Podejrzanie udany film uwieczniający UFO zrobiono niedaleko granicy USA z Meksykiem

Kategorie: 

http://www.unexplained-mysteries.com

Filmy pokazujące niezidentyfikowane obiekty latające, mają to do siebie, że często są bardzo niewyraźne.  Nie dziwne więc, że gdy w internecie pojawił się film z latającym spodkiem w bardzo dobrej jakości, ludzie zaczęli zastanawiać się czy przypadkiem nie jest to  oszustwo.
 
Zgodnie z tym co powiedzieli twórcy nagrania, obiekt pojawił się nagle, zaraz po tym gdy poczuli "dziwne wibracje powietrza". Niedługo po tym na niebie pojawił się obiekt, który bardzo szybko leciał wśród pobliskich chmur. Historia brzmi tak jak wiele innych tego typu, z tym że w większości przypadków zdjęcia bądź filmy z UFO są wykonywane w pośpiechu, przez co są po wielokroć bardzo niewyraźne.

Powyższe nagranie pojawiło się na YT blisko 2 tygodnie temu i już wtedy wywołało burzę w mediach społecznościowych. Oczywistym dla wielu osób zdaje się to, że tak idealne nagranie nie mogło by powstać, zakładając, że obserwator nie wiedziałby skąd nadleci obiekt. Taka seria zbiegów okoliczności jest możliwa, ale naprawde mało prawdopodobna.
 
Mimo wszystko pewne kręgi miłośników obserwacji UFO zdecydowały się zweryfikować prawdziwość tego nagrania. Aby jednak to zrobić należy wykluczyć dwie najbardziej prawdopodobne wersje zdarzeń wedle których zarejestrowany obiekt to tak naprawde dron albo efekt zaawansowanej animacji komputerowej.
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Xerxes

Dokładnie, zbyt ostre

Dokładnie, zbyt ostre nagranie znika z sieci lub ludzie sądzą że to podróbka, zbyt rozpikselizowane też podróbka ...  Aby uwierzyć musieli by zobaczyć na własne oczy, sam widziałem kilka razy już tego typu obiekty, z czego jeden z wielu widywanych na świecie w kształcie cygara który przeleciał na pułapie przeciętnego helikoptera. Było widac sreprną bryłę obiektu odbijającą zachodzące światło oraz niebieskie swiatło z tyłu, zapewne silniki. Oraz wydawał szumiąco metaliczny dźwięk.  Niestety działo się to tak szybko, że nie zdążyłem wcale zareagować a jak już bym coś nagrał to była by pikseloza z powodu słabego aparatu w telefonie i zapewne tak się dzieje w 90% obserwacji UFO.

Portret użytkownika zielonawyspa

Przylecieli w tym pojezdzie

Przylecieli w tym pojezdzie po ofiary ! UFOnauci wyglądają dokładnie tak samo jak ludzie. Wszakże są naszymi najbliższymi krewniakami kosmicznymi. To z kolei pozwala im aby osadzać wśród ludzi swoich agentów, którzy mieszają się z tłumem dopomagają tym kosmicznym ciemiężcom skrycie eksploatować ludzi przez całe tysiąclecia. Na odrębnej stronie całkowicie im poświęconej, owi agenci UFOnautów nazywani są podmieńcami. Jak wynika z moich szacunkowych obliczeń zaprezentowanych w podrozdziale V3.1.1 z tomu 15 monografii [1/4], a bazujących na bliźnie po implancie identyfikacyjnym umieszczanym przez UFOnautów w kości piszczelowej nogi każdego mieszkańca Ziemi, na naszej planecie działa ogromna liczba owych UFOnautów-podmieńców. Wszystkie dane wskazują na to, że jeden z nich przypada na każde mniej niż 100 ludzi. Podmieńcy ci dadzą się znaleźć na praktycznie wszelkich kluczowych pozycjach na Ziemi. Nie należy się więc dziwić, że wielu z nich podszywa się pod ziemskich naukowców. Jednym zaś trickiem jaki oni urzeczywistniają po znalezieniu się w owym gronie naukowców, to wymyślanie różnych naukowo brzmiących bajeczek o jednoznacznie zdefiniowanych celach. Mianowicie, owe naukowo brzmiące bajeczki mają na celu albo ukrywanie nieustannej działalności UFOnautów na Ziemi, albo też zniechęcanie ludzkich naukowców do prowadzenia badań w kierunkach które UFOnauci uważają za niebezpieczne dla swoich okupacyjnych interesów na Ziemi. Faktycznie więc produkty działań owych podmieńców podszywających się pod ziemskich naukowców, to nie nauka, a rodzaj zasłony dymnej albo wyhamowywacza postępu. Przeglądnijmy teraz kilka najbardziej znanych przykładów takich właśnie zasłon dymnych owych UFOnautów-podmieńców.
       Jednym z najbardziej udanych "tricków" UFOnautów-podmieńców typu "zasłona dymna", który wydatnie przyczynił się do skutecznego ukrycia ogromnej liczby niecności popełnianych codziennie na ludziach przez okupujących nas UFOnautów, są tzw. "Prawa Murphy'ego". Zanim jakiś podmieniec wpadł na pomysł aby wmówić ludziom że prawa takie istnieją, każda niecność popełniona na ludziach przez UFOnautów była nazywana przez naszych przodków dokładnie po imieniu - tj. jako "działania diabłów". (Jak to wyjaśniam dokładniej na niektórych stronach, np. na stronie o Bogu, "diabły" to dawna nazwa przyporządkowana szatańskim istotom które obecnie nazywamy "UFOnautami".) Przykładowo, jeśli coś nagle komuś znikało, na przekór że tylko chwilkę wcześniej położył to w dobrze znanym sobie miejscu, dawniej ludzie opisywali to stwierdzeniem zniknęło jakby diabeł przykrył to ogonem. Tymczasem dzisiaj, kiedy taka sytuacja nam się ujawni, wówczas stwierdzamy, "o właśnie zadziałalo prawo Murphy'ego". Na przekór jednak że wszyscy tak intensywnie wierzymy w istnienie owych "Praw Murpy'ego", faktycznie w sposób naukowy istnienia ani działania tych praw nie daje się potwierdzić. Czy więc czy faktycznie prawa te istnieją, czy też nie? Dlaczego też na nie się powołujemy, jeśli nie daje się udowodnić, że faktycznie one istnieją? Wszakże np. w przypadku UFO ludzie unikają nawet użycia słowa UFO pod pozorem że jakoby istnienie UFO nie zostało formalnie dowiedzione. (Co jest absolutną nieprawdą, bowiem w 1981 roku opublikowany został formalny dowód naukowy na istnienie UFO. Dowód ten powtórzony jest w podrozdziale P2 z tomu 13 monografii [1/4]. Jego zaś skrótowe omówienie zawarte jest na kilku stronach totalizmu, np. w punkcie #A1 niniejszej strony, czy w punkcie #C2 strony o wehikułach czasu.)
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zibi1973

