Podwójne słońce w Rosji i w Czechach

Kategorie: 

Nibiru lub słońce poboczne, Taganrog, 11-02-2012

 

Pojawiły się kolejne zdjęcia przedstawiające fenomen podwójnego Słońca.  Dla jednych to dowód na zbliżająca się planetę X a dla drugich po prostu następne przypadki złudzenia optycznego zwanego słońcem pobocznym.

 

Tym razem obserwacje dokonano w miejscowości Taganrog nad Morzem Azowskim oraz w czeskiej Pradze.

[ibimage==11783==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==11790==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Oba przypadki zostały zarejestrowane jednego dnia, 11 lutego 2012.

[ibimage==11798==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podwójne Słońce nad Pragą - 11-02-2012

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nlander

slonce poboczne to tez jakas

slonce poboczne to tez jakas jankeska teoria. w/g mnie to ksiezyc sie swieci swiatlem odbitym od aluminiowej powloki chemitrails, w sytuacji gdzie slonce ksiezyc i ziemia sa prawie w jednej linii.

Portret użytkownika llewsoR

Witam. Mieszkam w Irlandii w

Witam. Mieszkam w Irlandii w miejscowosci Cork. Przysiegam ze widzialem to samo tez 11.02.2012. Niebo bylo zachmurzone slonce wychodzilo zza chmur czasami. Akurat patrzalem w niebo i dostrzeglem jakby drugie slonce. Poczatkowo myslalem ze to chmury, ale nie przybralyby idealnie okraglego ksztaltu, ksiezyc to tez nie byl. Widzialem to jakas minute, po czym zniklo w chmurach i juz pozniej chodz slonce wyszlo nie widzialem tego. Szczerze to w zadne Nibiru i planete x nie wierze ale nie mam pojecia co widzialem

Portret użytkownika konrad

Potem wielki znak się ukazał

Potem wielki znak się ukazał na niebie:Niewiasta obleczona w słońcei księżyc pod jej stopami,a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.2 A jest brzemienna.I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.3 I inny znak się ukazał na niebie:Oto wielki Smok barwy ognia,mający siedem głów i dziesięć rogów- a na głowach jego siedem diademów.4 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:i rzucił je na ziemię.I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.5 I porodziła Syna - Mężczyznę,który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną.I zostało porwane jej Dziecię do Bogai do Jego tronu.NIEWIASTA to  SLONCE ,smok to planeta nibiru ,a jej siedem glow i rogow to ksiezyce, nibiru zasloni slonce i wwtedy bedzie 2 tygodnie ciemnosci ,kataklizmy .powodzie zmiana biegonow

Portret użytkownika kamilo

Dzięki żeś nam to  tak

Dzięki żeś nam to  tak pięknie podsumował! Tylu trudziło sięnad symboliką Objawienia Jana a Ty pyk 2 zdania i po sprawie! Co nam jeszcze możesz wytłumaczyć? Masz może jakieś wnioski na temat interferencji elektronów?

Skomentuj