Piotr Rzymianin powinien wkrótce wstąpić na tron papieski

Kategorie: 

new 2torah.com

Według przepowiedni świętego Malachiasza pozostał nam jeszcze jeden papież, nazywany przez niego Petrus Romanus, czyli Piotr Rzymianin. Z wszystkich wyliczeń wynika, że papieżem określonym przez Malachiasza "Gałązka Oliwną" jest panujący aktualnie w stolicy piotrowej papież Benedykt XVI. Gdy patrzy się na to jak bardzo jego władza ostatnio się chwieje oczekiwanie na koniec tego pontyfikatu nie jest wcale abstrakcją.

 

Aby przepowiednia roku 2012 mogła się jakoś zsynchronizować z przewidywaniami Malachiasza do wymiany na tronie tronie Watykanie powinno dojść w najbliższym czasie. Niektórzy zakładają, że nowy papież będzie Włochem, ale to wcale nie jest jest pewne, że będzie akurat pochodził z Rzymu.

 

Co do czasów ostatecznych wiadomo, że ma to być okres upadku Kościoła Katolickiego. Trudno się nie zgodzić, że procesy jakie obserwujemy na codzień zdają się potwierdzać, że już się on rozpoczął. Wciąż słyszymy o zaciekłych atakach na krzyż a kościoły w Europie Zachodniej świecą pustkami do tego stopnia, że zostały poprzerabiane dyskoteki czy ściany wspinaczkowe.

 

Według Malachiasza w ostatnim momencie funkcjonowania Stolicy Piotrowej dojdzie tam do jakiegoś kataklizmu, lub najazdu islamskiego, który zmusi papieża do ucieczki z Rzymu. Ten scenariusz może się nie wydawać nieprawdopodobny, ale dopiero gdy przeanalizujemy zachodzące procesy zdajemy sobie sprawę, że nigdy nie był bliższy realizacji.

 

Piotr Rzymianin jest zatem oczekiwanym ostatnim papieżem. Jest tym, który ma uciekać z płonącego Rzymu. Ma się udać w przebraniu mnicha aż za ocean. Ma to być okres bardzo trudny dla Kościoła. Gdy weźmie się pod uwagę fakt, że papież, którego pontyfikat odpowiada Malachiaszowej "chwale drzewa oliwnego" właśnie rządzi to zwłaszcza obserwując ataki na Kościół Rzymskokatolicki można powiedzieć, że zależy mu na prawdzie nawet tak bolesnej jak ta z pedofilii.

 

Jednak nadal Benedyktem XVI zbierają się czarne chmury. Seria skandali szpiegowskich bynajmniej nie poprawia jego pozycji. Wydaje się ze jego dni władzy w zasadzie minęły i jest on tolerowany do czasu gdy status quo w Watykanie jest zapewnione. Gdyby tego zabrakło to za chwilę znowu możemy wybierać nowego papieża i to właśnie będzie Petrus Romanus. Czy dojdzie do tego jeszcze w tym roku? Przekonamy się już wkrótce.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Stopgłupocie

Znacie się jak kura na

Znacie się jak kura na pieprzu!
 
Gloria Olivae oznacza po łacinie Chwała Drzewu Oliwnemu. Drzewo oliwne to w Biblii symbol tradycji i konserwatyzmu. Benedykt XVI jest papieżem bardzo konserwatywnym, przywrócił Tradycyjną Mszę Św. zniósł ekskomunikę z kapłanów Tradycji Katolickiej (FSSPX) itd.
 
Żeby interpretować te przepowiednie trzeba mieć trochę oleju w głowie, nie zapominajcie, że autorem tej przepowiedni był duchowny, a więc bez wiedzy teologicznej wasze rozmyślania na temat tej przepowiedni są wielkie g warte!

Portret użytkownika prometeo

zostalem ochszczony jako

zostalem ochszczony jako niemowle to jakim prawem kk uzurpuje sobie prawo do traktowania mnie czlonkiem swojej sekty jeśli nie dano mi wyboru może bym się i świetnie bawił w tych ich ceremoniach ale na siłe to nawet dobrze sobie zrobić nie pozwole bo mam wolną wole Bogów szanuje a kościól pier.....
jest oczywiste że jak ktoś sercem patrzy to mu dekalog nie potrzebny

Portret użytkownika XXX

Jak na razie naszym "Bogiem"

Jak na razie naszym "Bogiem" Jest zus i urząd skarbowy. Jak ktoś ma watpliwosci łatwo sprawdzić ! I szybko zejść na ziemię !
Ps. Jestem po Waszej stronie. Czekam z utęsknieniem końca tych bożków !

