Pentagon publikuje nowe nagranie niewyjaśnionej obserwacji UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

KIlka dni temu, 17 maja 2022 r. po raz pierwszy od 50 lat w Kongresie USA rozpoczęły się przesłuchania o możliwym zagrożeniu bezpieczeństwa narodowego ze strony UFO. Uczestniczył w nich Scott Bray, zastępca dyrektora Wywiadu Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, który powiedział, że w archiwach stanowych zgromadzono około 400 raportów o obserwacjach niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych.

Przesłuchania były prowadzone przez Podkomisję ds. Wywiadu Izby Reprezentantów, a przytłaczająca liczba dowodów UFO rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Okazało się, że istnieje wiele niewyjaśnionych zjawisk lotniczych. Nie wiemy, czym one są i niełatwo je zdemaskować jako zjawisko pogodowe, balony czy cokolwiek innego. Więc to wszystko jest dość dużą tajemnicą.

Kongresmeni podkreślają, że dla rządu kluczowe znaczenie ma poważna ocena i reagowanie na wszelkie potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego – zwłaszcza te, których w pełni nie rozumiemy. Sensacyjne przesłuchania UFO rozpoczęły się po tym, gdy okazało się, że rząd USA zbierał dowody od swoich wojskowych, że widzieli niezidentyfikowane obiekty latające i działo się to przez wiele lat.

Uważa się, że obiekty te często nie mają rozróżnialnych układów napędowych i mają nietypowe wzorce ruchu. Podczas przesłuchania pokazano wcześniej niepublikowane nagranie wideo małego, kulistego UFO przelatującego obok amerykańskiego samolotu wojskowego. Wideo zostało nakręcone w 2021 roku i zaprezentowane przez wspomnianego już Scotta Braya. Zauważył, że jest to jeden z wielu przykładów zjawiska lotniczego, dla którego urzędnicy państwowi nie mają wyjaśnienia.

 

Film został nakręcony, gdy samolot był w locie w miejscu testowym US Navy. Na prezentowanym filmie mała szara kulka przelatuje z dużą prędkością obok okna pilota. Można to zauważyć tylko wtedy, gdy klatki wideo są bardzo wolne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Władze USA mają tysiące

Władze USA mają tysiące takich nagrań, ale oprócz tego że mają ich tysiące, bo przecież specjalne brygady wojskowych z wywiadu wszystkie nagrania konfiskują, jak zeznają wojskowi piloci, to oni mają również wypisane na czole tajemnica !

Wszystko musi być owiane tajemnicą ! Jeżeli państwo sobie przypomną co powiedział doktor Krajski o początkach służb specjalnych, że borą swój rodowód właśnie z masonerii, to zdajecie sobie sprawę, iż skrajnie ukrywające się, przeróżne organizacje(nierządnice), dały początek niektórym służbom państwowym !  Poczynania działaczy zgrupowań masońskich, członków tajnych bractw i należących do nich polityków, podlegają skrajnej tajemnicy !  „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj