzono, być może kiedyś wyląduje na brzegu.

Około dwa tygodnie temu na jednej z witryn wyciekło nagranie wideo Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych przedstawiające trójkątne UFO, zrobione w lipcu 2019 r. Niedawno napisaliśmy artykuł o sprawie, w której kilka niezidentyfikowanych obiektów unosiło się nad okrętami marynarki wojennej USA kilka razy w tym samym miesiącu. Film, który możesz zobaczyć poniżej, został nakręcony podczas tych niewyjaśnionych obserwacji.

Od dawna wiadomo już o dziwnych obiektach latających zgłoszonych przez kilka okrętów marynarki wojennej USA i samolotów bojowych. Należy zauważyć, że urzędnicy potwierdzili, że nie jest to związen z tajnym projektem rządowym ani z żadną znaną zagraniczną technologią. Jak zawsze nie ma żadnych wyjaśnień.

 

Niestety, ta obserwacja UFO na Hawajach nie potwierdza prawdziwej natury niezidentyfikowanych obiektów latających, ani nie potwierdza, że ​​są one czymś pozaziemskim. Jednak faktem jest, że w zeszłym roku nastąpił wzrost liczby obserwacji UFO i coraz więcej osób zaczyna wierzyć, że to nie tylko gadanie ufologów i zwolenników teorii spiskowych, ale faktycznie dzieje się coś dziwnego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj