Pojawiły się kolejne dowody na to, że czaszka gwiezdnego dziecka może być pochodzenia pozaziemskiego

Kategorie: 

The Starchild Project

W latach trzydziestych ubiegłego wieku w Meksyku odkryto intrygujący grobowiec. Odnaleziono w nim czaszkę istoty, którą nazwano gwiezdnym dzieckiem. Nazwa nie była przypadkowa a czaszka wyraźnie odbiegała anatomicznie od ludzkiej. Najnowsze badania DNA potwierdziły, że kod genetyczny tych szczątków jest bardzo niezwykły.

 

Czaszka, o której mówimy różni się znacząco od czaszki człowieka. Ma dużo większą objętość a oczy są rozstawione bardzo blisko siebie. Udokumentowano ponad 25 podstawowych różnic między tą czaszką a normalną.

 

Sceptycy twierdzili, że dziwny wygląd czaszki to efekt wodogłowia a nie dowód na pozaziemskie pochodzenie. Aby uciąć wszelkie spekulacje czaszkę poddano badaniom genetycznym. Zbadano również drugą czaszkę, którą znaleziono w tym grobowcu. Uważano, że może to być czaszka matki. Okazało się, że mitochondrialne DNA tej czaszki wskazuje na przynależność do haplogrupy chromosomu Y typowej dla Rosji lub Mongolii. Przynależność czaszki uważanej za pozaziemska wskazuje raczej na przynależność do haplogrupy wskazującej na pochodzenie z Afryki. Biorąc pod uwagę, że szczątki znaleziono w środkowym Meksyku jest to dość nadzwyczajne.

 

Tym samym wykluczono hipotezę, że czaszki należały do osób w jakiś sposób spokrewnionych. Jednak wiedząc o tym, że grobowiec, w którym znaleziono szczątki pochodził sprzed 900 lat należy zadać pytanie, jak to możliwe, że w jednym miejscu pochowano osoby, których pochodzenie było tak różne.

[ibimage==13913==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Źródło: The Starchild Project

Grupa naukowców skupiona w ramiach The Starchild Project badająca czaszkę gwiezdnego dziecka sugeruje, że mogą to być szczątki hybrydy człowieka i istoty pozaziemskiej. Badania genetyczne będą kontynuowane a sam fakt, że w trakcie odkryto, iż materiał genetyczny pobrany z tajemniczej czaszki zawiera ponad 800 różnic w mitochondrialnym DNA jest zdumiewający. Ludzie w trakcie 200 tysięcy lat zdołali się "dorobić" 120 różnic mitochondrialnego DNA.

Istnieje też inne możliwości. Ilość różnic mitochondrialnego DNA może wskazywać, że ten konkretny gatunek trwał dłużej niż homo sapiens. Może to być człowiek z przyszłości, podróżnik z innego wszechświata, który utknął na Ziemi. Możliwości jest więcej. Zastanawia tylko dlaczego tak zdumiewającą sprawę nowoczesna nauka traktuje z taką niechęcią, czyżby czaszka gwiezdnego dziecka mogła więcej rzeczy skomplikować niż wyjaśnić?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Kto powiedzial ze kiedys nie

Kto powiedzial ze kiedys nie bylo chorob jak zespol downa czy progeria (zdjecie) czytalem ze czesto takie istoty albo czczono, cos jak dzis w indiach albo odrazu zabijano obawiajac sie ich innosci[ibimage==16104==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Kokain

Poza tym, widać wyraźnie, że

Poza tym, widać wyraźnie, że cały atrykuł traci na sensie w obliczu braku informacji na temat struktury kości, jej twardości, braku fudamentalnych elementów składowych czaszki (nawet ujmując w to wszystkie możliwe zniekształcenia genetyczne). Kość czaszki jest ponad połowę cieńsza od ludzkiej, zawiera włókna nienznanego biologicznego pochodzenia, która powoduje, że piła służąca do oddzielenia materiału do badań DNA- stępiła się w czasie cięcia. Pokażcie mi mutację genetyczną kości, która powoduje zmniejszenie masy, grubości z jednoczesnych wzmocnieniem jej strukturalnie. Serio, obejrzyjcie oryginalne materiały a nie bazujcie w dyskucji na okrojonych szczątkach info z artykułu, z całym szacunkiem dla autora.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Pokażcie mi mutację

"Pokażcie mi mutację genetyczną kości, która powoduje zmniejszenie masy, grubości z jednoczesnych wzmocnieniem jej strukturalnie."Jest proste wyjaśnienie tego "fenomenu"...Zawarte w strukturze związki węgla,wapnia i fosforu wskutek pewnych "katalizatorów: np taki pierwiastek jak amfoteryczny krzem" -( uproszczenie myślowe) podlegały zmianom poliformicznym wskutek pewnych warunków panujących w jaskini - zjawisko "diamentowania"- nie wykluczam twardego promieniowania elektromagnetycznego) ... i oczywiście.. Nie ma takiego genu na Ziemi... Ale się uśmiałem......A nie ma w okolicy tej jaskini pokładów radu, czy uranu lub innych promieniotwórczych pierwiastków?....Bo z mapy pkładów surowców wynika, że są... Problem debilnych "wielkich naukowców" polega na tym, że są "specjalistami" wyłącznie w jednej dziedzinie. Zjawiska jakie zachodzą w naszym środwisku nie są "specjalistyczne", lecz globalnie zależne...

Portret użytkownika kokain

Wiesz co? Z całym szacunkiem,

Wiesz co? Z całym szacunkiem, tacy domorośli małomądrzy powodują, że ludzie czytają takie wypociny i mówią:-Patrz, ten to się zna, i jakie słowa: AMFUTERYCZNY! A prawda jest taka, że obie te osoby zmarły w tym samym czasie, być może w okolicy kilku dni lub godzin, bo jak wspominałam kobieta trzymała ręce na grobie usypanym cienką warstwą piasku i kamieni. Jej szkielet nie uległ żadnej z podobnych zmian i nadal jest kością ludzką- strukturalnie i anatomicznie.Jaskinia, płytka i otwarta na powietrze nie jest miejscem sprzyjającym "diamentyzowaniu" (co za bzdura) kości. Widziałeś kiedyś proces chemiczny, który jest w stanie zmienić tak diamentralnie strukturę czaszki i zrobić z niej coś czego nie podobna porównać do niczego innego? I co właściwie cieszy cię w stwierdzeniu, że na Ziemi nie ma genomu, który pasowałby do tego którego DNA przebadano> Może nie wiesz, że od lat 90 każdy biolog, anatom, patolog jest zobowiązany do pobierania i wysyłania próbek do analizy DNA do banku genotypów wszystkich istot żyjących na świecie? Do dziś mają skatalogowane miliony próbek, od insektów po wszystkie naczelne. W każdym gatunku po tysiące próbek pochodzących od róznych osobników, żeby w razie potrzeby móc śledzić mutacje zachodzące w obrębie gatunku.Ty małomądry szczekalski.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wypunktuję cię

Wypunktuję cię następująco:1. "A prawda jest taka, że obie te osoby zmarły w tym samym czasie, być może w okolicy kilku dni lub godzin, bo jak wspominałam ..."- W jaki sposób  taką prawdę objawiłaś? Metodą C4? może...te godziny czy dni...? - kompletnie idiotyczna wiara - stwierdzenie2. kobieta trzymała ręce na grobie usypanym cienką warstwą piasku i kamieni."- taka cienka zasypka nie zabezpiecza przed padlinożercami, chyba, że "obiekt" nie był jadalny...lub 900 lat temu nie było padlinożerców...- mało to wiarygodna relacja...3."Widziałeś kiedyś proces chemiczny, który jest w stanie zmienić tak diamentralnie strukturę czaszki i zrobić z niej coś czego nie podobna porównać do niczego innego?"... - nawiasem mówiąc jest mnoga ilość procesów chemicznych mogących zmienić strukturę czaszki do całkowitego jej rozpuszczenia...i wtedy trudnoją porównać do niczego innego... - pytanie pozbawione sensu, chyba, że miałaś na myśli .."tej czaszki w taki sposób"... Oczywiście ewentualne przemiany chemiczne nie mogły "wykonać"  jej znalezionego kształtu i blisko osadzonych oczodołów.... Ale mogły być czynniki zmieniające jej strukturę mineralną i krystalograficzną... Przecież to oczywiste...4. "Jaskinia, płytka i otwarta na powietrze nie jest miejscem sprzyjającym "diamentyzowaniu" (co za bzdura) kości...." - idiotyczne stwierdzenie - skąd wiesz czy ta jaskinia była "płytka i otwarta" przez całe 900 lat?5. "AMFUTERYCZNY"  do wiadomości... "AMFOTERYCZNY" - są to pierwiastki, których tlenki  tworzą zarówno zasady jak i kwasy...w zależności od środowiska...- niepotrzebnie więc wertowałaś WIKIPEDIĘ... wystarczyło mnie zapytać o co chodzi... Jeśli jesteś zazdrosna o wiedzę innych nigdy nie bedziesz mądrzejsza od siebie teraz... 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... i jeszcze jedno...

