Piorun ujawnił na niebie nad Wielką Brytanią zamaskowane UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas burzy w pobliżu miejscowości Bridgewater w brytyjskim hrabstwie Somerset zaobserwowano coś niezwykłego. Podczas filmowania wyładowań atmosferycznych widać jakiś obiekt, który pojawia się nagle na tle tęczy.

 

Zjawisko o którym mowa wystąpiło  21 kwietnia 2018 r. , w sobotę po południu. To właśnie wtedy burza uderzyła w Somerset. Korzystając z okazji, Megan Taylor zapragnęła wykonać kilka zdjęć błyskawic na niebie nad miastem, ale oprócz pioruna udało jej się nagrać coś jeszcze.

Wygląda to na cylindryczny czarny obiekt, który porusza się szybko pionowo w dół. Zastanawiające jest to, że obiekt spada z nieba niemal natychmiast po uderzeniu pioruna. Niektórzy twierdzą, że to nie przypadek i wyładowanie zmusiło UFO do utraty maskowania.

Pojazdy klasyfikowane jako UFO bardzo często pojawiają się w towarzystwie burzy. Nie jeden raz widziano też coś, co zostaje uderzone piorunem. Według teorii ufologów, prawdopodobnie burze mogą stanowić źródło zasilania napędu tych tajemniczych pojazdów.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BRh-

Heh, mieszkałem w tym

Heh, mieszkałem w tym miasteczq, ale obcych nie widziałem, poza zmutowanymi Angolami Smile Jest natomiast owe Bridgwater w bliskim sąsiedztwie słynnego, nie tylko z festiwalu muzycznego, miasteczko Glastonbury, które to w jednym z oddcinków serialowego "Stargate" miało rzekomo gościć od dawien dawna pod swą górą Tor, bazę obcych...Może nie tylko fikcja..? Smile

Strony

Skomentuj