Portret użytkownika prometeo

JHWH zazdrosny bóg w

JHWH zazdrosny bóg w mitologji greckiej to cyklop z jednym okiem który wszędzie sie gapi nie bez powodu zostal zepchnięty do tartaru (czytaj afryka ) skąd Dzeus(czytaj  dziecię ) przeniusł go do kuźni Hefaistosa by wykłówał pioróny .Religia żydowska czy też starożytnego egiptu to tylko skrawki opowieści o losach ludzkości po upadku Babel czy też Wawel zależy kto czyta zapis greką gdzie b czyta się w .Jeśli interesuje kogoś kto był bogiem dla Adama i Ewy to trzeba by zbadać kto wybudowal tarasowe ogrody Edenu dziś skaliste płaszczyzny na terenie Iranu zkąd wywodzą się ludy o genie a1r1 czyli slowianie. Słowiańska tradycja zwana ślimacznicą czy też ścieżką pana będoncą inicjacją i jednocześnie sprawdzianem czym młody mężczyzna będzie się w życiu zajmował (12 prac Samsona ) przerodziło się u ludów barbarzyńskich w ofiarę z baranka czyli zamęczenie psychiczne i fizyczne człowieka wolnego tu dzież walczącego o sluszną sprawe (buntownik w starym testamencie czyli  szatan)gdyż system religijno spoleczny piramidalny obowiązujący w egipcie nie tolerowal nieposluszeństwa . Nieposłuszeństwa które u ludzi tzn słowian greków było podstawą wieku dojrzałego i fundamentem sporów demokratycznych w świecie pozbawionym władzy centralnej . Aktualnie interesuje mnie jak dalece geny ludzkie czyli pierwiastek boży zmieniły te parbarzyńskie pomioty które niegdyś obdarzyliśmy sumieniem i czy nadejdzie taki dzień kiedy przestaną okladać się kamieniami daliśmy im opis cech nieporządanych z zasadą drabiny jakubowej by najbardziej zezwierzęceni nie mnożyli się z braku do tego warunków daliśmy im prawo w którym mnożyć mogą się pobożni by wyeliminować cechy zwierzęce z łańcucha dziedziczności ale niestety pozostawiliśmy im brak tolerancji i szacunku za co teraz pokutujemy bo to co mialo ich przeselekcjonować zbudowalo nam więzienie które czas otworzyć

Portret użytkownika górzyński

I stworzył Bóg Człowieka na

I stworzył Bóg Człowieka na wzór i podobieństwo swoje.
JAKO LUDZIE JESTEŚCIE JESZCZE PRYMITYWNIO W SWYM ROZUMOWANIU NIKT Z WAS NIE WIDZIAŁ BOGA .
LECZ GDY ZACZNIECIE CZYNIC DOBRO I KIEROWAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ TO GO POZNACIE.
Z POWAŻANIEM
PROROK SEBASTIAN GÓRZYŃSKI

Portret użytkownika Mariano12

Myslicie że kościół nie zna

Myslicie że kościół nie zna tych przepowiedni? Albo celowo wybierają takich papieży, albo im to po prostu wisi...Tak przy okazji, moim zdaniem ludzkość powinna "wrócić" do stanu, jak opisany w bibli przed zjedzeniem owocu z zakazanego drzewa. Ten porządek świata, który teraz jest, jest zły i możliwe, że nadchodzi jeszcze gorszy...Pozdrawiam.

Portret użytkownika prometeo

chciałbyś żyć w świecie

chciałbyś żyć w świecie pozbawionym ludzi z sumieniem . to po tym jak Ewa zjadła swój owoc obudziło się w niej sumienie i dotyczy to żydów bo my zawsze byliśmy ludźmi . czyli tymi innymi poza edenem

Strony

Skomentuj