Monitorek to nie zawsze musi

Monitorek to nie zawsze musi być odchylony,a no odchylony jak słabo nas wyposażyli w wzrok to tak jest ,człowiek to jest do roboty stworzony a nie do myślenia czy rządzenia na ziemi, my ludzie mamy za zadanie tu sprzątać żeby było czysto na ziemi nawet jak bałagan nie będzie zrobiony przez człowieka i tyle w temacie,a to wygląda na prawdziwy statek powietrzny w kształcie dysku                                                                                                                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ab70ecc8794368f.html                                                                                                                                                         

Portret użytkownika pako1205

Może cgi, może ciekawa rc

Może cgi, może ciekawa rc zabawka, jednak zachowanie tego,jak również możliwości, żeby widzieć to, co widzimy finalnie na ekranie monitora - z pewnością osiągalne przy ziemskich możliwościach... . Sad
 

Portret użytkownika KoFiPL

Mam takie odczucie jak

Mam takie odczucie jak oglądam to video: Jest to trochę daleko od obiektywu, ale miedzy obiektywem a obiektem jakby nie bylo powietrza wcale - za czysto jest i nie ma mini mgiełki i lekkiego rozmycia tj. by byly 2 obrazy osobne, bo niebo w swoje leci, a obiekt w swoje... Może być jakiś perfidny dron bo nie zaskakuje szybkością. zwrotami a miska u góry kieruje powietrze na dół co powoduje dodatkową siłę nośną ?
Ten film u mnie i tak nic nie zmienia, bo UFO i przybysze z kosmosu i tak istnieją i istnieli dużo wcześniej przed ludzkością o ile nas sami nie zrobili...

Portret użytkownika koko

Dron jak malowany gratulacje

Dron jak malowany gratulacje dla projektanta nie wykonuje tu jak widze ruchu w gore i w du  co by zdradzilo jego pochodzenie gdyz dron po locie w gore wykonuje specyficzny ruch ping•ponga taki skok ciągu powietrza .No i te przeswity widoczne z dołu na wylot . . . 

Portret użytkownika Io600

Świetnie wykonany dron z

Świetnie wykonany dron z zamaskowanymi śmigłami. Ta stereotypowa kopuła na górze, pod którą rzekomo mieliby siedzieć kosmici przekonuje mnie, że jest to ciekawy produkt jakiegoś inżyniera. Spód jest podejżanie dziurawy, żeby zapewne zapewnić swobodny przepływ powietrza, a reszta to tylko inwencja twórcza. Taki latawiec.

Portret użytkownika Io600

To nie jest grafika, porównaj

To nie jest grafika, porównaj sobie refleksy na tych twoich filmach i na tym filnie, są zupełnie inne. Te komputerowe są nienaturalne. Przede wszystkim po tym się rozpoznaje, że to bubel, po refleksach i gradientach. Naturalnie światło rozchodzi się inaczej niż wygenerowane przez komputer. Dlatego uważam, że to urządzenie, taki zabudowany helikopter.

Portret użytkownika Heinrich2

Pytanie czemu nie ma ujecia z

Pytanie czemu nie ma ujecia z daleka tylko caly czas zoom- otoz dlatego bo wyszloby iz jest to maly model:)
Monentami owo latadlo chyboce sie na boki.. zapewne smagane wiatrem:)  Zatem jest male i jest lekkie.
Poza tym poziom skomplikowanosci "spodu"... to juz Niemcy mieli bardziej oplywowe spodki. Przynajmniej na papierze;).
Nooo i ta szklana kopulka... jak klosz lampy w starym tramwaju.
Nie,  jeszcze nie tym razem:)
 
 

Skomentuj