Piktogram w kształcie pentagramu odnaleziony na angielskim polu

Kategorie: 

Źródło: mrgyro.co.uk

Wczoraj, 29 czerwca, zlokalizowano nowy niezwykły piktogram, który pojawił się na jednym z pól uprawnych w okolicy Ackling Dyke wchodzących w skład hrabstwa Dorset.

 

Trzeba przyznać, że jest to jeden z najbardziej złożonych piktogramów jakie mogliśmy podziwiać w tym roku. Można się w nim doszukiwać wielu kręgów, linii i figur geometrycznych.

[ibimage==21942==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: mrgyro.co.uk

W oczywisty sposób piktogram sprowadza skojarzenia do pentagramu, ale jest tam więcej akcji. Równie dobrze można o tym mówić jako odwzorowaniu jakiegoś innego układu planetarnego. Interpretacja takiego znaku jest zawsze niejednoznaczna.

[ibimage==21943==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: mrgyro.co.uk

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

 bardzo przepraszam, ale czy

 bardzo przepraszam, ale czy tamtejszych rolników nie wqrvia to deptanie plonów?, że nic z tym nie robią...bo pole od wydeptanych kręgów, to raczej ubezpieczone nie jest...tak sądzę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika andy V

Jeżeli te kręgi są widoczne z

Jeżeli te kręgi są widoczne z orbity to mogą to być znaki zachęcające kosmitów do robienia nam psikusów na zasadzie: tutaj da się z tubylców zrobić głąbów, będą się spierać i kłócić co to może być ico to może znaczyć. Przybywajcie i malujcie, zobaczycie sami: ubaw po pachy!

Portret użytkownika pilip

kiedys powstał taki dokument

kiedys powstał taki dokument (pewnie nie jeden opisujący ten "fenomen") jak grupa ludzi z linkami i deskami moze zrobic bardziej zaawansowane piktogramy niz te przedstawiane przez was w formie szokowych artykułów. radze to obejrzec wszystkim zapalencom tej chorej teorii, jak i samym adminom, moze przezuca sie na inne tematy niz piktogramy i czupakabry, chyba ze te tematy się najlepiej sprzedają co?:) proponuje nazwe www.tylkopiktogramy.pl i www.tylkoczupakabra.pl

Portret użytkownika Kazek12

Pikgtogramy sa tworzopne przy

Pikgtogramy sa tworzopne przy pomocy dżwięków, bo różne częstotliwości powodują  różnbą rfeakcję, co widać na doświadczeniach z opiłkami żelaza lub piasku na róznych podłożach. Musza być one  tworzone przez urządzenioa imitujące dźwięk  umieszczone na statkach zawieszonych w przestrzeni powietrznej. Moga tego dokonywac obcy lub ludzie , którzy chca nam przekazać różne wiadomości posługując się symbolami, bo język symboli jest językioem uniwersalnym. W tym kierunku powinny pójść badania rzecvzywistości.

Strony

Skomentuj