Piloci obserwowali na niebie nad Brazylią UFO lecące z prędkością 18500 km/h

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Właśnie poinformowano, że incydent UFO z 1986 r. nad Brazylią, zostanie zaprezentowany podczas przesłuchania w brazylijskim Senacie. Seria obserwacji UFO nazwanych „Noc UFO” została upubliczniona w tym tygodniu przed wysłuchaniem brazylijskiego Senatu w sprawie zjawiska UFO.

Wszystko zaczęło się wieczorem 19 maja 1986 r., kiedy kontroler ruchu lotniczego brazylijskich sił powietrznych, sierżant Sergio Mota da Silva, zobaczył światło na niebie z wieży kontrolnej lotniska w pobliżu São Paulo. Jego zdaniem światło nie poruszało się w górę i w dół, nie poruszał się w lewo ani w prawo, po prostu tam stało. Dodał, że nie był to samolot, a UFO wydawało się zachowywać "inteligentnie".

Następnie tej samej nocy, około godziny 20:00, około 2000 kadetów i oficerów Szkoły Szkolenia Sił Powietrznych było świadkiem tajemniczych świateł na niebie w tym samym obszarze. Godzinę później pilot samolotu zgłosił wiele świateł podczas lądowania na tym samym lotnisku. Dwa samoloty pasażerskie w okolicy również zgłosiły, że widziały to samo zjawisko.

Te doniesienia o potencjalnym wtargnięciu do brazylijskiej przestrzeni powietrznej zostały potraktowane tak poważnie, że samoloty zostały wezwane do przechwycenia obiektów, ale piloci mieli problemy z ich wykryciem. Czasami piloci mieli kontakt wzrokowy z obiektami, ale radary niczego nie rejestrowały. W innych przypadkach radary nawet rejestrowały obecność obiektów, ale piloci ich nie widzieli.

Gdy jeden z pilotów odrzutowców próbował zbliżyć się do celu, obiekt nagle przyspieszył i zaczął oddalać się od niego z prędkością przekraczającą około 15-krotnie prędkość dźwięku. W efekcie pilot utracił kontakt z obiektem na wysokości około 9 km. Do tej pory nie znaleziono wyjaśnienia dla obiektów zaobserwowanych tej nocy. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Parę dni temu w Brzylii było

Parę dni temu w Brzylii było rządowe przesłuchanie albo wysłuchanie w sprawie UFO ! Admin nic nie pisze w tym temacie ?

"Kolekcja Niezidentyfikowanych Obiektów Latających (UFO) pozostaje do dziś najczęściej odwiedzaną w Archiwum Narodowym Brazylii. W kolekcji znajdują się zdjęcia, filmy, nagrania audio i dokumenty, począwszy od relacji osób, które widziały UFO, a skończywszy na relacjach z podróży statkami kosmicznymi."

Niezwyłe jest to, że niektóre inteligencje UFO, albo anielskie potrafią być w innej formie, niematerialnej, a właściwie być duchami ! Szkoda że ufolodzy nie chcą tego przyjąć do wiadomości, tylko skupiają się na "statkach kosmicznych", zapewne w czasie materializacji...

Wraz z przeniesieniem dokumentów do Archiwum Narodowego okazało się, że Brazylia posiada System Badania Niezidentyfikowanych Obiektów Lotniczych - SIOANI, stworzony w 1969 roku w celu naukowego badania nadprzyrodzonych zjawisk UFO.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj