Podczas kręcenia serialu dokumentalnego Amazon w tle pojawił się duch

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W ostatnim serialu dokumentalnym realizowanym dla Amazon Prime, na krótko za gospodarzem programu, Jamesem Mayem, wydaje się pojawiać duch. Na dodatek stało się to wtedy gdy przemawia przed masowym grobem.

 

Makabryczna anomalia pojawiła się w nowym programie „James May: Our Man in Italy”, w którym były współprowadzący Top Gear odwiedza różne atrakcje w całym kraju. W trzecim odcinku serialu za gospodarzem w tle pojawia się półprzezroczysta postać, która wyłania się zza drzew i porusza się, podczas gdy gospodarz czyta tekst przed kamerą.

 

Najciekawsze jest to, że May w czasie zdarzenia odwiedzał masowy grób, więc jest prawdopodobne, że tajemnicza postać była w rzeczywistości duchem.

 

Po tym, jak tajemnicza chwila stała się szeroko komentowana przez ludzi w Internecie, prowadzący nawet zwrócił się do fanów z mediów społecznościowych, aby potwierdzić ten dziwny fakt, pisząc:

„Dziękuję wszystkim, którzy zwrócili uwagę na„ ducha ”w 3. odcinku mojego nowego serialu” Włochy „Nikt go wtedy nie widział, więc to albo prawdziwy duch, albo tylko małe uszkodzenie pliku cyfrowego”.

Rzeczywiście dziwna anomalia widziana za nim może powodować trudne pytania i nie da się tej obserwacji zbyć jako typowy efekt świetlny

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj