Pierwsze zdjęcia z penetracji podwodnego miasta na Karaibach

Kategorie: 

Widoczne piramidy z podwodnego miasta

Grupa kanadyjskich naukowców potwierdziła oficjalnie to, o czym wiadomo było od jakiegoś czasu. W obszarze zwanym umownie trójkątem bermudzkim, w okolicy wybrzeży Kuby, znaleziono zatopione miasto, które może być uznane za kandydata na mityczną Atlantydę. Bardzo długo nie było pozwolenia  Kuby na eksplorację tych ruin, ale w końcu wyrażono zgodę na ekspedycję, z zastrzeżeniem pierwszeństwa do ewentualnych skarbów znalezionych na dnie.

 

Ruiny zbadali, Paul Weinzweig i Pauline Zalitski. Pod wodę wysłano robota, który wykonał dokumentację fotograficzną tego niesamowitego znaleziska. Na zdjęciach widać monumentalne budynki w tym wielkie piramidy. W związku z tym uczeni sugerują, że może to być miasto, które zasiedlali ludzie posiadający jakieś związki z kulturą Teotihuacan.

[ibimage==15352==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na filmach widać nawet coś, co przypomina sfinksa. Na ścianach budynków widoczne są grawerowane inskrypcje.

Nikt nie wie, jaka cywilizacja zdołała wykonać tak skomplikowane budowle w tak zamierzchłej przeszłości. Zagadką pozostaje też to jak miasto znalazło się pod wodą. Mógł to być proces gwałtowny, albo powolny a jego przyczyny nie są znane. Trzeba jednak przyznać, że odkrywanie takich zalanych miast wskazuje na to, że historie o biblijnym potopie nie są alegoriami a opisami zdarzeń z czasów, o których praktycznie nic nie wiemy.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Reed

Uważam i wiem że te budowle

Uważam i wiem że te budowle powstały przed potopem opisanym w Biblii. Nie wiadomo czy jest to atlantyda, czy też nie, ale zbudowali to Nefilimowie, czyli potomkowie zbuntowanych aniołów, którzy byli na ziemi prawie bogami, władali ludźmi i przewyższali ich nie tylko wzrostem, siłą ale też wielokrotnie inteligencją. Oni zbudowali piramidy, które służyły im jako coś na wzór kondensatorów energi, które m.in. napędzały ich pojazdy latające (wimany). Ale w końcu Bóg zniszczył tą nienaturalną hybrydę w potopie. Bo jak pisze w księdze Rodzaju "...napełnili ziemię przemocą". Wiele piramid na ziemi, to ich dzieło, jest też reszta tzw. replik cywilizacji po potopie, które kopiowały te budowle dla celów sakralnych, a także adoptowały je (jak w przypadku egipcjan) na grobowce, nie znając ich prawdziwego zastosowania. 

Portret użytkownika hoqsai

Szczałka! Nefilimowie wg

Szczałka! Nefilimowie wg podań byli olbrzymami i potrafili latać w jakiś sposób. Natomiast w wodzie i pod wodą egzystowała nacja Telfinów oraz Nagów (jeśli to nie to samo ale zdaje się że nie). Podobno Telfinowie mieli kontakt z ludźmi jeszcze w starożytnej Grecji czyli stosunkowo niedawno.  Natomiast Nagowie współegzystywali z ludźmi w czasach starożytnych Indii o czym wspomina mnóstwo podań hinduskich i buddyjskich. Były też rasy mieszkające pod ziemią o czym mówią teksty sumeryjskie oraz ludzie mieszkający w podniebnych miastach (niebiańscy bracia oraz giganci) czyli być może ci właśnie aniołowie. A to tylko kropla w morzu rodzajów pokemonów przedstawianych w kulturach na całym świecie. I wszyscy dysponowali jakąś technologią, co za tym idzie budować też umieli. Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika elo

