Pentagon nareszcie przyznał, że prowadzi badania nad UFO

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

New York Post poinformował, że otrzymał od rzecznika Departamentu Obrony USA potwierdzenie, że Pentagon prowadzi badania nad tajemniczymi zjawiskami lotniczymi oraz niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Informacja przekazana przez New York Post jest najwyraźniej pierwszym publicznym przyznaniem przez Departament Obrony USA, że naprawdę prowadzone są badania nad niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Do tej pory można było jedynie przypuszczać realizowanie pewnych zakulisowych działań. Poniżej pełny komunikat uzyskany przez gazetę od rzecznika:

Departament Obrony zawsze zajmuje się identyfikacją wszystkich samolotów w naszym środowisku operacyjnym, jak również identyfikacją wszelkich potencjalnych zagrożeń dla naszej ojczyzny. Departament będzie nadal badał, w ramach normalnych procedur, raporty o niezidentyfikowanych obiektach, napotkanych przez amerykańskich pilotów, aby zapewnić bezpieczeństwo ojczyzny i ochronę przed przeciwnikami naszego narodu.

Co prawda, w wypowiedzi rzecznika Departamentu Obrony, Christophera Sherwooda, nie pojawia się bezpośrednio termin "UFO", lecz dziennikarze New York Post zwrócili się z prośbą o komentarz do Nicka Pope'a, znanego byłego członka brytyjskiego Ministerstwa Obrony, który w przeszłości potajemnie prowadził badania nad niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Pope uważa, że komunikat jednoznacznie wskazuje, że Pentagon tak naprawdę bada to, co opinia publiczna nazwałaby "UFO". 

Dziennikarze zacytowali ponadto śledczego Johna Greenewalda Jr. z organizacji The Black Vault, który również uważa komunikat za oficjalny dowód na zajmowanie się przez Pentagon tajemniczymi zjawiskami, filmami wideo oraz zdjęciami. Artykuł w New York Post powinien na nowo wznowić gorącą debatę na temat ujawniania informacji o UFO. Greenewald ma nadzieję, że w najbliższym czasie Departament Obrony ujawni więcej szczegółów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Los Anonimos

Sory ale sprawdźcie sobie co

Sory ale sprawdźcie sobie co każdy z nas ma: telefon. I teraz pomyślcie czy 30 lat temu czy jest możliwość upakowania "czegokolwiek" w skali 0,11 mikrona. Niemożliwe żeby ktoś ot tak sobie przez kilkanaście lat przezkoczył przykładowo: z taśm magnetofonowych do microSD 1TB. Za duży postęp w tak krótkim czasie, to mogło zostać tylko skopiowane od kogoś innego. Bo tak to czemu przez kilka(naście) wieków świeczkami oświetlaliśmy mieszkania a nie np LEDami?

Portret użytkownika zibi1973

Co te biedaki teraz poczną

Co te biedaki teraz poczną będą musieli jakieś efekty pracy pokazać,pokażą wróbelki na dachu i będą  obserwować,cały czas chowali ich przed naszymi oczami,wymówki jakie tylko świat nie widział,to wspólnicy i wy chcecie żeby ujawnili ufo,miał być przygotowywany lot na marsa i nici z tego a dla czego?bo mars to jest ale sklepie ze słodyczami batonik,z tego wnętrza ziemi nie będzie żadnej wyprawy ani prawdziwych badań,jesteśmy produktami dla duszy,nie ma się co oszukiwać bo taka jest prawda,7 mil dusz w reinkarnacji i tak w kółeczko

Portret użytkownika Homo sapiens

Możliwe że kiedyś pentagon

Możliwe że kiedyś pentagon będzie produkował replikanów, albo pozyska nowoczesne i postępowe informacje jak połączyć ludzi i inne stworzenia tak by stworzyć nieśmiertelnych humanoidów !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Felipesku

Oczywistym jest fakt ze kazde

Oczywistym jest fakt ze kazde wojsko prowadzi observance niezidentyfikowanych obiektow latajacych... przeciez trzeba pilnowac terytorium prizes potencjalnym zagrozeniem. A wy wierzycie ze oni o statkach obcych mowia.... smiechu warte.

Skomentuj