Pilot Baracka Obamy opisał swoje spotkanie z UFO

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niedawno prezydent USA, Barack Obama, zapytany wprost o kwestię odtajnienia informacji o UFO zaczął kluczyć i krążyć unikając tematu i zamieniając go w żart. Bardziej wylewny okazał się jeden z jego pilotów, Andrew Danziger, który zaskoczył świat deklaracją, że widział niezidentyfikowany obiekt latający i nikt nie potrafi wyjaśnić co to było.

 

Piloci, z racji wykonywanego zawodu, mówią niekiedy o swoich spotkaniach z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Częściej jednak wolą milczeć o takich incydentach. Czynią tak przeważnie z obawy przed utratą pracy i kpinami ze strony współpracowników.

[ibimage==24405==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niemniej jednak, Andrew Danziger, który był pilotem samolotu Baracka Obamy podczas kampanii wyborczej w 2008 roku, w swojej publikacji w NY Daily News opowiada o swoim spotkaniu z niezidentyfikowanym obiektem latającym. Według niego, niezwykły incydent zdarzył się 25 lat temu, 10 kwietnia 1989 roku gdy był on pilotem regionalnych linii lotniczych.

"Było około ósma wieczorem, my właśnie wystartowaliśmy z międzynarodowego lotniska w Kansas City i udaliśmy się do Waterloo w stanie Iowa. To była piękna noc z pełnią Księżyca i bezchmurnym niebem "- mówi Andrew.

Według opisu świadka w pewnym momencie wokół pojawiły się cienkie chmury oświetlone przez światło Księżyca. Potem na prawej burcie w tych chmurach pojawił się obiekt w kształcie dysku, o którym natychmiast zakomunikował przez radio kapitan.

 

Obaj piloci patrzyli przez chwilę na obiekt, ale nie potrafili go zidentyfikować mimo, że obaj wykonali już wtedy wiele lotów i spotkali bardzo wiele samolotów, sterowców, balonów i innych, ale twierdzą zgodnie, że nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Niezwykły obiekt towarzyszył im przez prawie pół godziny. Nagle w jego miejsce powstała gigantyczna czerwona kula, która jeszcze bardziej przestraszyła pilotów.

"Siedzieliśmy w oszołomieniu. Oczywiście, baliśmy się tego, potem zrozumiałem, że on leciał równolegle do naszego kursu "- mówi Danziger.

Po chwili kula zaczęła znikać i ostatecznie wleciała za delikatne chmury. Piloci skontaktowali się z lokalną wieżą kontrolną, ale okazało się, że dziwny obiekt nie pojawił się na radarze.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

Uwaga,uwaga bo tu grasuje

Uwaga,uwaga bo tu grasuje filut feniksa i wysila się desperacko na żarty aby ktoś wreszcie zwrócił uwagę. Tak czy owak on tu jest geniuszem. Jego teorie na temat ufo i budowy wszechświata, który jest złożony z naleśników placków i przekładany marmoladą inaczej zakrzywioną czasoprzestrzenią są godne uwagi. On się zrodził na ziemi przed Adamem i Ewą i pamięta zarania dziejów i czasy komuny, kiedy jako wojak o wysokiej randze czyścił buty kapralom przez lat 30. A i świat zna doskonale bo jak się przechadza z domu do wychodka to wiele można tam zauważyć. Droga ta jest oświetlana poezją, metaforami o istnieniu żywotów i on świat stwarzał razem z bogiem
Ale tu jest bomba -ma płaskiego telewizora w domu- łał

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ipi,choćbyś uruchomił

Ipi,choćbyś uruchomił wszystkie głowy tego demona który cię opętał,nie jesteś w stanie zasłonić blasku mojego majestatu i glorii.Żresz swoje warzywa co jest kanibalizmem,bo sam jesteś warzywem.A wydajesz fetor jak pewna roślina,którą nazwano dziwadłem.Zainteresowanie nią wykazują tylko muchy,które wcześniej obsiadywały wszelkie odchody a chwilowo muszą przeczekać aż pojawia się nowe odchody, które mniej śmierdzą od tej rośliny.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Hoho i wspomina o tym po 26

Hoho i wspomina o tym po 26 latach? No, no, to jakaś kpina Biggrin Niejednokrotnie potwierdzono że wspomnienia potrafią się nieźle zmienić. Po 3 miesiącach wspomniene jest w stanie się tak zatrzeć że nie pamiętamy kolorów, godzin, MIEJSC, a nawet LUDZI, z którymi braliśmy udział w tym (jeżeli to było zdarzenie masowe), a co dopiero po ćwierci wieku...

Portret użytkownika El Koto

koń-u wpisz w

koń-u wpisz w Google:
Michelle is a Transgender
Jak nie umiesz albo nie masz czasu czytać, to naciśnij na słowo >>>>>Images<<<<<< wtedy i bez czytania zobaczysz to co miałem na myśli. Mnie zupełnie nie interesuje co kto robi jak to robi i kim jest. To lipa. Jestem badaczem powodów dlaczego ktoś kłamie i na czarne mówi białe (lub odwrotnie)

Strony

Skomentuj