Piktogram w kształcie pentagramu odnaleziony na angielskim polu

Kategorie: 

Źródło: mrgyro.co.uk

Wczoraj, 29 czerwca, zlokalizowano nowy niezwykły piktogram, który pojawił się na jednym z pól uprawnych w okolicy Ackling Dyke wchodzących w skład hrabstwa Dorset.

 

Trzeba przyznać, że jest to jeden z najbardziej złożonych piktogramów jakie mogliśmy podziwiać w tym roku. Można się w nim doszukiwać wielu kręgów, linii i figur geometrycznych.

Źródło: mrgyro.co.uk

W oczywisty sposób piktogram sprowadza skojarzenia do pentagramu, ale jest tam więcej akcji. Równie dobrze można o tym mówić jako odwzorowaniu jakiegoś innego układu planetarnego. Interpretacja takiego znaku jest zawsze niejednoznaczna.

Źródło: mrgyro.co.uk

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika andy V

Jeżeli te kręgi są widoczne z

Jeżeli te kręgi są widoczne z orbity to mogą to być znaki zachęcające kosmitów do robienia nam psikusów na zasadzie: tutaj da się z tubylców zrobić głąbów, będą się spierać i kłócić co to może być ico to może znaczyć. Przybywajcie i malujcie, zobaczycie sami: ubaw po pachy!

Portret użytkownika pilip

kiedys powstał taki dokument

kiedys powstał taki dokument (pewnie nie jeden opisujący ten "fenomen") jak grupa ludzi z linkami i deskami moze zrobic bardziej zaawansowane piktogramy niz te przedstawiane przez was w formie szokowych artykułów. radze to obejrzec wszystkim zapalencom tej chorej teorii, jak i samym adminom, moze przezuca sie na inne tematy niz piktogramy i czupakabry, chyba ze te tematy się najlepiej sprzedają co?:) proponuje nazwe www.tylkopiktogramy.pl i www.tylkoczupakabra.pl

Portret użytkownika Kazek12

Pikgtogramy sa tworzopne przy

Pikgtogramy sa tworzopne przy pomocy dżwięków, bo różne częstotliwości powodują  różnbą rfeakcję, co widać na doświadczeniach z opiłkami żelaza lub piasku na róznych podłożach. Musza być one  tworzone przez urządzenioa imitujące dźwięk  umieszczone na statkach zawieszonych w przestrzeni powietrznej. Moga tego dokonywac obcy lub ludzie , którzy chca nam przekazać różne wiadomości posługując się symbolami, bo język symboli jest językioem uniwersalnym. W tym kierunku powinny pójść badania rzecvzywistości.

Portret użytkownika pasjonat

na ogladales sie chyba filmu

na ogladales sie chyba filmu o swiatyni zdobionej kwadratami z imitacja obrazow dzwiekowych. tylko zeby to dzialalo to podloze musi wpasc w rezonans by te opilki mogly sie przemiescic i zobrazowac fale stojaca.
inaczej tzw dupa...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Jak zwykle kolejne blokady

Jak zwykle kolejne blokady magiczno-energetyczne nakładane na Ziemię i ludzkość przez zwierzchników syjonistów i hodowców ludzi czyli elohim. Jak tylko patrzę na ten symbol to odczuwam negatywne wibracje i bałagan energetyczny. Zaobserwowałem już nie pierwszy raz, że zawsze gdy piktogramy się pojawiają to jest okropna pogoda i okropne samopoczucie u wielu osób. A to już wyraźny dowód że piktogramy to klątwy w formie symboli mające zasyfiać i psuć całą energię na Ziemi.

Portret użytkownika Alphard z Hydry

"Jak tylko patrzę na ten

"Jak tylko patrzę na ten symbol to odczuwam negatywne wibracje i bałagan energetyczny. Zaobserwowałem już nie pierwszy raz, że zawsze gdy piktogramy się pojawiają to jest okropna pogoda i okropne samopoczucie u wielu osób".
 
Nie dziwne że na okultystyczne pentagramy, i Lucyperianską kabalistykę, czujesz niepokój lub zniesmaczenie.
Jakże Satanistyczne nauki ze starego Babilonu, mają nieść dobro i zadowlenie ?

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Z żydami sie kojarzy Ogólnie

Z żydami sie kojarzy Biggrin
Ogólnie to sam pentagram czy heksagram czy inne symbole nie są złe same w sobie, bo dużo zależy od tego jak zostały zaprogramowane intencjonalnie i energetycznie, jaką energię mają zbierać i skąd oraz dokąd kierować. Mnie zastanawiają te koła niemal w każdym piktogramie i coś mi się wydaje że to jeden z elementów psujących energię oraz wysysających skądś tą dobrą.

