Piramidy na Księżycu sfotografowane przez misję księżycową NASA

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Podczas ostatniego lotu Apollo 17 na Księżyc wykonano zdjęcie w rejonie Geophon Rock, które najpierw zostało oficjalnie skatalogowane przez NASA jako „pusty obraz”, ale później okazało się, że nie jest on pusty - po zwiększeniu kontrastu stało się jasne, że są na nim struktury obiektów przypominające piramidy. NASA nigdy nie wyjaśniła tego zdjęcia.

Po zastosowaniu redukcji szumów i zwiększeniu kontrastu obrazu, okazało się, że są na nim jakieś struktury przypominające piramidy znajdujące się na powierzchni Księżyca. Trzeba się uważnie przyjrzeć obrazowi, ale da się zobaczyć dwie struktury, z których jedna ma kształt piramidy, a druga wygląda jak filar w lewym dolnym rogu obrazu.

 

Apollo 17 było ostatnią misją NASA na Księżyc. Miała miejsce w grudniu 1972 roku. Przewieziono wtedy na Księżyc łazik, który zawierał również kamerę Hasselblad do robienia zdjęć podczas misji. Zdjęcie, o któym mowa nosi numer AS17-135-20680, a wszystkie zdjęcia z misji Apollo 17 można znaleźć w dostępnej publicznie Bibliotece Multimedialnej NASA.

Jak dotąd nie ma jasnych wyjaśnień naukowców na temat tych struktur na zdjęciu. Jedno co wiemy to, że piramidy znajodowano na wszystkich kontynentach na Ziemi, a nawet na Marsie, w obszarze Cydonia. Dlaczego miałoby ich nie być na Księżycu?

 

@innemedium Piramidy na Księżycu widoczne na zdjęciu NASA #Księżyc #dlaciebie #UFO #piramida #astronauta ♬ dźwięk oryginalny - innemedium

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj