Po obejrzeniu horroru w kobietę wstąpił diabeł

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do sieci trafiły dziwne nagrania, pokazujące, w jaki sposób dwudziestoletnia Brazylijka wpadła w histerię po obejrzeniu horroru pn. „Annabelle. Narodziny zła”. Widzowie filmu stwierdzili, że dziewczyna została opętana przez demona.

 

 

Na opublikowanym filmie widać leżącą kobietę w centrum handlowym w brazylijskim Teresinie, gdzie wcześniej miał miejsce pokaz horroru. Niewiasta dziko krzyczy, zawodzi i wyje. Przyjaciele wrażliwej kinomanki wezwali pogotowie. Jeden ze świadków powiedział, że kobieta zaczęła się dziwnie zachowywać w najbardziej strasznym momencie filmu.

 

„Wszystko zaczęło się w momencie, gdy diabeł pojawił się na ekranie tuż po zakończeniu filmu i poszliśmy zapłacić za parking. Potem dziewczyna zaczęła okładać siebie i innych rękami, drapać swoją twarz. Z jej gardła wydobywał się rozdzierający serce krzyk” – relacjonuje mężczyzna.

 

Na razie oficjalnie nie wiadomo dokładnie, co spowodowało taką reakcję u widza. Nieznane są dalsze losy młodej Brazylijki. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia br.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

w moją byłą też wstąpił

w moją byłą też wstąpił diabeł... w eks byłą także... w jej poprzedniczkę również...

w sumie w każdą kobietę wstępuje natychmiast diabeł jeśli ją zastąpić nowszym modelem...l zgaduję że po prostu gruba sie zrobiła, czyli opętana McDonaldem

Skomentuj