Portret użytkownika pasjonat

tak to jest jak sie

tak to jest jak sie konwertuje zdjecia jako film na YT pozniej znow odzyskuje jako jpeg, a ta bardziej jaskrawa fotka pewnie z marnej jakosci drona z pseudo HD 780p
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

O czym mówi piosenka Conchity

O czym mówi piosenka Conchity Wurst która wygrała Eurowizję? Mówi o powrocie Lucyfera. Przekład dosłowny: ''Wylatuję z mroku Powstanę jak Feniks popiołów w poszukiwaniu nie pomsty lecz bardziej kary. Zostaliście ostrzeżeni Po moim przeistoczeniu Po moim odrodzeniu.'' I rości on sobie pretensje nie tylko do Ziemi ale i do Nieba: ''Wznoszę się wysoko do Nieba Wy zrzuciliście mnie w dół ale Zamierzam znowu ulecieć ku górze.'' Wielce symboliczny jest i sam wykonawca Conchita Wurst, czy to kobieta z brodą czy to jakiś mężczyzna z żeńskimi cechami, przedstawiciel społeczności LGBT, obiekt szczególnej troski współczesnej gender-elity światowej. Mimowolnie rodzi się podejrzenie, że ta piosenka, która wygrała w konkursie „Eurowizji 2014″, jest swego rodzaju sygnałem przesłanym ludziom, że Antychryst wkrótce pojawi się na świecie.
 

Portret użytkownika Robaczkowa

Ja już w czasie Interwizji

Ja już w czasie Interwizji zastanawiałam się o czym ten Kiełbasa śpiewa. Piekielnie dziwny tekst. Jednak na poczatku jest jakoś tak ,,jesteśmy dla sąsiadów problemem, stapamy po szkle". Myślę, że tu chodzi jednak o przeżycia ludzi o innej seksualności. Chodzenie po szkle to problemy jakie mają w życiu. Odrodzenie o którym potem śpiewa to może sukces mimo wszystko, może zmiana płci, odnalezienie sie w nowej roli mimo kłopotów. Odrodzenie się (z popiołów) po poprzednim  zgnojeniu przez innych. Ja tak to zrozumiałam.
A co do piktogramu to początkowo był to znak ochronny, mający ochraniać życie i zdrowie, nic diabelskiego.
Według mnie ten piktogram symbolizuje pięć miesięcy. Nie dlatego, że to piktogram (również kojarzący się z 5-tką) ale dlatego, że tam widać zmieniające się fazy Księżyca. Następujące cyklicznie po sobie fazy pełni i fazy ,,bliskie nowiu". Pięc pełni i pięć okresów między pełniami. Prawie pól roku. Samego nowiu nie dałoby  się pokazać symbolicznie, bo wtedy Księżyca wcale nie widać i przekaz by był nieczyteny. 
    W numerologii 5 to też dobry symbol oznaczający:    zmiany, wolność, doskonałość, ruch, podróże.
Zdecydowanie nie jest to jakiś zły przekaz.
Sataniści jedynie przywłaszczyli sobie stary dobry symbol i wypaczyli jego odbiór, jego znaczenie,
   

Portret użytkownika Isabella

Antychryst to ten kto powie

Antychryst to ten kto powie prawde o smierci Jezusa i przez to rozwali  kosciol katolicki.
Kosciol nie wytrzyma prawdy
Prawda jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Rennes-le-Ch%C3%A2teau
Reszta jest w przyslowiu
Kto znajdzie Grala ten znajdzie krola Artura.
czyli w tlumaczeniu
Kto znajdzie Jezusa ten znajdzie krola ARTURA.
Gosc ktory mieszka w tej miejscowosci zazadal 1000.000 USD ,lub euro za wskazanie grobu Jezusa i jakiegos krola.On nie wie ze tym krolem jest krol ARTUR- prawdziwe imie Anthyrus .
Jest tam herb Gryf.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Pentagram i

