Pojawienie się anomalii powietrznej nad Alaska wywołało spekulacje na temat UFO

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Mieszkańcy udostępnili w sieciach społecznościowych zdjęcia nietypowego, przypominającego chmurę szlaku nad Lazy Mountain. na Alasce. Niektórzy spekulowali, że to coś nie z tego świata.

Zjawisko zostało po raz pierwszy zauważone przez mieszkańców w czwartek około 7 rano. Wyglądało jak długi pióropusz z jakiejś rakiety. Gdy zdjęcia zaczęły pojawiać się w Internecie, użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli spekulować, co to mogło być. 

 

Teorie obejmowały UFO, satelitę, erupcję wulkanu, a nawet rakietę. Było tak wiele doniesień, że policja stanu Alaska i Alaska Rescue Coordination Center rozpoczęły koordynację ewentualnej akcji ratunkowej w przypadku katastrofy lotniczej. Jednak helikopter ratunkowy, który przeleciał nad regionem, powiedział, że nic nie znalazł na ziemi.

Nie było żadnych doniesień o opóźnieniach samolotów lub aktywacji systemów wskazujących na katastrofę samolotu - poinformowała policja stanu Alaska w komunikacie prasowym.  Późniejsze dochodzenie wykazało, że zjawisko to mogło być wynikiem lotu samolotu.

 

Dalsze śledztwo ujawniło, że w czasie, gdy robiono zdjęcia i filmy, w okolicy latał duży samolot komercyjny. Według policji, na zdjęciach i materiałach wideo widać ślad - smugę kondensacyjną - po komercyjnym samolocie w połączeniu ze wschodzącym słońcem, które razem spowodowały wyjątkowe zjawisko atmosferyczne.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vagrand

Rozumiem, że mamy 21 wiek,

Rozumiem, że mamy 21 wiek, technologia wyprzędziła naszą zdolność do logicznego pojmowania rzeczywistości i teraz jakikolwiek obiekt wygenerowany komputerowo będzie powodem do napisania o tym artykułu jako podejrzeniu incydentu "UFO". Kiedyś było robione to kamerą za 2 zł, gdzie jakoś mogła wprawiać w moment refleksji, aczkolwiek to, TO jest po prostu istny żart.

Skomentuj