Podczas transmisji z pożaru w Londynie zaobserwowano niezidentyfikowany obiekt

Kategorie: 

Źródło: BBC

Londyńczycy są zdruzgotani ostatnim pożarem w Grenfell Tower a nowe informacje na temat ofiar oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia pojawiają się praktycznie codziennie. Okazało się, że audycje telewizyjne z samego centrum wydarzeń, pozwoliły widzom na zaobserwowanie dość nietypowego zdarzenia.

Telewidzowie obserwujący rozwój wydarzeń za pośrednictwem kanału BBC lub Euronews byli świadkami zjawiska UFO. Co najmniej dwie osoby zauważyły tajemniczy biały kształt w okolicy strażaków oraz umieściły nagranie ze zdarzenia w serwisie Youtube. Biorąc pod uwagę, że nagranie pochodzi z dwóch osobnych programów telewizyjnych rejestrowanych zewnętrznym urządzeniem, możemy chyba wykluczyć iż jest to fałszerstwo.

Obiekt sprawia wrażenie chmury, która w szybkim tempie przemieszcza się za strażakami. Nie pozostawia żadnych śladów na niebie, więc można chyba wykluczyć iż jest to samolot. Z drugiej strony, standardowe wyjaśnienie pokroju obserwacji drona, może wydać się równie absurdalne. Możliwe, że dziwna barwa obserwowanego obiektu jest rezultatem mgły lub niedostrzegalnej przez telewizyjnego widza chmury dymu. Trudno byłoby wysnuć jakiekolwiek logiczne wyjaśnienie dla tego fenomenu, ale jak najbardziej warto próbować.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika viesiu

""Nie pozostawia żadnych

""Nie pozostawia żadnych śladów na niebie, więc można chyba wykluczyć iż jest to samolot" - czy serio sa na tym świecie osoby, które WIEDZĄ i przekazują ta wiedzę innym, że każdy samolot pozostawia za sobą smugę, każdy i w każdych warunkach?

Skomentuj