Peruwiańska szkoła została zamknięta z powodu masowego opętania!

Kategorie: 

Źródło: Dave Winer

Praktyka wywoływania duchów, już dawno przestała być tematem tabu wśród ludzkich społeczności. W miarę upływu lat, ta zabroniona i w wielu przypadkach przerażająca ceremonia stała się niczym innym niż zabawką w rękach żądnych wrażeń nastolatków. Wszystko to dzięki wynalezieniu narzędzia zwanego tabliczką Ouija, które rozprzestrzeniło się po świecie i już od wielu dekad zaskakuje nieświadomych niczego ludzi. Najnowsze z długiej serii niebezpiecznych zdarzeń z jej udziałem, miało miejsce całkiem niedawno w peruwiańskiej szkole.

 

Precedens zamykania szkół ze względu na niespodziewane konsekwencje zabawy z tabliczką Ouija jest zwykle domeną krajów Ameryki Południowej. Na przestrzeni ostatnich lat większość tego typu doniesień pochodziła z Kolumbii, jednakże okazuje się, że zabawy z duchami są również problemem w peruwiańskim San Jose de Saramuro zlokalizowanym w regionie Loreto. Zgodnie z oficjalnym przekazem medialnym, jedna z uczennic przyniosła do szkoły tabliczkę Ouija co zakończyło się atakiem spazmów dla 27 nastolatków.

Dziewczyna, która przyniosła tabliczkę do szkoły była córką jednego z nauczycieli i to pewnie dlatego dokładnie przeszukano jej torbę. Okazało się, że w jej wnętrzu znajdowała się księga czarnej magii, która opisywała rozmaite rytuały z udziałem duchów. Między innymi dlatego, wielu rodziców uznało że ataki spazmów których doświadczyły ich dzieci były spowodowane działalnością demonów. Oczywiście równie duża część założyła, że był to przypadek masowej histerii wywołany unikalnymi okolicznościami.

Niezależnie od tego co tak naprawdę było przyczyną tych ataków, zajęcia szkolne zostaly wstrzymane na ponad tydzień. Co ciekawe, okazuje się że problemy z tabliczką Ouija to długoletni problem w Peru podobnie jak w przypadku Kolumbii. Sytuacja jest na tyle poważna, że Ministerstwo Zdrowia tego kraju wydało nawet oficjalne oświadczenie, w którym to ostrzega, że zabawy z tabliczką Ouija mogła powodować "samobójcze zachowania".

Nie da się ukryć, że skala problemu z jakim mają doczynienia państwa z Ameryki Południowej, jest dość poważna. Czy jednak konsekwencje zabawy z tabliczką Ouija, które padają na uczniów tamtejszych szkół, faktycznie są wywoływane przez demoniczne siły? Czy też raczej stanowią sprytną metodę uczniów na zorganizowanie sobie nieco czasu wolnego?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Prawie 20 lat w XXI w., a

Prawie 20 lat w XXI w., a epidemia ciemnoty dalej zbiera żniwo... "Nauka kłamie, a Biblia co do słowa w 1000% opisuje rzeczywiste zdarzenia i wiedzę o (wszech)świecie", "Ziemia jest płaska i ma 6000 lat", "ewolucji nie było ino Stworzenie", "Słońce zasuwa wokół nieruchomej Ziemi, a Kosmos nie istnieje bo eter i wogle Mendelejewa sfałszowali" i inne wysoce szkodliwe dla dalszego rozwoju cywilizacji brednie, zabobony i celowa manipulacja łatwowiernymi nieukami z zaległościami z podstawówki, i mamy takie kwiatki Sad ... Jeżeli te całe NWO jest w stanie nas wyzwolić z dyktatury ciemnoty i zabobonu wtórnych kak czort i pełnych zwyrodniałych "Bożych" nauk książeczek typu ta jakaśtam "Biblia", to chyba nie trza się ich obawiać - raczej czekać na nowe porządki z niecierpliwością, bo skretyniałych sekciarzy o rzekomo "otwartych umysłach" (zabitych na głucho) i "znających prawdę" (w/w przestarzałe brednie i zabobony) "przebudzonych z Matrixa" (zmanipulowane w ch** marionetki) samodzielnie myśląca część ludzkości ma już serdecznie, ale to serdecznie dosyć!

 

Portret użytkownika Kmieciu

Też, ale zależy w jaki, bo to

Też, ale zależy w jaki, bo to pojęcie względne - np. radziecki "chłopsko-robotniczy" socjalizm, a unijny "genderpedalsko-islamski" eurosocjalizm to trochę rózne pojęcia, a o yankeskim gendero-murzyno-proukraińskim socjalizmie, dla niepoznaki nazwanym "demokracja" to już nawet nie wspomnę...

 

Portret użytkownika Racjonalista

Tak jak zostało napomknięte w

Tak jak zostało napomknięte w tekście, zwykła siła sugestii, masowa histeria i paranoja indukowana. Jeden wyjątkowwo zabobonny, podatny na siłę sugestii, a może i chory uczeń, odpowiednia atmosfera, wysoka religijność i bum, mamy "zbiorowe opętanie"

Skomentuj