„Płonąca piramida” pojawiła się na niebie nad Filadelfią

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Oto kolejna anomalia zaobserwowana nad Stanami Zjednoczonymi. Na zdjęciu widać coś jak „płonącą piramidę”.

 

YouTuber MrMBB333 zgłosił niesamowite zjawisko, które zarejestrowała kobieta, skrywająca się pod kryptonimem SMOLDERING. Niektórzy użytkownicy nazywali to, co widzieli, „płonącą piramidą”, podczas gdy inni twierdzili, że obiekt przypomina wybuchający wulkan. Forsowano też wersję o samolocie szpiegowskim TR-3B.

 

Jednocześnie prawie wszyscy użytkownicy zgodzili się, że jest to UFO o trójkątnym kształcie, a jego pomarańczowo - czerwony odcień tworzy iluzję ognia wokół obiektu. Trzeba przyznać, że wygląda on jak piramida na niebie, za którą być może coś się skrywa. Oprócz wielu zdjęć w sieci istnieje też nagranie, ale nie widać na nim nic nowego.

 

Warto zauważyć, że ten obiekt nie może być chmurą, ponieważ chmury tego kształtu po prostu nie istnieją. Jednocześnie jest on bardzo podobny do tego obiektu, który był już obserwowany nad Waszyngtonem w 2018 roku.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika spacepol

Zastanawia mnie już od dawna,

Zastanawia mnie już od dawna, mamy XXI wiek a ludzie zamiast być coraz inteligentniejsi, durnieją. Skąd ten rozwój ciemnoty? Postęp technologiczny i rozwój łatwości życia chyba powoduje "wyłączanie" mózgów.

Skomentuj