Piorun ujawnił unoszące się na niebie czarne trójkątne UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dziwne nagranie przedstawiające rejestrację czegoś wyglądającego na trójkątne UFO, zostało dodane w serwisie YouTube już 22 listopada 2018 roku, ale dopiero w styczniu 2019 roku zostało zauważone przez popularne witryny paranormalne.

Nagranie zostało wykonane podczas silnej burzy i rzeczywiście nagle, podczas kolejnej błyskawicy rozświetlającej niebo, widział unoszący się nisko nad ziemią czarny trójkątny obiekt. Trójkąt widać tylko przez chwilę, ale to wyraźnie widać na nagraniu. 

Nie ma wątpliwości, że filmowany obiekt nie wygląda jak chmura, i wydaje się, że może to być naprawdę jakiś rodzaj maszyny latającej. Trudno jednak wykluczyć, że był to jakiś rodzaj bezzałogowca-drona. 

Nie jest to pierwszy raz kiedy zauważono UFO pośród błyskawic. Jest bardzo wiele nagrań w takiej scenerii. w 2017 roku w Stanach Zjednoczonych. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Jak trójkąt to na pewno

Jak trójkąt to na pewno masoński XD. Tylko proszę choć raz bez kilometrów bredni z xięgi Spaniela, Nabuchodinozaura czy tam innego Zjebedeusza pod artem, bo od lat i tak jedno i to samo, że aż hostią można rzygnąć od tego stężenia "dowodów", że UFO, Yeti, Miś Uszatek i Cthulhu to hylomorficzne byty z długimi czaszkami i łuskami, i chco zniszczydź Jezósa i łuniemorzliwidź zwabienie luckoździ...

 

Skomentuj