Pilot samolotu uchwycił tajemnicze UFO nad Kolumbią

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Pilot Airbusa A320, wykonujący rutynowy lot nad Medellin w Kolumbii, wyjrzał przez okno kokpitu i zauważył w chmurach pojazd UFO. Tajemniczy obiekt, sfilmowany przez naocznego świadka, okazał się jednym z najciekawszych ujęć ostatnich lat. W momencie obserwacji, samolot znajdował się na wysokości 30 tysięcy stóp.

Dziwny metalowy obiekt o regularnym kształcie, leciał w linii prostej w przeciwnym kierunku do samolotu. Nagranie zwróciło uwagę twórców programu Proof Is Out There na kanale History. Przeprowadzono wywiady z różnymi ekspertami uzyskując względne potwierdzenie, że obiekt faktycznie wyminął samolot, oraz że jego struktura nie przypomina żadnego obiektu latającego z Ziemi.

 

Ekspert lotniczy dodał, że obiekt poruszał się zbyt wolno jak na samolot lub pocisk, co wyklucza możliwość aby był to dron. Sugerowano, że może to być balon meteorologiczny, choć tego typu instalacje rzadko trafiają na tak dużą wysokość. Warto również zauważyć, że obserwacja przypomina obiekty opisywane kilka lat temu, przez pilotów amerykańskich myśliwców FA-18, którzy widzieli podobne pojazdy, w okolicach wschodniego wybrzeża USA.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj