Podczas modlitwy w pobliżu piramidy Majów doszło do niesamowitego zjawiska

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kultyści New Age z Meksyku postanowili przyciągnąć uwagę turystów i konkurować z Stonehenge z Wielkiej Brytanii. Zrobili prawdziwe święto Chichen Itza. Impreza odbyła się w starożytnym mieście Majów położonym na Półwyspie Jukatan.

 

Jak wszyscy nowi wyznawcy różnych religii, uszyli dla siebie stroje, które przypominały te noszone przez „meksykańskich wikingów”. Potem zaczęli głośno bić w bębny i tańczyć wokół piramidy w Kukulkan. Aztekowie nadali temu miejscu nieco inną nazwę - Quetzalcoatl. Turyści wyrazili tylko jedno małe pragnienie. Prosili Boga, aby zszedł na ziemię i dał znak, że wiosna już nadeszła.

Indianie byli tak przerażeni takim widowiskiem, że natychmiast zaczęli uciekać i najprawdopodobniej w tym czasie modlili się, aby Koniec Świata, który przewidzieli kapłani Majów, nie nadszedł. Tylko najodważniejsi turyści nie uciekli nigdzie, a niektórzy filmowali wybryki nawiedzonej ekipy. Zaraz potem próbowali znaleźć naukowe wyjaśnienie tego, co się stało.

 

Jednak naukowcy nie mogli nic powiedzieć, z wyjątkiem tego, że jest to zbieg okoliczności. Nie zapominajcie jednak, że egipskie piramidy, zigguraty w Babilonie, Mezoameryka - to stare obiekty religijne, które według legendy zostały zbudowane zgodnie z rysunkami sił nieziemskich i pozaziemskich cywilizacji.

 

Na przykład w tekstach babilońskich można znaleźć informacje, które mówią, że pewne „żelazne miasto” wisiało nad placem budowy, a pod nim pojawił się hologram przyszłego budynku. Murarze natychmiast zaczęli nosić granit do hologramu i machać łopatami i kilofami. Z tego powodu budynek naprawdę zaczynał funkcjonować i czasami pojawiał się w nim jakiś bóg. Po pewnym czasie zigguraty przestały działać lub bogowie zapomnieli o naszym świecie, ale teraz obrzęd i wspólna modlitwa z pewnością były w stanie aktywować pojawienie się Boga.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piteros

Skoro autor twierdzi, że

Skoro autor twierdzi, że

"ale teraz obrzęd i wspólna modlitwa z pewnością były w stanie aktywować pojawienie się Boga."

To może założymy się o cokolwiek, że wcale nie aktywowano żadnego boga? Z "całą pewnością" przegra.

Portret użytkownika zolik

1 Wtedy mówił Bóg wszystkie

1 Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Strony

Skomentuj