Pentagon odtajnił dwa przypadki wykrycia UFO przez drony MQ-9 Reaper

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dyrektor biura Departamentu Obrony USA ds. badania zjawisk anomalnych, Sean Kirkpatrick, podczas przesłuchania przed Komisją Sił Zbrojnych Senatu Kongresu ogłosił, że w ciągu ostatniego roku zarejestrowano dwa przypadki niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowej.

 

Pierwszy przypadek miał miejsce na Bliskim Wschodzie w 2022 roku, a drugi gdzieś w Azji Południowej w 2023 roku. Obie sferyczne obiekty latały z dużą prędkością i miały rozmiary od 1 do 4 metrów. Według Kirkpatricka, obiekty te miały srebrny kolor, metaliczną powłokę, latały na wysokości od 3000 do 9000 metrów z prędkością od stacjonarnej do 1 Macha, a nie pozostawiały śladów termicznych. Mogą mieć różne pochodzenie, od przełomowych technologii wroga po skrajne teorie na temat kosmitów. Departament Obrony USA nadal bada wszystkie otrzymane doniesienia o podobnych zjawiskach.

 

UFO to jedno z najbardziej tajemniczych zjawisk w historii ludzkości, którego pojawienie się odnotowano już w starożytności. Wraz z rozwojem nauki i technologii pojawiły się nowe możliwości badania UFO. Dziś eksperci na całym świecie nadal próbują zrozumieć pochodzenie i naturę tych tajemniczych zjawisk. Niektórzy naukowcy uważają, że UFO może być związane z przełomowymi technologiami opracowanymi przez inne kraje, a nawet obce cywilizacje. Inni eksperci twierdzą, że większość UFO można wytłumaczyć zjawiskami naturalnymi, takimi jak meteory, satelity, a nawet złudzeniami optycznymi.

Chociaż wiele obserwacji UFO pozostaje nierozwiązanych, niektórzy eksperci wierzą, że badanie tych zjawisk może przyczynić się do przełomu w nauce i technologii. Na przykład wiele technologii, które dzisiaj używamy, zostało opracowanych w wyniku badań UFO. Pomimo że UFO pozostaje jednym z największych tajemnic w historii ludzkości, badanie tych zjawisk trwa nadal. Każdy nowy przypadek pojawienia się UFO wzbudza duże zainteresowanie społeczności naukowej i ogółu społeczeństwa.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Pamiętam jak jeszcze kilka

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu na forach była zgraja jakichś osób które wmawiały wszystkim, że UFO to bujda na resorach albo ściema innego rodzaju, dziś właściwie ich nie ma, bo nagrań jest coraz więcej i ciężko negować oczywiste fakty, że UFO istoty, aniołowie i demony oraz duchy istnieją i to są rzeczywiście istniejące byty ! Istoty anielskie są i to jest już pewnik, a wszyscy materialiści spod znaku Darwina i innych fałszywych teorii to ciemnogród i zacofanie ! Ludzie coraz bardziej sobie uświadamiają istnienie innych bytów, a spora część zrozumiała że starożytne opisy i określenia dla tzw. "ufonautów" są związane z aniołami, demonami i duchami ! Nie ma wątpliwości że biblijne nazwy dla ufo inteligencji są poprawne, spora część ufo istot to "władze, panowania, trony i zwierzchności" ! Jak zwykle Biblia ma rację ! Dodatkowo istoty UFO potwierdzają swoim istnieniem również Boga oraz Jezusa Chrystusa, co jest dla sporej liczby fanów UFO już oczywistością, zwłaszcza kiedy ufo chcą porwać ludzi, a ci się bronią prosząc Chrystusa o pomoc ! Sam fakt, że ufonauci porywają ludzi bez ich zgody potwierdza prawdziwoiść świata w którym żyjemy, co jest szokiem, kiedy sobie to uświadomimy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj