Pilot marynarki twierdzi, że UFO zablokowało jego uzbrojenie

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Jeremy Corbell ponownie wstrząsa społecznością ufologiczną. Tym razem, dokonał tego za sprawą zeznania komandora Chada Underwooda. Mowa tu o pilocie, który sfilmował słynny pościg za UAF z 2004 roku. Zgodnie z jego historią, podczas gdy wraz eskadrą myśliwców F/A-18 Super Hornet prowadzili obserwacje obiektu, jego radar został zablokowany. Zdaniem byłego pilota, dokonał tego ścigany przez niego pojazd w kształcie tic-tac'a.

Corbell podzielił się relacją Underwooda na swoim profilu na Twitterze. Pilot twierdzi w niej, że niezidentyfikowany obiekt, zdołał wyłączyć jego radar oraz systemy uzbrojenia. Podobne wnioski pojawiały się w opowieściach innego pilota, Davida Fravora, który uczestniczył w drugim ze słynnych nagrań UFO. Póki co, jedynie fragment tej wypowiedzi, jest dostępny w mediach społecznościowych. Oto kilka interesujących fragmentów z wywiadu:

To co najbardziej go wyróżniało, to to, jak niekonsekwentnie się zachowywał. Przez „niekonsekwentniey” mam na myśli to, że jego zmiany wysokości, prędkości lotu i aspektu były zupełnie inne niż pojazdy, z którymi kiedykolwiek się zetknąłem[...] Po prostu zachowywał się w sposób, który nie jest fizycznie normalny. To właśnie przykuło moją uwagę. Samoloty, niezależnie od tego, czy są załogowe, czy bezzałogowe, nadal muszą przestrzegać praw fizyki. Muszą mieć jakieś źródło siły nośnej, jakieś źródło napędu. Tic Tac tego nie robił. Schodził z 50 000 stóp do, no wiesz, stu stóp w ciągu kilku sekund, co nie jest możliwe.

Corbell obiecuje, że wydanie całego jego wywiadu z Underwoodem jest „nieuchronne”. Nie jest to szczególnie konkretna deklaracja, ale biorąc pod uwage ostatnie miesiące, można oczekiwać że dotrzyma słowa. Warto przypomnieć, że w miesiącach poprzedzających publikację raportu, to właśnie Jeremy Corbell stał za publikacją kilku niezwykłych obserwacji UFO.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika robertadam

Z Post Scriptum  cdr-a

Z Post Scriptum  cdr-a Underwood-a widać narracje w jakiej wojskowi chcą nas pchać: wyłączył nam "pistolety" 

ergo- jesteśmy w stanie wojny z Nimi, ech pewnie po Covidzie , wreszcie będziemy mieli "inwazję".

Gdzie ten gatunek podąża, ja się pytam...

Skomentuj