Perfekcyjny piktogram z kręgami odnaleziony na polach hrabstwa Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnection

W angielskim hrabstwie Wiltshire, które jest światową mekką obserwacji kręgów w zbożu, znowu odnaleziono niezwykły piktogram. Tym razem znajdował się w pobliżu słynnego geoglifu zwanego Białym Koniem z Uffington.

 

W pobliżu tej białej figury konia o długości 110 metrów, na przestrzeni ostatnich lat, zaobserwowano kilka intrygujących kręgów w zbożu. Ten najnowszy również zastanawia precyzją wykonania. Jest tak idealny, że jeśli powstał za pomocą linki i deski, to należy się najwyższe uznanie dla jego twórców.

Najnowszy piktogram składa się z 10 okręgów wpisanych w siebie. Jego poziom skomplikowania jest zdumiewający, ale oczywiście nie jest to najbardziej niezwykły skomplikowany piktogram, który na przestrzeni ostatnich lat znaleziono w tej okolicy. Perfekcyjny kształt struktury niewątpliwie daje do myślenia.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lommo

Przyjrzeć się dokładnie i od

Przyjrzeć się dokładnie i od niedoróbek aż oczy bolą. Wątpliwe żeby obcy za pomocą ustrojstw sterowanych komputerowo narobili takiej partaniny. A ułożenie zboża deską a nie jakoś precyzyjnie to widać na zdjęciu lotnicznym.

Portret użytkownika Kris280

Nie tak do końca perfekcyjny.

Nie tak do końca perfekcyjny. Górny fragment ma zaburzoną symetrię, najwyraźniej z powodu trasy przejejazdu maszyn rolniczych. Cały fragment przesunięty jest w lewą stronę i rozpoczyna się równolegle do śladów kół.

Niezależnie kto te piktogramy "produkuje" - szacun.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj