Podczas zaćmienia Słońca US Army będzie prowadzić ryzykowne ćwiczenia na Półwyspie Koreańskim

Kategorie: 

Źródło: tg

21 sierpnia 2017 25 tys. żołnierzy amerykańskich przeprowadzi ważne wspólne ćwiczenia z siłami południowokoreańskimi, które mogą wywołać agresję Korei Północnej i doprowadzić do wojny nuklearnej na Półwyspie Koreańskim.

 

 

Coroczne ćwiczenia Ulchi-Freedom potrwają dziesięć dni, począwszy od 21 sierpnia br. i skupią się na ochronie Korei Południowej przed sąsiadem z północy. To oczywiście nie podoba się Phenianowi, a w tym roku ćwiczenia odbędą się w okresie szczególnie burzliwym po wymianie „dyplomatycznych ciosów” między prezydentami Stanów Zjednoczonych i Korei Północnej. Ponadto, meteorolodzy ostrzegają, że podczas zaćmienia słońca do wschodniego wybrzeża USA dotrze potężny huragan.

 

Interesujące jest to, że zaćmienie Słońca nastąpi dokładnie 33 dni przed „Znakiem Objawienia”, który ukaże się na niebie w dniu 23 września br. Pierwszymi, którzy ujrzą zaćmienie, będą mieszkańcy stanu Oregon – 33 stan USA. Zaćmienie zakończy się na „skrzyżowaniu” stanu Południowa Karolina z 33 równoleżnikiem.

 

Oto kolejny ciekawy zbieg okoliczności: pierwszym miastem na drodze zaćmienia będzie Salem w stanie Oregon. Salem to skrót od Jerozolimy. Okazuje się, że w tym samym czasie słońce będzie zachodzić w Jerozolimie. Po siedmiu latach po zaćmieniu 21 sierpnia 2017 roku nastąpi nowe w 2024, również w USA. Jeśli spojrzeć na drogę tych dwóch zaćmień na mapie, można zobaczyć, jak wspólnie malują duży krzyż w środku kraju. Łączny czas obu zaćmień wyniesie siedem minut.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj