Podróże w czasie są możliwe, a najłatwiej przenieść się w przyszłość

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Brytyjski profesor Brian Cox uważa, że podróże w czasie są możliwe. Zastrzega jednak, że najłatwiej przenieść się w przyszłość. Według fizyki najłatwiej przenieść się w czasie w przyszłość. Znalezienie sposobu, aby skoczyć w czasie o kilka tysięcy lat może być wykonalne, ale znalezienie drogi powrotnej jest już zdecydowanie większym kłopotem.

 

Pomocna w rozwiązaniu tego problemu może być szczególna teoria względności zakładająca istnienie tuneli czasoprzestrzennych. Takie osobliwości kwantowe z pewnością mogą mieć zdolność do sprawiania zadziwiających rzeczy często przeczących normalnym prawom fizyki. Nadal jednak stworzenie tunelu i jego kontrolowanie może nastręczać wielkie trudności. 

 

Większość fizyków nie chce się wypowiadać na takie zagadnienia, ale nie można wykluczyć, że niechęć ta ma jakiś związek z prowadzonymi w niektórych miejscach testami napędów mających na celu operowanie czasoprzestrzenią w celu przyspieszenia prędkości statków kosmicznych. NASA zaczyna już oficjalnie mówić na temat takiej technologii. Wszystko wskazuje na to, że jeśli tunele podprzestrzenne rzeczywiście istnieją to ich okiełznanie stanowiłoby milowy krok w rozwoju ludzkości.

Według jednej z teorii obserwowane często niezidentyfikowane obiekty latające pojawiające się w trakcie wydarzeń uznawanych potem za doniosłe dla losów świata, to nic innego tylko wizytujący nas potomkowie z przyszłości, którzy opanowali tajniki posługiwania tunelami. Trzeba przyznać, że hipoteza ta nie jest zupełnie irracjonalna, ale jak to zwykle bywa w przypadku większości takich teorii brakuje niepodważalnych dowodów wskazujących na to, że UFO to po prostu wehikuły czasu z przyszłości.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika po prostu nikt

podróże w przyszłość nigdy

podróże w przyszłość nigdy nie będą możliwe ponieważ przyszłość nie została jeszcze wykreowana! Ale za to podróże w przeszłość są możliwe ponieważ przeszłość zostala wykreowana czyli juz była ale przeszłości nie zmienisz wiec zostaje taka jak była np. o godzinie 13.36 poszedłeś do toalety. gdy przeniesiesz sie w przeszlosc również o godz. 13.36 poszedłeś do toalety. czyli przeszłości NIE ZMIENISZ! chyba ze gdy przeniesiesz sie w czasie do momentu poznania sie twoich dziadków i zabijesz dziadka to nie nastąpi do spotkania sie twoich rodziców bo twoj tata sie nie narodzil. a jak nie doszlo do spotkania rodzicow to w takim razie ty tez sie nie zarodzisz i gdy przeniesiesz sie do tego samego czasu z ktorego przeniosles sie tutaj nie bedziesz żył.

RIP DLA MOICH PALCÓW I GŁOWY.    POSTAW ZNICZ W ODPOWIEDZI Sad [*]

 

Portret użytkownika Asiek

Nooo to nareszcie jak dobrze

Nooo to nareszcie jak dobrze zrozumiałam naukowcy będą prawidłowo przewidywać pogodę ?????
 
Nie wiedzą jak powstaje życie, nie potrafią zbadać nawet prawidłowo ciała rośliny, prawa fizyczne i modele są niedopracowane i tak naprawdę nic nie tłumaczą ale ... będą w przyszłość skakać ... pajace.

Portret użytkownika simon

ale mamy spatki na słońcu, aż

ale mamy spatki na słońcu, aż ludzi głowa boli .. ja nie wiem czasami czemu wy rozkminiacie rzeczy których sami nie jesteście w stanie nawet realnie sprawdzić budując wasze wymyślone wehikuły, i im bardziej są wymyślne, tym bardziej możecie co jedynie sobie wkręcać, że to zadziała .. to zadziała ale nie mam częsci, haha xD no bitch please
zobaczcie sobie film:" to już jest koniec" gówno satanistyczne, sie śmieją z apokalipsy, nie do pomyślenia, i kto wpada pierwszy w otchłań piekła>? Rihanna, princess Illuminati, USA chce was wybić do nogi, albo otruć, albo zniewolić, albo cokolwie, niebawem sie dzieci nie beda rodzić bo chłopcy nie beda mieli plemników w nasieniu od metali ciężkich zawartych w szczepionkach, jeść kukurydze skażoną randapem, aspartam !
Gdzie wy się chcecie ludzie przenosić, jak im więcej toksyn wchłaniacie tym głupsze stają się wasze wizje ...  idź i sie śmiej z diaboła lepi
 

Strony

Skomentuj