Pojawiły się nowe dowody na temat katastrofy UFO w Roswell

Kategorie: 

Źródło: Internet

Najsłynniejsza katastrofa UFO w dziejach miała miejsce 24 czerwca 1947 roku, w pobliżu miasta Roswell, w stanie Nowy Meksyk w USA. Prawdopodobnie rozbił się tam jakiś niezidentyfikowany obiekt latający z innego świata.

 

Do dzisiaj funkcjonują kompletnie sprzeczne wersje tego zdarzenia. Doszło też do powstania niezliczonej liczby programów telewizyjnych i filmów poświęconych temu zagadnieniu. Wygląda na to, że rok 2015 może być przełomowy jeśli chodzi o zbliżenie się do prawdy na temat tego incydentu.

Gazeta opisująca katastrofę UFO - źródło: Internet

Przypomnijmy, że początkowo władze przyznały, że rozbił się latający spodek. Jednak potem, służby rządowe rozpoczęły operację dezinformacyjną, która skutecznie zaciemniła obraz sytuacji. Uznano, że oficjalnie spadł tam balon meteorologiczny.

Przedstawiciele władz przy szczątkach rzekomego balonu meteorologicznego - źródło: Internet

Szerokie grono ufologów sceptycznych temu wytłumaczeniu poświęciło dziesięciolecia, aby dotrzeć do dowodów, które w ostateczny sposób rozstrzygną na temat tego, co spadło pod Roswell. Kilka miesięcy temu jeden z badaczy, Tom Carey, powiedział, że ma fotografie, które uznał jako sensacyjne dowody, że obcy istnieją naprawdę.

Kadr z nowo opublikowanego filmu z kamery 8mm - źródło: kadr z Youtube

Na początku tego miesiąca na jednym z nowozelandzkich portali pojawił się też film rzekomo przedstawiający przenoszenie w jakimś hangarze zwłok obcego, który zginął pod Roswell. Jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, ale być może jest to wynikiem zastosowania powszechnie wtedy dostępnych kamer na taśmy 8 mm.

Poprzednio opublikowane sceny rzekomej autopsji obcego - źródło Internet

Wczoraj tj. 4 lutego 2015, odbyła się konferencja prasowa znanego meksykańskiego centrum ufologicznego TercerMilenio.tv. Znany dziennikarz i ufolog, Jaime Maussan, oświadczył, że jego organizacja również weszła w posiadanie tych zdjęć i zamierza je opublikować 5 maja 2015 roku podczas specjalnej uroczystości.

Źródło: Internet

Być może chodzi im o dwa slajdy, na bazie których ma powstać film dokumentalny Kodachrome, którego zwiastun zamieszczamy poniżej. Niestety nie widać dokładnie co jest na zdjęciach i chyba przyjdzie nam poczekać do czasu aż dokument zostanie opublikowany.

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/kategoria/roswell

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę o wybaczenie ale w

Proszę o wybaczenie ale w mojej ocenie jest to ważna sprawa, wychodzą podobne rzeczy w wielu raportach ufologów, więc powtórzę tą informację, mam nadzieję że was zaciekawi ! Ci co śledzą raporty ufologów będą wiedzieć o czym piszę.
Ufo przeprowadza wiele dziwnych niby doświadcxzeń na porwanych, to co jest ciekawe to że często pobierają krew, w ramach jak sami tłumacza badań lekarskich ! W mojej ocenie oraz w oceni słynnej ufolożki Karli Turner może chodzić o coś innego.  Za dużo pobierają ludziom krwi i za dużo robią doświadczeń z elementami naszych ciał ! To może wskazywać że chcą robić sobie nowe powłoki, lub potrzebują krwi do innych stworzonych ciał ?

"...Przypadek okaleczenia i morderstwa osoby związanej z UFO nie jest odoobniony. Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze (...). Z kilku rozwijających się krajów nadeszły raporty mówiące o grasujących tam wampirach. Nie znaczy to oczywiście, że są to ożywieni nieboszczycy, ale obce istoty maskujące się pod tą postacią. (Wystarczy obliczyć ile krwi mogą ściągnąc z tysięcy porwanych ludzi, jeżeli z każdej osoby wezmą tylko pół litra, a szacuje się że w samych tylko stanach zjednoczonych rocznie porywanych jest miliony ludzi ! Więc mogą mieć na stanie miliony litrów krwi ! A przecież relacji o pobieraniu krwi od porwanych jest co niemiara, co będzie dalej przedstawione ! [nie wpominając mutylacji krów] obrazek powyżej,.."  cytat z tego opracowania:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Do tego wielu porwanych ma ślady ingerencji czegoś co mogło ssać krew, lub płyny ustrojowe ! Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?

http://www.alienhunter.org/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Do czego może im być

 
"Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?"
 
- jako JEDZENIE?
 
To co my zwiemy KROPLÓWKĄ czyli "dożylny bufet" oni mają pijąc krew. Wampiryzm się nie wziął z niczego. Ma podbudowę w upadłych żydkach (ich bogach zwanych LUDO-ŻERCY)
 
Chodzą niepotwierdzalne ploty iż cały przemysł krwiodawczy służy zasilaniu takich dziwnych stworków jakie mają być Wunderwaffe Himmlera które jakoś tak teraz mają być (blog Kwietnia) wypuszczone z podziemi jak tylko wstępnie spustoszą Europę wojną.
 

Portret użytkownika Marino1234

"Leaked: RAW Roswell Alien

"Leaked: RAW Roswell Alien Footage Released By New Zealand Magazine"... Ten film jest strasznie prześwietlony i nie da się go oglądać. Po co ktoś kręci film na którym widać prześwietlone ciało manekina pewnie człowieka??? Archiwa o których mowa nigdy by nie wyszły na jaw i na pewno nie są tak bardzo zniszczone nawet w tedy z marną technologią. Po za tym filmy z pierwszej wojny światowej są w lepszym stanie.... Dla mnie to oszustwo i tyle w temacie...

Portret użytkownika Nieważny

 Fajna legenda Prl-u.Wisla


 Fajna legenda Prl-u.Wisla model 1955(wisła B była jak najbardziej na polskich lampach)Pozdro Pasjonacie;)
                                                                                                                                                                           

Strony

Skomentuj