Pojawiają się kolejne fakty na temat badań rządów w sprawie UFO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W dzisiejszym świecie, stało się to chyba oczywiste, że "istnieją rzeczy na niebie i ziemi, które nie śniły się nawet filozofom". Jak się okazuje maksyma ta tyczy się również głębin oceanów. W czasie gdy wielu z nas widziało rzeczy, których nie potrafi wyjaśnić, to właśnie ludzie pokroju personelu wojskowego, astronautów, pilotów, a nawet urzędników państwowych, którzy pomimo całej swojej wiedzy klasyfikują jakieś zdarzenie jako "paranormalne" zmieniają nasze postrzeganie świata.

 

Przykładowo w 1960 roku, były szef CIA, Roscoe Hillenkoetter wydał oświadczenie, mówiąc:

"Za kulisami, wyżsi oficerowie sił powietrznych są poważnie zaniepokojeni UFO. Ale ze względu na zachowanie tajemnicy służbowej, oficerowie poprzez wyśmiewanie tych doniesień sprawiają, że ludzie skłonni są uwierzyć, że nieznane obiekty latające są nonsensem."

W tym kontekście ciekawie prezentuje się inne zdarzenie zawarte w odtajnionych już dokumentach amerykańskiej armii. Cytat pochodzi z odtajnionego raportu Agencji Obrony Narodowej Stanów Zjednoczonych w sprawie spotkania z UFO, które miało mieć miejsce w Iranie w 1976 roku.

"... Gdy F-4 zbliżył się na odległość 25 mil morskich stracił wszystkie przyrządy i narzędzia do komunikacji. Gdy F-4 odwrócił się od obiektu i najwyraźniej nie był już dla niego zagrożeniem, samolot odzyskał cały sprzęt i komunikację. "

Innym niezwykle interesującym pisemnym oświadczeniem jest to pochodzące od byłego ministra obrony Kanady, Paula Hellyera:

"... W jednym z przypadków w okresie zimnej wojny, w 1961 roku, około pięćdziesięciu UFO lecących w formacji zmierzało na południe Rosji wzdłuż całej Europy. Najwyższy Dowódca był bardzo zaniepokojony i już szykował się, aby nacisnąć "przycisk paniki", kiedy nagle kolumna odwróciła się i wróciła na biegun północny."

Wojsko postanowiło przeprowadzić dochodzenie, a całą tę sprawę badano przez blisko trzy lata. Nie wiadomo nam nic na temat ich odkryć, jednakże zdaniem Hellyera pod koniec śledztwa zdecydowano bez cienia wątpliwości, że cztery różne gatunki obcych, odwiedzają naszą planetę już od tysięcy lat.

Wyjątkowo interesująco brzmią też słowa wypowiedziane w 1979 roku przez generała Carlosa Castro Cavero w imieniu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Hiszpanii:

"Wszystko jest w trakcie dochodzenia, zarówno w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii, a także w innych częściach świata. Narody świata są obecnie w trakcie współpracy w zakresie dochodzenia źródła zjawiska UFO. Cały czas zachodzi międzynarodowa wymiana danych. "

Wszystkie powyższe dane mówią nam wyraźnie, że w przeszłości, wojsko na całym świecie aktywnie śledziło UFO i przechwytywało je od czasu do czasu.

Źródło: Alex Mistretta

Fakt ten prowadzi nas nieubłaganie do zbioru fascynujących obrazów udostępnionych dzięki badaczowi Alexowi Mistretcie. Według niego pochodzą one z łodzi podwodnej należącej do Amerykańskiej Marynarki Wodnej i zostały wykonane w marcu 1971 roku. Okręt podwodny o który chodzi rzekomemu znalazcy fotografii to USS TREPANG (SSN 674). Pojazd miał podobno przeciąć ścieżki z niezidentyfikowanym obiektem przez przypadek, w trakcie wykonywania rutynowej wyprawy wojskowo/naukowej.

Źródło: Alex Mistretta

Po raz pierwszy, obiekt miał być zaobserwowany przez niejakiego John Klika oficera który początkowo zauważył go z pomocą jego peryskopu. Jak nie trudno się dziwić wiele osób podchodzi dość sceptycznie do tych obrazów i zeznań, ale może to i dobrze. Nie należy być zbyt naiwnym, szczególnie w sprawach pokroju UFO, jednak bezmyślnie zachowują się ci, którzy z miejsca odrzucają teorię, że wojsko ciągle styka się z niewyjaśnionymi obiektami na wodzie, ziemi, w powietrzu i przestrzeni kosmicznej niemalże na codzień. Obiektami które najprawdopodobniej nie pochodzą z Ziemi.

Źródło: Alex Mistretta

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tereniz z Torunia

Pojawiają się nowe fakty.....

Pojawiają się nowe fakty..... hmm tylko to są fakty z lat 60-70-tych....
To raz. A teraz czas na dwa - Przepraszamy, zbyt wiele prób logowanie z tego adresu IP. Ten adres IP został tymczasowo zablokowany. Co to ma znaczyć ????

Skomentuj