Po raz kolejny zaobserwowano dziwne światła w pobliżu wulkanu Popocatépetl

Kategorie: 

Źródło:

Obszar wokoło meksykańskiego wulkanu Popocatépetl  jest znany z wielu zadziwiających obserwacji UFO. Zaledwie kilka dni temu ponownie doszło do obserwacji niesamowitych świetlistych obiektów powyżej krateru  wulkanu.

 

Światła pojawiły się jakiś czas po erupcji w dniu 19 czerwca 2016 roku. Oczywiście tak jak zawsze pierwszymi wyjaśnieniami tego zjawiska są te związane z siłami natury.

Nie wykluczone, że dziwny obiekt to wynik odbicia światła słonecznego przez soczewkę kamery, małe stopione kawałki lawy wydalone przez wulkan podczas erupcji i spadające z powrotem do Ziemię lub poprostu nagrany został przelot świetlika. Oczywiście biorąc pod uwagę liczebność tego typu obserwacji, można też założyć, że jest to coś nienaturalnego lub wręcz paranormalnego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika KoFiPL

1. bo bym je widział - a tam

1. bo bym je widział - a tam nic nie było.

2. nie wyglądają jak wszystkie inne ptaki którym robię zdjęcia.

3. w podczerwieni ptaki mają inne kolory.

4. wysokość - bardzo mocno wysoko - wysokość samolotowa, widziałem później samolot jak leciał i był na wysokości mniej więcej tej chmury.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj