Pojawiły się już pierwsze sierpniowe kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector

Jak nie trudno się było domyśleć, fenomen kręgów w zbożu podążą za nami również w sierpniu. Do tej pory, zgłoszono obserwacje czterech piktogramów o zbliżonym poziomie skomplikowania.

 

Pierwsza rejestracja pochodzi z 4 sierpnia ze znanego z kręgów brytyjskiego hrabstwa Wiltshire. Jest to dość klasyczna formacja z kręgami otaczającymi jeden duży okrąg na środku. Na zdjęciach szczególnie wyróżnia się jednak to, że w centrum całej formacji widzimy wyraźnie drzewo. Dla wielu jest to również dowód na to iż formacja jest dziełem człowieka.


Kolejny krąg z 7 sierpnia również pojawił się w hrabstwie Wiltshire. Jest to nieco bardziej skomplikowany piktogram przedstawiający kwiat zbudowany na bazie okręgów. Biorąc pod uwagę podobieństwo do poprzedniego okręgu, nie wykluczone iż piktogram miał tego samego twórcę bądź twórców.


Trzeci z rysunków, który pojawił się 8 sierpnia, również został zgłoszony w hrabstwie Wiltshire. Trudno określić go mianem kręgu, ponieważ widoczna na polu formacja przypomina raczej związek chemiczny. Jest to najbardziej precyzyjna z dostrzeżonych do tej pory formacji składająca się w całości z okręgów i łączących je linii.


Ostatni z kręgów pojawił się 9 sierpnia w brytyjskim Oxfordshire. W tym wypadku formacja zdaje się przedstawiać Słońce i emitowane z niego promienie słoneczne. Zdecydowanie odróżnia się ona od poprzednich formacji tego typu, chociażby tylko liczbą ostrych kątów i kształtów.


Jak narazie to wszystkie kręgi jakie zgłoszono w sierpniu. W miarę pojawiania się kolejnych z nich, możecie spodziewać się kolejnego podsumowania.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Adrian

Może to jest rachunek

Może to jest rachunek podobieństwa Odległość tą samą mają Mapa Może oblicza się tak planety na których jest życie lub kosmici pokazują nam ich układ planetarnych który mamy znaleźć lub szukać takie planety gdzie xiy lub odległości są takie same jak abcid tak jak układ wielkiej i małej Niedźwiedzicy 

Skomentuj