Podsumowanie obserwacji fenomenu UFO w lutym 2013

Kategorie: 

Kanadyjski program "UFO Planet" pokazał zmontowane nagranie z obserwacji UFO w różnych częściach globu.  Są to w większości zjawiska dobrze udokumentowane z dużą liczbą świadków.

 

Kanadyjscy ufolodzy twierdzą, że nagrania sfałszowane są bardzo łatwe do zidentyfikowania zwłaszcza, że nastąpił ich wysyp po tym, gdy w sklepie Google dla Androida pojawiło się nowe oprogramowanie z efektami FX typu statek matka obcych.

 

Autorzy zwracają uwagę na zdarzenie z 19 lutego 2013 roku w Santiago de Chile. Widziano wtedy formację obiektów, które zmieniały położenie i mieszały się w locie. Interesująco wygląda tez nagranie dwóch sferycznych obiektów, które wyskoczyły nagle w kadrze nagrania latających orłów. Nagranie zawiera wiele innych przykładów niezidentyfikowanych obiektów latających, jakie widziano w lutym. Oczywiście gwiazdą miesiąca jest film przedstawiający uderzenie w meteor spadający nad Czelabińskiem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ankanate 9112

85r.. Musze sie z tobą

85r.. Musze sie z tobą zgodzic.. każdy z Nas tak naprawde w swiadomości wie co poczynic zeby było chociaz troche lepiej w okół siebie a poznije to pójdzie jak ta zaraza "złosci i nienawisci" która niestety jest w wiekszej mierze niż dobro na ziemi. pozdrawiam ps.. "nie szukaj prawdy na zewnatrz! prawda leży tylko i wyłacznie głeboko w tobie"

Portret użytkownika 85r

Ale w co wierzy w to że ufo

Ale w co wierzy w to że ufo to technologia ludzi , przecież to już od dawna jest wiadome. I jak myślisz do czego takie im pojazdy są potrzebne, do szerzenia pokoju na świecie Smile To ludzie codziennie umierają na wojnach zabijanych najnowszą technologią wojskową a ty nadal nie wiesz do czego są tworzone najnowsze machiny latające. Dla przykładu powiem ci że F22 to nie jest maszyna do szerzenia miłości i pokoju i każdy jego następca też nie będzie.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Widzę, że bardzo boli Cię

Widzę, że bardzo boli Cię bogactwo innych ludzi. Może trzeba wziąć los we własne ręce, przestać narzzekać i zacząć się dorabiać. Wyobrażam sobie co myślisz o mnie jako osobie wydaje mi się że dosyć majętnej. 
ps na stanowiskach kierowniczych w większosci firm są przeprowadzane kursy kontroli nad ludzmi, niestety ale to pomaga w kontroli i zarządzaniu, sam się przekonałem ile to daje. 

Portret użytkownika 85r

Daleko ci chłopcze do

Daleko ci chłopcze do miliardera jesteś tylko jedną z mrówek z przerostem ego wykonujących rozkazy i myśląca że jest czymś więcej, w tej całej bez ludzkiej machinie. Ale widzę że jakby ci masoni zaproponowali wstąpienie do loży, to wskoczył byś do niej bez wahania, zaprzedając wszystkie swoje ludzkie odruchy, choć nie sadzę żebyś obecnie je w ogóle posiadał, jeśli zabijasz zwierzęta dla sportu. Co do mnie ty się o mnie nie martw ja sobie radzę ale jestem na tyle bystry by wiedzieć że bieda i kryzys dotyka wszystkich, kierowników i sprzątaczki, tak samo jak wojna.

Strony

Skomentuj