Pentagon przyznaje w odtajnionych dokumentach, że „podróże w czasie są możliwe i mogą pomóc nam odwiedzić inne światy”

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Według dokumentów udostępnionych przez Pentagon, podróże w czasie i technologie antygrawitacyjne mogą być dostępne dla ludzi i pomagać im odwiedzać inne światy. 1500 stron odtajnionych akt rzuca światło na program Advanced Aviation Threat Identification Program (AATIP), który był tajnym programem Pentagonu na temat UFO.

AATIP działał od 2004 do 2007 roku i byłkierowany przez Luisa Elizondo, który uważa, że ​​istnienie UFO „udowodniono ponad wszelką wątpliwość”.  Publikacja dokumentów była możliwa po czteroletniej batalii prawnej dziennika The Sun, który zwrócił się z żądaniem wolności informacji.

 

 Jeden z dokumentów analizuje, w jaki sposób można wykorzystać technologię antygrawitacyjną do tworzenia samolotów i statków kosmicznych, mówiąc, że „efekty można osiągnąć poprzez manipulowanie czasoprzestrzenią”.


Raport wskazuje też sposoby „manipulowania grawitacją” i mówi: „Możliwe jest stworzenie egzotycznych zjawisk, takich jak podróże szybsze niż światło… i wehikuły czasu”. Dodaje się również, że „tule czasoprzestrzenne” w czasoprzestrzeni mogą być wykorzystywane do podróży międzygwiezdnych. Raport mówi dalej, w jaki sposób rakiety i statki kosmiczne napędzane energią jądrową umożliwiłyby ludzkości „budowanie mostów” nad chmurami Oorta – warstwami lodowych obiektów otaczających Słońce – w celu znalezienia innych planet podobnych do Ziemi.

 

Dokumenty, które gazeta The Sun nazwała „sensacją”, upubliczniła agencja wywiadowcza Departamentu Obrony USA. Obejmują one plany wysłania wielu statków kosmicznych z jednym pilotem w celu „skolonizowania” głębokiego kosmosu, a także badania nad tym, jak ludzie mogą sterować robotami za pomocą swoich umysłów. Stwierdzono, że jedna osoba może latać nie więcej niż czterema statkami kosmicznymi, ale w swojej pracy naukowcy zastanawiają się, czy można rozwinąć nasze mózgi, aby poprawić tę zdolność.

 

Również w dokumentach znajdują się informacje o tym, jak możemy komunikować się z kosmitami, a także badanie wpływu na zdrowie osób, które spotkały kosmitów lub widziały UFO. Chociaż program został już zakończony, urzędnicy Pentagonu przyznali w zeszłym roku, że od 2004 roku było około 150 raportów o UFO od pilotów wojskowych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj