Pojawił się kolejny "portal" na Słońcu

Kategorie: 

Rzekomy portal widoczny 28 czerwca 2012

To już kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy, gdy nasza aparatura obserwacyjne odkrywa regularny trójkątny kształt na powierzchni Słońca. Naukowcy nie wypowiadają się zbyt chętnie na temat charakteru tego zjawiska, zwykle wzruszają ramionami lub tłumaczą to dziurą koronalną. Teraz trójkątne "coś" znowu się pojawiło.

 

Pozycja "trójkąta" jest w tej chwili inna niż ostatnio, tym razem widoczny jest z drugiej strony Słońca. Został zarejestrowany przez urządzenia SOHO EIT 195 oraz SOHO EIT 284. Możemy przyjąć, że to nic takiego i jest to całkowicie wytłumaczalne. Tylko, jeśli tak jest brakuje konkretnego wyjaśnienia.

[ibimage==14093==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak zauważa autor powyższej analizy wideo, trójkątny "portal" jest ogromny. Jego wielkość jest 36 razy większa od Jowisza. Jednak wielkość o niczym nie znaczy, jeśli nie zadamy pytań o funkcję tego dziwnego zjawiska. Zakładając, że to rzeczywiście coś sztucznego przede wszystkim należy zadać pytanie, kto jest w stanie manipulować w jakiś sposób naszą gwiazdą.

Jest raczej mało prawdopodobne, aby byli to Ziemianie. Przede wszystkim nie mamy takiej technologii a nawet, jeśli byłoby to możliwe to, z jakiego powodu mielibyśmy majstrować przy naszym własnym Słońcu?

 

Jeśli to, co widzimy na Słońcu jest efektem jakiejś manipulacji można zakładać, że "portal" pełni funkcje transportowe a same gwiazdy stanowią sieć komunikacyjną. To wydaje się sensownym wyjaśnieniem przy założenia sensowności samej teorii słonecznego "portalu". Mnogość UFO obserwowanych w okolicy naszej gwiazdy zdaje się potwierdzać tą hipotezę.

 

Przeszukując Internet można się tez natknąć na inne hipotezy. Manipulacje Słońcem według tych przypuszczeń, mogą być dokonywane przez obce rasy lub rasę, która ma na celu obronę Ziemi przed niebezpieczną aktywnością słoneczną spodziewaną w latach 2011-2013. Jednak te informacje są nie do potwierdzenia gdyż opierają się na danych pozyskanych z sesji channelingowych.

 

Bez względu na to, w co wierzymy o ile jest się człowiekiem z otwartym umysłem sam fakt pojawienia się regularnych wzorów geometrycznych na powierzchni najbliższej nam gwiazdy powinien dawać do myślenia. Naszą rola jest to publikować i pobudzać do refleksji nad istotą otaczającego nas bliskiego kosmosu.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Peter O'neil

I będą znaki na Słońcu,

I będą znaki na Słońcu, Księżycu i na gwiazdach, a na Ziemi lęk bezradnych narodów gdy zahuczy morze i fale. Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat bo moce nieba poruszą się. To się właśnie zaczyna dziać ,a tych wszystkich niedowiarków zostawcie. Będą mieli poważniejsze zmartwienie, gdy będą musieli zdać sprawę ze swojego życia TEMU KTÓRY JEST gotów sądzić żywych i umarłych.

Portret użytkownika Meu

nie przenoś swoich lęków i

nie przenoś swoich lęków i zabobonów na innych. To twój problem. Ciebie tak po papistycznemu wytersowali. Takie czcze gadanie niczym nie różni się od strachów świadków jechowy. Ci tez ciagle strasza jakims końcem, tragedyją i rozliczeniem...
Może jak jesteś taki oblutany... dlaczego zdawanie sprawy zes wojego  zycia ma być "problemem"?
a poza tym rzesza czarnosukienników wmawia ludziom, że tylko "akt łaski panaboga" ma decydowac o zbawieniu, lub nie. Nie ludzkie ziemskie uczynki.
Więc niech panabóg się martwi..
 

Portret użytkownika Peter O'neil

I będą znaki na Słońcu,

I będą znaki na Słońcu, Księżycu i na gwiazdach, a na Ziemi lęk bezradnych narodów gdy zahuczy morze i fale. Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat bo moce nieba poruszą się. To się właśnie zaczyna dziać ,a tych wszystkich niedowiarków zostawcie. Będą mieli poważniejsze zmartwienie, gdy będą musieli zdać sprawę ze swojego życia TEMU KTÓRY JEST gotów sądzić żywych i umarłych.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dlaczego nie rozumiecie, że

Dlaczego nie rozumiecie, że Słońce nie jest ognistą kulą, lecz czaszą z plazmy, która co jakiś czas się "rozdziera" jak piłka football-owa.Śłońce jest puste wewnątrz jak inne ciała niebieskie. Gwiazdy stanowią czasze z powłoką zewnętrzną plazmy gazowej; planety -czasze skalne  typu plaster pszczeli... Zjawiska "portali", czyli zwykłych dziur w plaźmie są częste i trwają od początków Wszechświata. Nie ma w tym nic dziwnego. Powstają wskutek zaburzeń wirowych pól elektromagnetycznych ( uproszczenie myślowe- gwiazdy są kulistymi, plazmowymi generatorami energii) Radzę zająć się zagrożeniami ze strony niektórych eleitarnych mieszkańców Ziemi... 

Portret użytkownika marq

Dokladnie tak I nie ma w ich

Dokladnie tak I nie ma w ich jadrach - gwiazadch i planetach nijakich zelaznych kowadel z cieklaj stali. Polski naukowiec L. Dora zajmujacy sie technologia plazmy ma zaraz po nowym roku upublicznic swoja teorie na to iz we wnetrzach planet nie na zadnych metalowych kowadeł. czy tyczy sie to równiez gwiazd zobaczymy
 

Portret użytkownika Koper

Dlaczego nie rozumiesz, że

Dlaczego nie rozumiesz, że nie jesteś wszechwiedzący? Jako tak światła i mądra osoba powinieneś sobie z tego doskonale zdawać sprawę, a ty cały czas probujesz wszystkim wciskać kit, że jako jedyny znasz całą prawdę o całym wszechświecie. Normalni ludzie jak mają swoje zdanie na jakiś temat, to rozumieją, że każdy człowiek może mieć własne zdanie. Jesli wierzą, że mają rację, udowadniają to. Gdzie twoje dowody?

Strony

Skomentuj