Pentagon potwierdził prawdziwość nagrań UFO wykonanych przez armię

Kategorie: 

Źródło: Jeremy Corbell

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych ostatecznie potwierdził autentyczność nagrań, przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające w kształcie ostrosłupów, lub piramid, widziane w okolicy amerykańskich okrętów wojennych. Informacja na ten temat została podana przez amerykańską stację telewizyjną Fox News. 

Producent filmowy Jeremy Corbell, który jako pierwszy opublikował sensacyjne filmy, udzielił wywiadu dla stacji FoX News. Prowadzący wraz z Corbellem, prowadzili dyskusję na temat znaczenia tego filmu dla bezpieczeństwa USA. W swojej wypowiedzi, odniósł się chociażby do kwestii fotografii UFO ujawnionych przez portal Mystery Wire. Wreszcie mamy pewność, iż pochodzą one z materiałów słynnej Grupy Zadaniowej ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych.


Sfera

Metaliczny balon

Żołądź

Fotografie o których mowa przedstawiają obiekty opisane jako "The Sphere", "The Metallic Blimp", oraz "The Acorn. Okazuje się że ujawniony przez Corbella piramidalny pojazd UFO oraz tajemniczy pojazd USO uchwycony w chwili nurkowania w oceanie, pochodzą z tej samej kolekcji zdjęć. Wygląda na to, że tematyka UFO powoli wdziera się do mainstreamu i zaczyna być traktowana bardzo poważnie. Trzeba zresztą przyznać, że w ostatnich latach Pentagon zachowuje się bardzo otwarcie jeśli chodzi o weryfikowanie podobych "przecieków". 

 

Słynne nagrania UFO znane jako "FLIR", "GIMBAL" i "GO FAST" to najlepszy przykład takiego podejścia. W ramach szybkiego przypomnienia, jeszcze w grudniu 2017 roku, New York Times opublikował wyniki śledztwa w sprawie pościgu pilotów myśliwców należących do armi USA za pojazdami UFO. Reporterzy ujawnili wówczas wspomniane wcześniej trzy nagrania z osobnych obserwacji pojazdów UFO. 27 kwietnia 2020, sieci społecznościowe obiegła informacja, zgodnie z którą Departament Obrony nie tylko oficjalnie potwierdził autentyczność tych nagrań, ale nawet upublicznił ich pełne wersje.

 

Biorąc na wzgląd nadchodzący raport wszystkich służb USA dotyczący zagadnienia UFO, tego typu ruchy napawają sporym optymizmem, ale nie należy zapominać o jednej istotnej kwestii. Czy amerykańskie wojsko faktycznie ma pojęcie czym są te tajemnicze pojazdy? Podczas wywiadu, obaj mężczyźni sugerowali, iż wojskowi nie mają pojęcia o tym co widzą. Podczas gdy niektórzy z was mogą wierzyć w ten przekaz, praktyka pokazuje, że niemal wszystkie "przecieki" tego typu, mają za cel kierowanie opinią publiczną, wedle określonego scenariusza.

 

Co za tym idzie, obecna narracja wskazuje na to, że wojskowi nie mają pojęcia co takiego śledzi ich poczynania. Od dawna, pojawiają się jednak teorie i dokumenty, wskazujące na istnienie jakiejś nici współpracy, między władzami światowych mocarstw, a pilotami tych pojazdów. To prowadzi do sugestii, że kwestie związane z UFO mogą nie zostać zupełnie wyjaśnione, a zaledwie częściowo odtajnione.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Słowianka

Skoro zostało oficjalnie

Skoro zostało oficjalnie potwierdzone, to oznacza, że teraz obcy powinni oficjalnie się ujawnić. Skończmy już tę farsę bo to się zaczyna już robić śmieszne.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Portret użytkownika Tymodeusz

Nie zrobią tego bo jak np.

Nie zrobią tego bo jak np. ujawnią obcy reinkarnacje to ludzie nie będą na to gotowi.

Np. powiedzą ci , że zostały ci kilka tysięcy lat cierpienia w tak prymitywnej formie aż twoja dusza ewoluuje.

Albo niektórzy z racji ujawnionej wiedzy zaczną organizować oddziały do walki z diabłem co oddala od wiary.

Z takich powodów mogą się z nami nie kontaktować.

Ich wiedza i styl życia może zszokować. Co jeśli starsze duszę kosmitów są biseksualne? Większość ludzi by tego nie zaakceptowała i próbowała ,, nawrócić" moralnie kosmitów.

Albo jakby się dowiedzieli, że za 100.000 lat sami z racji wieku duszy będą biseksualni, bo heteroseksualizm występuje jak zbyt często wcielasz się w jedną płeć. Albo się dowiesz, że mają łatwiej bo są starsi i pamiętają wcielenia.

 

To są domysły ale 90% ludzkości nie chciało by usłyszeć, że będzie lepiej dopiero za kilkatysięcy lat a idealnie za 100.000

Skomentuj