Po śmierci Fidela wybuchnie wojna nuklearna

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

25 listopada o 22:29 w wieku 90 lat zmarł Fidel Castro - światowej sławy przywódca rewolucji kubańskiej. Władze ogłosiły dziewięciodniowy okres żałoby. Datę pogrzebu ustalono na dzień 04 grudnia br., ale to smutne wydarzenie warte jest analizy pod innym kątem.

 

 

Cytat pochodzi z książki bardzo znanego amerykańskiego proroka i kaznodziei John W. Johnstona:

 

„Około 1981 roku Bóg dał mi prorocze słowo wiedzy, która wkrótce ujawnię w części. Zdarzenia te są rodzajem znacznika czasu, a wkrótce zobaczymy wypełnienie się kolejnych fragmentów tego terminu. Pan powiedział do mnie, co następuje:

 

„Widzisz upadek muru berlińskiego. Związek Radziecki otrzymał poważny cios, po którym się nie odrodzi. Potem nastąpi śmierć Fidela Castro, a następnie przyjdzie załamanie systemu gospodarczego Stanów Zjednoczonych”.

 

Ostatnio pojawia się wiele strasznych przepowiedni dotyczących Stanów Zjednoczonych. Jasnowidze, rozmaici prorocy oraz ludzie po śmierci klinicznej wieszczą katastrofę gospodarczą, huragany, tsunami, trzęsienia ziemi, kataklizmy społeczne i wyniszczającą wojnę na terenie Ameryki. Dawniej wspominał o tym jedynie indiański szaman z plemienia Tecumesh, ale nikt poza Johnem W. Johnstonem nie umiejscowił tego wszystkiego w konkretnych ramach czasowych.

 

Znacznikiem jest śmierć Fidela Castro. Ludzie szybko przypomnieli sobie o wizjach Johnstona. Być może to proroctwo, ale równie dobrze teoria spiskowa. Gospodarka rządzi się przecież swoimi prawami ekonomicznymi, choć zawsze mogą wystąpić jakieś „zakulisowe” działania.

 

Johnstone przekazał spójny i wyraźny komunikat dotyczący daty 03 grudnia 2016 r.:

 

  1. Waszyngton zostaje zaatakowany, w wyniku czego zginie prezydent Obama.
  2. Wydarzenie to będzie miało bardzo negatywny wpływ na gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
  3. W odpowiedzi USA uderzy w islamistów na całym świecie.
  4. Cele w Stanach Zjednoczonych zostaną zaatakowane bronią jądrową.
  5. Amerykanie całą zimę będą musieli spędzić bez prądu (przynajmniej ludzie na wschodnim wybrzeżu).

O ile analiza Johnstona jest prawdą, wszystko wydarzy się w niedalekiej przyszłości. Warto się więc dzisiaj pochylić na przywołaną „przepowiednią”.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika buuberg

Rozprzestrzenianie informacji

Rozprzestrzenianie informacji o końcu świata albo wojnie trzeba poddać kryteriom zamkniętym w logicznych kajdanach. Gdy ktoś nadużywa słów nie mających nic wspólnego z faktami to powinno się ukarać tatując osiem na czole osobnika dla dobra innych.Zmarł Fidel Castro naturalnie śmiercią biologiczną, mimo że wykonano na niego 638 zamachów.

Moje GG:13512724

Krystian

Portret użytkownika łotr1

Z mojego pamiętnika 2 grudnia

Z mojego pamiętnika 2 grudnia 2016r.

Zrobię to, naprawdę to zrobię. Na razie to tylko koncepcja, ale niedługo przerodzi się w zaawansowany projekt. Długo myślałem jak to zrealizować. Różne myśli chodziły mi po głowie, i w końcu wpadłem na genialny pomysł. Zrobić to z rozmachem, tak żeby urosło to do rangi mistycznej samo realizacji. W końcu co jak co, ale to, zasługuje na miano cudownego wydarzenia.
Człowiek rodzi się w błocie, i w błocie kończy. Po drodze przeżywa wzloty i upadki. Ale nic nie jest ważniejsze od tego co naprawdę mam zamiar zrobić raz a uczciwie. Życie jest takie krótkie, a ja mam tak mało czasu. Wciąż w pośpiechu przeżywam każdy dzień wierząc że może następny dzień okaże się tym jedynym, w którym zrealizuję swój wielki cel. Ten dzień się zbliża wielkimi krokami. Jest już projekt z dokładną datą (04-12-2016). Mam nadzieję, że nikt i nic nie przeszkodzi mi w realizacji mojego projektu, wielkiego spokojnego wypróżnienia, bez lęków i stresów.
 

Strony

Skomentuj