Piktogram obok wsi Chilkomb

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nowa wspaniała kompozycja pojawiła się 21 czerwca 2016 roku na zielonym polu w południowej Anglii, w pobliżu wsi Chilkomb w hrabstwie Hampshire. Zgrabna figura wyraźnie spełnia definicję „kręgów zbożowych”.

 

 

W cienkie koło o dużej średnicy w ramce wpisany jest kwiat o sześciu płatkach. Delikatne szypułki poskręcane są spiralnie, co nadaje obrazkowi w pszenicy specyficzny wydźwięk.

 

Rolnik jest dumny, że to coś powstało na jego polu, choć zazwyczaj farmerzy wyrażają niezadowolenie przy takich okazjach, ponieważ część upraw ulega zniszczeniu. Piktogramy najlepiej podziwiać z lotu ptaka, dlatego w Anglii jest wielu entuzjastów, którzy są gotowi na pierwsze wezwanie do lotu np. balonem w celu badania podobnych obiektów.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

Jeśli nie ma kolanek z typową

Jeśli nie ma kolanek z typową bulwą która wybucha w miejscu załamania jak by para wystrzeliwała z łodygi to jest to zwykły deptuch…
Zresztą nic skomplikowanego – wbity w środek pal, a do niego sznurek przymocowany u góry, a dalej odmierzane według tej samej odległości takie same kółka – nic specjalnego.
Cyrklem na kartce można w 5 minut takie coś zmajstrować – w szkole za młodu nie raz się takie rzeczy malowało bezsensownie aby się czymś zająć żeby tylko czas zleciał 
Sam wygląd i jego wykonanie jest niestaranny i brzydki, dużo odbiega od prawdziwych piktogramów.

Portret użytkownika pilipp

wiesz, jest paru tutaj tak

wiesz, jest paru tutaj tak zagorzałych zwolenników teorii ze nijak nie wytlumaczysz.do rozsądku nie przemawiają nawet filmy pokazujace jak  grupa ludzi robi takie okręgi wlasnie przy uzyciu tak prostych narzedzi jak kijki i linki  Wink

Skomentuj