Pentagram i półksiężyc...
Podczas kolacji, wszyscy zapomnieli o rewelacjach Taylora, więc kiedy Lucky zobaczył nad głową metaliczny obiekt bezgłośnie płynący w powietrzu, zrobiło mu się zwyczajnie głupio i postanowił nie wspominać o swoim odkryciu.
   Jakąś godzinę później usłyszano dziwne hałasy. Pies stróżujący zaszczekał głośno, po czym schował się pod domem. Billy Ray Tylor i Elmer 'Lucky' Sutton postanowili sprawdzić, co się dzieje. Wzięli ze sobą broń. Rozglądali się po podwórku, gdy zauważyli coś na drzewie. Postać miała około 1m wzrostu, krótkie nóżki, spiczaste uszy, bardzo długie ręce i lśniące wielkie oczy. Jej ciało lśniło srebrzyście.
Mężczyźni stanęli oniemiali. Jednak gdy istota zaczęła się zbliżać ze wzniesionymi rękami, zaczęli strzelać. Postać zawróciła i zniknęła gdzieś w cieniach wśród drzew. Przekonani, że trafili, Tylor i Sutton chcieli znaleźć ciało. Nagle coś musnęło ich po głowach. Ta sama lub podobna istota siedziała na dachu. Strzelby znowu wypaliły.
Mężczyźni wrócili do domu roztrzęsieni. Po kilku minutach brat Elmera zauważył głowę ze spiczastymi uszami zaglądającą przez okno. Strzelono do niej, co dało tylko efekt w postaci stłuczonej szyby. Postanowiono wysłać kogoś na zwiady i padło na Lucky Suttona. Podczas rekonesansu odkrył on, że w kierunku domu zmierza  ''banda'' 15-20 ''małych ludzi''.
Według zeznań przebywających na farmie osób, tajemnicze istoty podchodziły do okien i drzwi przez następne trzy godziny, za każdym razem spotykając się z „ołowianym” przyjęciem. Dorośli próbowali uspokoić rozhisteryzowane dzieci. Podczas bitwy, dokładnie przyjrzano się napastnikom.
Wreszcie tuż przed północą Suttonowie i Tylorowie postanowili pojechać na policję do Hopkinsville. W raporcie komendant zanotował, że wszyscy byli zdenerwowani i przestraszeni. Obie rodziny powróciły na farmę w towarzystwie 20 oficerów. Obejście było zdemolowane. Wszędzie walały się łuski po pociskach, szyby były powybijane. Jedynym śladem po istotach była dziwaczna świetlista ścieżka za płotem, gdzie jedna z nich została postrzelona. Ślad zniknął do południa. Po odjeździe policji około godziny 2 w nocy, stworzenia powróciły i dręczyły mieszkańców aż do świtu.
  Sprawa została potraktowana przez władze na tyle poważnie, że zainteresowały się nią siły powietrzne USA. Oficerowie z pobliskiego Fort Campbell zbadali przypadek, ale nie zdołali znaleźć żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Sprawa pozostała otwarta. W okolicy ponoć również inni ludzie słyszeli hałasy i widzieli światła.
Czy było to bliskie spotkanie z istotami pozaziemskimi? Ich wygląd dokładnie wpasowuje się w powszechne wyobrażenie o ufoludkach. Poruszały się one, jakby potrafiły pokonać grawitację: unosiły ponad ziemią i pojawiały wysoko na drzewach czy dachu.
Wiarygodność świadków, to następny etap. Zostali oni przesłuchani osobno. Ich zeznania okazały się spójne, zwłaszcza w opisie istot.
Mistyfikacja została wykluczona już na początku. Rodzina Suttonów była szanowana w lokalnej społeczności i uznana za nieskłonną do takich kawałów. Tylorowie przyjechali z Filadelfii, aby ich odwiedzić. Ponadto, co najważniejsze chyba, nikt nie uzyskał z wydarzenia żadnych profitów. Co więcej, gdy tylko historia stała się znana, Suttonowie opuścili farmę, aby uniknąć tłumów gapiów, chcących koniecznie zobaczyć miejsce nawiedzone przez ufoludki.
Opis ''goblinów'' jest interesujący i pasujący do opisu goblinów w innych kulturach. Oprócz niskiej postury, dodatkowo wspominali o ponadgabarytowych rękach zakończonych pazurami. Również zachowanie było bardzo ''goblinowe'', złośliwe i ciekawskie, próbowały dobrać się do resztek jedzenia pozostawionych po kolacji na ganku przez któregoś z domowników.
http://www.paranormalne.pl/topic/38188-istoty-zwane-goblinami-z-hopkinsville/
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

przeczytałem z zapartym tchem

przeczytałem z zapartym tchem twój:
Atak Kultury Goblinów Na Kulturę Zboża I Paszy - napisane z pasją i wciągające jak cholera...
ale nie wyłapałem co to ma wspólnego z pentagramem i półksięzycami...
czyżby ta kultura podczas ataku jakieś pentagramy w kukurydzy wydeptała?
no i dlaczego tylko kmiotków potem przesłuchano?
goblinów trzeba było zapytać...

Skomentuj