Podczas ostatniego "krwawego Księżyca" nasz satelita zetknął się z dziwnym obiektem

Kategorie: 

Źródło:

Poniższe zdjęcia wykonane podczas zjawiska krwawego księżyca z dnia 29 września 2015 pokazują niesamowite obrazy dziwnego obiektu w okolicy ziemskiego satelity. Autor fotografii,  spostrzegł, że poza księżycowym krajobrazem, w okolicy znajduje się bliżej nieokreślony podłużny obiekt.

 

Obiekt nie był widoczny gołym okiem i został dostrzeżony tylko dzięki ustawieniu aparatu na statywie na niemalże całą noc. Dopiero następnego dnia po przejrzeniu wszystkich zdjęć na komputerze, anonimowy autor fotografii znalazł dziwną białą plamę, w pobliżu księżyca. Sprawa ta została wtedy zgłoszona do organizacji MUFON gdzie otrzymała numer 80045. Głównie dlatego, dopiero teraz ujrzała ona światło dzienne.

Oczywiście interpretacja tego typu fotografii nigdy nie należy do prostych i przyjemnych zajęć. Warto zauważyć, że przy zwyczajowej obserwacji obiektów kosmicznych nie mamy wrażenia głębi co sprawia że obiekty oddalone od siebie o wiele lat świetlnych wydają się leżeć blisko siebie. Równie dobrze mogła to być asteroida, która przelatywała akurat pomiędzy Ziemią a księżycem chociaż kilka elementów jej lotu skłania do refleksji.

Przykładowo, na dostępnych nam 3 zdjęciach widać wyraźnie że porusza się ona po zakrzywionej orbicie. Co więcej, kształt tej rzekomej asteroidy jest nadzwyczajnie podłużny co mimo iż nie jest niespotykane, sugeruje że mamy doczynienia z jakimś rodzajem satelity. Nie można powiedzieć wiele więcej bazując na kilku zdjęciach, ale bez wątpienia obserwacja ta jest warta uwagi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cham Solo

 I co wy wiecie o kosmosie.

 I co wy wiecie o kosmosie. To jest statek wycieczkowy Federacji Gwiezdnej. A stjuardesa megafonuje ufoludziom: wlasnie mijamy zasciankową Ziemie, kolebke skurwysynstwa kosmicznego-wszelkie choroby i inny syf w kosmosie pochodzi wlasnie stad. A to blade jajo zwane przez ludzki pomiot Ksiezycem to jedynie sztuczny twor usiany bazami roznych ras kosmicznych wybudowany w przeszlosci w celu ratowania zycia na Ziemii i kontynuacji ludzkiego niewolnictwa do wyczerpania zapasow (glownie zlota). Po zakonczeniu wydobycia ludzkie bydlo jak i sam glob ulegnie samodestrukcji sterowanej wlasnie z Ksiezyca. Dziekuje za uwage.

 Ps. Moja hipoteza jest tak samo idiotyczna jak wasza, takze pozdrawiam.

Portret użytkownika wodzu13

to jest statek , jakies 2-3km

to jest statek , jakies 2-3km srednicy , załoga to jakies 200-256 ? ile ostatnio było na KOD,ie ? mi sie wydaje ze pewnie maja awarie hiper napendu , jakies 5-7par/sek od domu  i utkneli teraz w czarnej dupie

Portret użytkownika Alie&&&n

To jest pojazd transportowy

To jest pojazd transportowy autobus który przewozi ufonautów poczytajcie sobie kosmiczne ujawnienie na księzycu jest wiele baz obcych nawet my ziemianie też mamy tam tajna bazę DOK Dowództwo Operacji Księżycowych.

Portret użytkownika Israfel

Tylko osoby nie posiadające

Tylko osoby nie posiadające wyobraźni przestrzennej mogą myśleć, że obiekt "zetknął się" z Księżycem. Gdyby się zetknął, to znaczyłoby, że wylądował. Innej możliwości zetknięcia nie widzę. A wracając do wyobraźni przestrzennej, to dwuwymiarowe zdjęcie nie oddaje odległości od obiektów, więc prawdopodobnie nie był to ani żaden duży obiekt, ani koło Księżyca. Mógł to być świetlik, paproch oświetlony jakimś słabym światłem spoza aparatu, czy cokolwiek innego. Biorąc pod uwagę jak rozmyty jest Księżyc, to podejrzewam, że czas naświetlania był źle dobrany (zbyt długi), więc jest szansa, że to obiekt punktowy (np. latający owad), który podczas otwarcia migawki przebył drogę widoczną na zdjęciu w postaci linii. Do takiej refleksji skłoniły mnie te zdjęcia. LUDZIE, zacznijcie myśleć trójwymiarowo i zapoznajcie się z podstawami fotografii (przesłona, czas naświetlania, jasność obiektywu, głębia ostrości).

Portret użytkownika cezary

wyglada jak bardzo duża

wyglada jak bardzo duża chmura gazu. Ciekawe jaki ma skład, i czy może zagrozić Ziemi. Jeśli tak to informacje z Niemiec mówiące o spożądzeniu zapasów wody, żywności i czegoś do oświetlania moga być prawdziwe. 

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Bardzo dużą chmurę gazu i

Bardzo dużą chmurę gazu i nieodgadnionym składzie to ty masz w ...głowie... Przecież to widać,że jest to jakiś obiekt. Kiedyś podobny widziałem na jakichś fotach w necie ale nie pamiętam gdzie....

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj