Pięć orbsów nad amerykańską baza wojskową na Hawajach

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Nagranie zostało wykonane w kwietniu 2011. To zdumiewające świadectwo niewyjaśnionego zjawiska, jakie zaobserwowano nad baza wojskową Makua.

 

Zarejestrowano start tych obiektów i wydaje się, że są one skądś wystrzelane. Można powiedzieć, że przypomina to odpalenie flary, ale światła świecą zbyt długo i wykonują ewolucje niedostępne żadnym flarom czy chińskim lampionom.

Fakt pojawiania się tego typu obiektów nad bazami wojskowymi znany jest od dawna. Piloci myśliwców ochrzcili kiedyś światła nazywając je Foo Fighters. Warto wspomnieć, że orbsy są również widywane w okolicy wulkanów, elektrowni i wielu miejsc strategicznych.

 

Mogą to być zarówno wytwory jakichś zaawansowanych technologicznie obcych, którzy bezzałogowymi sondami dokonują badań Ziemi, ale możliwe, że są to wytwory jakichś tajnych programów wojskowych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DabeK

Andrzeju1 czekamy na

Andrzeju1 czekamy na Ciebie!
Z tego co widze, ty jestes tutaj najbardziej swiadomy i obeznany w temacie!
Pozdrawiam! Dzieki takim jak ty jeszcze nie zwątpiłem w gatunek ludzki!

Portret użytkownika bbc

Nie przekaże bo nie jesteśmy

Nie przekaże bo nie jesteśmy na nią gotowi... Biggrin (lol) Tylko On jako wybranieć gwiazd, potomek prastarej Galaktycznej Cywilizacji Światła jest godzien posiadać wiedzę na temat tego co się dzieje, a o czym my zwykli szaraczkowie nie mamy bladego pojęcia.

Skomentuj