Pojawiają się pogłoski o możliwym ataku nuklearnym na terytorium USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rzekomy zamach w Bostonie i skuteczne wymyślenie kolejnej historyjki wyjaśniającej co tam się stało spowodowało, że jedni ludzie uwierzyli to, co im się podsuwa a inni uznali, że to tylko przygrywka a czeka nas operacja z wykorzystaniem broni jądrowej.

 

Sekwencja zdarzeń, która jest teraz oczekiwana to przede wszystkim upadek gospodarczy, co prawie zawsze w pewnym momencie prowadzi do zamieszek. Ludzie, którzy tracą wszystko są zdeterminowani i zdolni do wszystkiego. To, dlatego w USA dochodzi wciąż do spektakularnych strzelanin, w których przypadkiem prawie zawsze strzela ktoś na antydepresantach. Te tragedie są oczywiście wykorzystywane politycznie i planuje się zabranie broni palnej z amerykańskich domów.

 

My już dawno takie broni nie mamy, więc u nas można najwyżej zabrać noże, ale sposób rozwścieczony tłum jakiś znajdzie, dlatego władcy dopieszczają służby mundurowe i dosłownie szykują się na zamieszki. W USA mówi się o stanie wojennym i trudno się dziwić, bo w Polsce kryzys skończył się przecież stanem wojennym.

 

Teraz jednak spisek może sięgać wyżej i ekonomiczny kolaps może zostać wykorzystany do nowego rozdania na świecie. Aby do tego doszło spłynie jeszcze wiele krwi. Wspomina się o ataku nuklearnym na amerykańskim zachodnim wybrzeżu. Gdyby broń atomowa została użyta na terytorium USA skończyłoby się to ogólnoświatową wojną, więc miejmy nadzieje, że pogłoski rozsiewane w amerykańskich mediach spoza oficjalnego nurtu to niczym niepoparte spekulacje a nie rzeczywiste przecieki od zorientowanych w sprawie osób.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ariel

Swoją drogą bardzo

Swoją drogą bardzo interesująco wyglądają informacje o warunkowaniu zamachowców Kennedych i Oswalda.
Jeżeli ktoś uważa, że to bzdura to polecam chociażby program Wołoszańskiego na ten temat m.in.
 

A tak, zapomniałem. Przecież to niemożliwe jest, skoro nie mówią o tym w teleplujce.

Portret użytkownika Scripto

Moim zdaniem to lekka

Moim zdaniem to lekka przesada z tą teorią, że dojdzie do ataku nuklearnego na USA. Na razie wszyscy się ich jeszcze boją i nie mają technologi albo powodu. To jest już lekkie wyolbżymianie wydarzeń z Bostonu i sztucznie podtrzymywanie sprawy dla zdobycia sławy. Po między Koreą a USA wojny nie będzie. Byłaby już dawno. Na wojnę się zapowiada na bliskim wschodzie Izrael - Palestyna - Syria. Tam się nie oszczędzają tylko wymieniają się rakietami bez odstawiania teatrzyków jak Korea. Zresztą najlepiej to opisałem u siebie na Globalityk.pl
 
Pozdrawiam Scripto
http://www.globalityk.pl
Inaczej analizowany świat

Portret użytkownika mateusz.panek.562

Niech [ciach] cały rząd i

Niech [ciach] cały rząd i tajne agencje Amerykańskie, niech świat pozna prawdę bo żyjemy w kłamstwie, media kłamią a normalni ludzie tego nie widzą bo są ślepi. Mam nadzieje, że kiedyś obudzę się w lepszym świecie bez kłamstw, modrów i wszystkiego co złe.

Portret użytkownika Zenek

No tak, żydzi napadli na

No tak, żydzi napadli na Syrię a USA nie pospieszyło bandytom z natychmiastową z pmocą w "demokratyzowaniu syryskich zasobównaturalnych" to trza zmotywować Bambo w służalczej postawie wysadzając tym razem "na Asada" co nieco w USA. Byle się biznes krecił a swiat dalej był okradany na szklane paciorki drukowane przez FED czy patentowanie wszystkiego jak leci nawet jesli wczesniej się to co patentowane innemu ukradło.

Portret użytkownika Andrzej1

No, tak.... jak zrobią taką

No, tak.... jak zrobią taką prowokację, to tylko parę laboratoriów na świecie będzie mogło powiedzieć skąd taka bombka pochodziła, bo zwykły kowalskie nie zbada składu po detonacji..., komuś z tej 300 osobowej bandy zaczyna poważnie w głowie mieszać albo pali "grunt pod nogami"

Strony

Skomentuj