Ależ smrody tu puszczacie

Ależ smrody tu puszczacie sobie, czytanie waszmości przemyśleń to jak węszenie w poszukiwaniu starych pierdów i straconego czasu, lepiej opiszcie czym się znieczulacie w oczekiwaniu na koniec świata. Rozumiem że piwo, gry komputerowe, trawka, nieustanne walenie konia i co jeszcze ? Myśle, że taki poradnik byłby znacznie bardziej ciekawy i atrakcyjny do poczytania. Może nawet jacyś SB-eccy emeryci alkoholicy by się tu do was wtedy załapali na pogaduchy forumowe i przynajmniej by była jakaś wymiana pokoleniowa. A tak kto co ?

Portret użytkownika Andrzej1

kiedyś przy piwie, mój

kiedyś przy piwie, mój znajomy powiedział, cyt: :jakby zwykli ludzie poznali prawdę, to by nas zlinczowali"
taka jest prawda, zwykłym "mrówkom" nie potrzebna jest prawda i wiedza, we łbach im się miesza i zaczynają zadawać co niektóre pytania, nikomu to jest niepotrzebne.
Tak swoją drogą, nie zastanowiło WAS dlaczego dopiero teraz jest zgoda na filmowanie i pokazywanie tych materiałów wsiem? Poza paroma małymi piramidami, nic tam ciekawego nie ma. Koledzy z GRU byli tam już 1994 roku.

Portret użytkownika jaro

Co Wy widzicie na tych

Co Wy widzicie na tych filmach?? Co to za dziecinne wykresy??
Gowno by sfotografowal,a wam by  wcisnal ,ze to meteoryt.
Panowie i panie mamy 21wiek i technika cyfrowa poszla tak do przodu,
ze Cameroon nagrywal HD w rowie marianskim.
A wy rozkminiacie jakis chlam dla plepsu!!
I gratuluje operatora kamery ,szefowi tej ekspedycji!!
 

Portret użytkownika ufo22new

Mama wiele pytań związanych z

Mama wiele pytań związanych z tą i podobną tematyką do odwiedzających te stronę, może jakieś dobre filmy, linki... ktoś zna... mianowicie.
Widzicie, skoro są miasta pod wodą, dość spore i rozwinięte z przed wielu tysięcy lat, często zblizone ze sobą urbanistycznie (piramidy itp) co w logiczny sposób daje do zrozumienia fakt, że musieli się znać, spotykać. W związku z tym jasne jest, że cywilizacja kiedyś miała już charakter poniekąd globalny.
Potop, nie wiadomo chyba z jakiej przyczyny wywołany, jest opisywany w wielu starożytnych źródłach, mógłbyć przyczyną takiego końca tej cywilizacji.
I tu moje pytanie. Zastanawia mnie fakt, przepowiedni, może nie tyle, że jestem ich fanatycznym fanem, lecz jasne jest że są chyba najlepiej rozreklamowanymi "końcami świata" w naszym zyciu. Interesuje mnie przejście przez RÓWNIK GALAKTYCZNY bo jest to jakby nie było zjawisko tak rzadkie, że faktycznie może wystepować tylko raz w ciągu istnienia danje cywilizacji. Jeżeli ów równik istnieje, to jakie mogą być tego konsekwencje itd. Bo tak sobie myslę, że z jednej strony, 21.12.2012 to tylko jeden dzień, ziemia wraz z układem słonecznym, to ziarenko piasku w porównaniu z galaktyką, któer równik również musi być znacznie większy od naszego układu więc mało prawdopodobne że tylko przez 1 dzień by oddziaływał. Z drugiej zaś strony ziemia z układem slonecznym pędzi po orbicie galaktyki z niesamowitą prędkością, więc może "mykniemy" raz dwa przez równik i tu sa te 3 dni ciemności. 
Może ktoś ma jakieś materiały, filmy itd? bądz czuje się mocny w tym temacie by coś więcej napisać, w odpowiedzi bądź nowym temacie?
Pozdrawiam 

Strony

Skomentuj