Pilot samolotu pasażerskiego sfilmował niezidentyfikowany obiekt latający

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Podczas typowego lotu komercyjnego pilot Kolumbijskich Linii Lotniczych odkrył dziwny obiekt w kształcie sześcianu, zbliżający się do samolotu linii Medellin (miasto w Kolumbii, ale również pod tą nazwą funkcjonuje linia lotnicza).

 

Na wszelki wypadek pilot sfilmował anomalię telefonem, która ze wszystkich stron wydawała się nienormalna. Sześcian leciał z dużą prędkością, bez skrzydeł, ogona i śladów spalin. Pilot mógł jedynie powiedzieć, że to tajemnicze urządzenie poruszało się niezwykle cicho, bezszelestnie, tzn. sześcian nie wydawał „reaktywnego” ryku.

 

Na szczęście dziwne UFO przeleciało obok samolotu w znacznej odległości. Z jednej strony ucieszyło to pilota, ale z drugiej, jak później wyznał, nie pozwoliło mu to podziwiać latającego sześcianu „w pełnej krasie”. Najwyraźniej UFO nie miało ochoty taranować samolotu pasażerskiego i nie zamierzało przeprowadzać dokładnej demonstracji przed pasażerami i kamerą pilota.

 

Należy zauważyć, że spotkania z UFO stały się ostatnio bardziej powszechne. Co więcej, ich konstrukcja w niczym nie przypomina „klasycznych latających spodków” ani nawet cylindrycznych urządzeń kosmitów. W ogóle nie sprawiają wrażenia sprzętów zdolnych do poruszania się w powietrzu. Te niesamowite obiekty latają jednak z dużą prędkością i są niezwykle zwrotne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zatroskany

Albo to "UFO" lecialo, a

Albo to "UFO" lecialo, a samolot stał w miejscu, albo było odwrotnie. Coś mi podpowiada, że to nie UFO tylko balon z którego juz spora część gazu lotnego uszła więc trochę się pomarszczył i wygląda na "sześcian", a perspektywa (chmury w dalekim tle) sprawia, ze obiekt wyglada na lecący, gdy tymczasem obiekt wisi nieruchomo w powietrzu, a samolot się porusza.

No ale, każdy widzi to co chce.

Portret użytkownika Homo sapiens

Znakomitej jakości nagranie

Znakomitej jakości nagranie pokazujące UFO pojazd. Ludzie którzy zaprzeczają istnienia UFO muszą być opętani przez ewolucjonizm albo inną ułudę tajnych bractw iluminackich "Towarzystwa Księżycowego" ! UFO istnieje i przybywa do tego wymiaru, ukrywa się gdzieś na Ziemi oraz produkuje mieszanki ludzko ufonautyczne.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Chris7

"Viva Air". Tak się nazywa

"Viva Air". Tak się nazywa kolumbijska linia lotnicza, której samolot miał okazję spotkać to "coś" lecącego z naprzeciwka. Dobrze byłoby dokładniej sprawdzić wiadomości a nie pisać domyślnie.

Skomentuj