Piramida z Bośni może mieć nawet 25 tysięcy lat

Kategorie: 

Źródło: YT

Wzgórze Visoko w Bośni znane było miejscowej ludności od zawsze, ale dopiero niedawno odkryto, że to budowla a nie zwykła góra. Regularny kształt ostrosłupa jest widoczny zwłaszcza z oddali. Nauka nie uznaje tego odkrycia prawdopodobnie uznając, że penetracja takiej struktury może być otwarciem swoistej puszki Pandory.

 

Odkrycie tajemnic tej struktury wziął na siebie dr Semir Osmanagich,  który bez względu na wszystko kontynuował tam badania dokonując się najpierw do szczątków pokrycia ścian budowli. Biorąc pod uwagę wielkość osadów uznano, że piramida została terraformowana około 12 tysięcy lat temu. Być może miało to miejsce podczas ostatniego potopu.

[ibimage==15314==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Osmanagicz nie spoczął na laurach i kontynuował wykopaliska. Nie udało się jeszcze zidentyfikować wejścia do tej budowli, ale  kopiąc w głąb odkryto całą sieć tuneli wydrążonych pod ziemią i ciągnących się na dziesiątki kilometrów. Oznaczałoby to,  że konstrukcje Nazistów z Gór Sowich nie były pierwszymi na tej Ziemi tak zaawansowanymi konstrukcjami podziemnymi.

Wiek organicznych próbek pobranych do analiz radiowęglowych wykazał, że mają 25 tysięcy lat. Oznacza to, że budowla ta istniała 20 tysięcy lat przed cywilizacją sumeryjską. Oznacza to konieczność napisania historii na nowo, ponieważ twierdzenie, że ludzka cywilizacja powstała 5 tysięcy lat temu zostało właśnie obalone. 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Staś

Jeśli koledzy zainteresowali

Jeśli koledzy zainteresowali by się bliżej badaniami genomu ludzkiego,
to by sie koledzy  dowiedzieli że najnowsze badania przełom 2012-2013 wskazują
że ta część europy była zamieszkana przez słowian już 45000lat temu. Przy okazji
dowidzieli byści sie ze genom Wikingów i Książąt walijskich też jest słowiański.
Powodzenia.

Portret użytkownika Lavendell

Tak trochę nie na temat, ale

Tak trochę nie na temat, ale coś bardzo cicho się zrobiło o Nibiru. Czy ktoś coś ostatnio słyszał, czy jednak ostatecznie jest to bujda, którą emocjonowaliśmy się jeszcze parę miesięcy temu?

Portret użytkownika emil

Tak oto wyglądala piramida

Tak oto wyglądala piramida słońca w Teotihuacan przed odrestaurowaniem,wyobrażcie sobie jakim
widokiem bedzie bośniacka piramida po zakończeniu prac odkrywkowych.Rodzi się pytanie, ile gór i wzniesien nie jest tym co nam się wydaje.[ibimage==15312==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika Andrzej1

Najważniejsze jest to, że

Najważniejsze jest to, że cały kompleks został uruchomiony w tamtym roku. Nic nie zatrzyma już tego. Wszystkie piramidy na naszej ziemi to urządzenia, a nie grobowce. Dużo ich widziałem na własne oczy w różnych miejscach naszej planety. Bardzo interesujące jest, że do tej pory milczą jeszcze o piramidzie i kompleksie w kanionie Colorado. Dostać się tam teraz jest niemożliwością, teren pilnuje wojsko od lutego 2011 roku. Jeszcze w 2008 roku nie było problemu były tam służby państwowe, przewodnik brał 2000 plus 1000 na opłaty na pozwolenie i 2 dni drogi z niezłą kondycją.

Portret użytkownika Spokojny

Należy przypuszczać, że przed

Należy przypuszczać, że przed człowiekiem istniały na ziemii rody przed-adamowe (ludzkie), ale w wyniku straszliwego sądu za ich bezbożne życie zostały, mimo ostrzeżeń Swtórcy - zostrały zgładzone. Przypuszczam, że ich duchy to demony, złe osobliwości, które dręczą, kuszą i kalają ludzi. Piszę to jako osoba, która uznaje autortyet Bibli jako nadrzędny, stąd te przemyślenia. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To nadinterpretacja. Demony

To nadinterpretacja. Demony nie są duchami. Nasz Stwórca nie jest duchem. To istoty materialne z innego wymiaru...
 Skoro Bóg powiedział "stwórzmy człowieka na obraz swój i podobieństwo" jest jednoznaczne,że po pierwsze Bóg nie jest osobą, lecz osobami i... że mam rację.
Duchowość nie istnieje w sensie ezoterycznym. Wszelkie zjawiska opisywane jako duchowe są holgramami z innych światów sąsiadujących z naszym wskutek otwartych między nimi drzwi...
 Wspólną cechą jest eteryczna energia, która u człowieka posiada masę ok. 21 g...
 I ta energia potrafi przenikać przez te drzwi i je otwierać...
 Ponieważ powstanie przestrzeni wywołało czas, należy domniemywać, że czas nie istnieje w nieskończonej małości...czyli w matematycznym punkcie...
( czas bowiem powstał w momencie, gdy jeden element materii (energii) względem drugiego musi się przemieścić stosownie do jego ruchu..)
 Bóg jest ponad czasowy i zamieszkuje miejsce, w którym czas nie istnieje...
 Stąd wniosek, że Bóg jest nieskończenie mały, zamieszkujący w matematycznym punkcie...  Smile
 Od punktu właśnie wszystko się zaczyna:

  •  wyznaczenie prostej
  • wyznaczenie płaszczyzny
  • wyznaczenie bryły
  •  wyznaczenie prędkości

" Istota Wszechświata jest tak prosta i oczywista, aż niemożliwa do wyobrażenia...." AMR

Strony

Skomentuj