... i jeszcze jedno... Istnieje również możliwość, iż znaleziona czaszka nie należy do żadnej istoty z kosmosu, lecz jest rdzennie ziemska... w dosłownym tego słowa znaczeniu... Ziemia jest pusta, jak wszystkie planety i gwiazdy w kosmosie.... Smilei życie nie musi trwać wyłącznie na jej powierzchni...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Z twojej wypowiedzi przebija

Z twojej wypowiedzi przebija wyraźnie, że jesteś blondynką w wieku ok 35 lat i kompletnie nie kojarzysz, że sobie zaprzeczasz.Otóż "małomądra" sama piszesz, że "na grobie usypanym cienką warstwą piasku i kamieni.""być może w okolicy kilku dni lub godzin"... może lat? Może to była jego młodsza siostra, która dożyła starości?Może komora grobowa była zalana przez 5 lat?Skąd niby wiesz jaki jest skład tej "cienkiej warstwy piasku"? I jakim procesom ( nawet celowym) był poddany ten grób? A może ówcześni szamani poddali zwłoki "gwiezdnego dziecka" zabiegom chemicznym? Może nastąpiło promieniowanie Gamma?Ile parametrów wpływa na proces "diamentowania"? znasz je? Czy tylko przeczytałaś w podstawówce te o "wydumanej" naturalnej polimorfii węgla?Po za tym cechy wizualne czaszki świadczą o poważnych jej zmianach anatomicznych w wyniku niewątpliwie uszkodzeń genetycznych. To dziecko nie dożyło wieku dojrzałego w wyniku tej wady.Jeżeli głupia istoto chcesz przykładu reakcji chemicznej przemiany twojej kości to wstrzyknij sobie w ten głupi zarozumioały łeb kwas solny ( HCL) i wsadź go sobie do butelki... na pewno się zmieści... Trzeba być skończonym idiotą/idiotką by wierzyć w jakiekolwiek "pozaziemskie" pochodzenie kogokolwiek.. Ale wiara to prywatna sprawa i jak każda inna religia powinna być intymną sprawą każdego z nas. Jeżeli w coś wierzysz nie ogłaszaj więc  to całemu światu...Nawet możesz się pomodlić do ... czaszki "gwiezdnego dziecka"... Ja nie kieruję się żadną wiarą, tylko zdrowym rozsądkiem. Jeżeli w coś idiotycznego wierzysz nie ogłaszaj tego w tej części  świata... A'propos'... "że od lat 90 każdy biolog, anatom, patolog jest zobowiązany do pobierania i wysyłania próbek do analizy DNA do banku genotypów wszystkich istot żyjących na świecie?"... Rozumiem, że od lat 90-tych ub. wieku... No proszę.. a jak myślisz po co to robią "naukowy pracowniku"?... Buduje się współczesna "Arka Noego"? z "Noem-Bilderberg" w roli głównej?Jesteś ciemniakiem, mimo swojej "specjalistycznej" wiedzy... Możesz mnie podać do moderacji, mam to głęboko w anusie... 

Strony

Skomentuj