Po raz kolejny zaobserwowano dziwne światła w pobliżu wulkanu Popocatépetl

Kategorie: 

Źródło:

Obszar wokoło meksykańskiego wulkanu Popocatépetl  jest znany z wielu zadziwiających obserwacji UFO. Zaledwie kilka dni temu ponownie doszło do obserwacji niesamowitych świetlistych obiektów powyżej krateru  wulkanu.

 

Światła pojawiły się jakiś czas po erupcji w dniu 19 czerwca 2016 roku. Oczywiście tak jak zawsze pierwszymi wyjaśnieniami tego zjawiska są te związane z siłami natury.

Nie wykluczone, że dziwny obiekt to wynik odbicia światła słonecznego przez soczewkę kamery, małe stopione kawałki lawy wydalone przez wulkan podczas erupcji i spadające z powrotem do Ziemię lub poprostu nagrany został przelot świetlika. Oczywiście biorąc pod uwagę liczebność tego typu obserwacji, można też założyć, że jest to coś nienaturalnego lub wręcz paranormalnego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika KoFiPL

1. bo bym je widział - a tam

1. bo bym je widział - a tam nic nie było.

2. nie wyglądają jak wszystkie inne ptaki którym robię zdjęcia.

3. w podczerwieni ptaki mają inne kolory.

4. wysokość - bardzo mocno wysoko - wysokość samolotowa, widziałem później samolot jak leciał i był na wysokości mniej więcej tej chmury.

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajemnicą jest czy UFO istoty

Tajemnicą jest czy UFO istoty mają związek z symbolami starożytnego "Egiptu", pokazanymi poniżej, o których jest napisane w tekście "Przedświadomość megalityczna", czy nie ?! Dlaczego masoni tak bardzo boją się prawdziwego hinduizmu i buddyzmu ?!

Może symbole starożytnego "Egiptu" pochodzą od aniołów którzy tylko częśćiowo współpracowali z Bogiem YHWH ? Jak wiecie państwo posągi starożytnego buddyzmu są prawie identyczne z tymi zrobionymi na terenach starożytnego Egiptu" ! Istnieć musiała jakaśjedna nauka w starożytności, i buddyzm, hinduizm korzystał z tej nauki. Poniżej trzy zdjęcia, dwa z lewej Babilon, pierwsze z prawej Ameryka południowa !

http://popotopie.blogspot.com/2016/01/szczegolna-teoria-myslenia-wzglednego.html

Ważne by się zastanowić kim są UFonauci, czy mają związek ze starożytnymi igeneręcjami w ludzki genom ? Czy są tymi istotami, o których piszą święte przekazy chrześcijan Biblia i księgi poboczne jak Księga Hehocha ?!

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj