Pojawiły się nowe dowody na temat katastrofy UFO w Roswell

Kategorie: 

Źródło: Internet

Najsłynniejsza katastrofa UFO w dziejach miała miejsce 24 czerwca 1947 roku, w pobliżu miasta Roswell, w stanie Nowy Meksyk w USA. Prawdopodobnie rozbił się tam jakiś niezidentyfikowany obiekt latający z innego świata.

 

Do dzisiaj funkcjonują kompletnie sprzeczne wersje tego zdarzenia. Doszło też do powstania niezliczonej liczby programów telewizyjnych i filmów poświęconych temu zagadnieniu. Wygląda na to, że rok 2015 może być przełomowy jeśli chodzi o zbliżenie się do prawdy na temat tego incydentu.

Gazeta opisująca katastrofę UFO - źródło: Internet

Przypomnijmy, że początkowo władze przyznały, że rozbił się latający spodek. Jednak potem, służby rządowe rozpoczęły operację dezinformacyjną, która skutecznie zaciemniła obraz sytuacji. Uznano, że oficjalnie spadł tam balon meteorologiczny.

Przedstawiciele władz przy szczątkach rzekomego balonu meteorologicznego - źródło: Internet

Szerokie grono ufologów sceptycznych temu wytłumaczeniu poświęciło dziesięciolecia, aby dotrzeć do dowodów, które w ostateczny sposób rozstrzygną na temat tego, co spadło pod Roswell. Kilka miesięcy temu jeden z badaczy, Tom Carey, powiedział, że ma fotografie, które uznał jako sensacyjne dowody, że obcy istnieją naprawdę.

Kadr z nowo opublikowanego filmu z kamery 8mm - źródło: kadr z Youtube

Na początku tego miesiąca na jednym z nowozelandzkich portali pojawił się też film rzekomo przedstawiający przenoszenie w jakimś hangarze zwłok obcego, który zginął pod Roswell. Jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, ale być może jest to wynikiem zastosowania powszechnie wtedy dostępnych kamer na taśmy 8 mm.

Poprzednio opublikowane sceny rzekomej autopsji obcego - źródło Internet

Wczoraj tj. 4 lutego 2015, odbyła się konferencja prasowa znanego meksykańskiego centrum ufologicznego TercerMilenio.tv. Znany dziennikarz i ufolog, Jaime Maussan, oświadczył, że jego organizacja również weszła w posiadanie tych zdjęć i zamierza je opublikować 5 maja 2015 roku podczas specjalnej uroczystości.

Źródło: Internet

Być może chodzi im o dwa slajdy, na bazie których ma powstać film dokumentalny Kodachrome, którego zwiastun zamieszczamy poniżej. Niestety nie widać dokładnie co jest na zdjęciach i chyba przyjdzie nam poczekać do czasu aż dokument zostanie opublikowany.

 

 

Zobacz również:

//innemedium.pl/kategoria/roswell

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę o wybaczenie ale w

Proszę o wybaczenie ale w mojej ocenie jest to ważna sprawa, wychodzą podobne rzeczy w wielu raportach ufologów, więc powtórzę tą informację, mam nadzieję że was zaciekawi ! Ci co śledzą raporty ufologów będą wiedzieć o czym piszę.
Ufo przeprowadza wiele dziwnych niby doświadcxzeń na porwanych, to co jest ciekawe to że często pobierają krew, w ramach jak sami tłumacza badań lekarskich ! W mojej ocenie oraz w oceni słynnej ufolożki Karli Turner może chodzić o coś innego.  Za dużo pobierają ludziom krwi i za dużo robią doświadczeń z elementami naszych ciał ! To może wskazywać że chcą robić sobie nowe powłoki, lub potrzebują krwi do innych stworzonych ciał ?

"...Przypadek okaleczenia i morderstwa osoby związanej z UFO nie jest odoobniony. Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze (...). Z kilku rozwijających się krajów nadeszły raporty mówiące o grasujących tam wampirach. Nie znaczy to oczywiście, że są to ożywieni nieboszczycy, ale obce istoty maskujące się pod tą postacią. (Wystarczy obliczyć ile krwi mogą ściągnąc z tysięcy porwanych ludzi, jeżeli z każdej osoby wezmą tylko pół litra, a szacuje się że w samych tylko stanach zjednoczonych rocznie porywanych jest miliony ludzi ! Więc mogą mieć na stanie miliony litrów krwi ! A przecież relacji o pobieraniu krwi od porwanych jest co niemiara, co będzie dalej przedstawione ! [nie wpominając mutylacji krów] obrazek powyżej,.."  cytat z tego opracowania:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Do tego wielu porwanych ma ślady ingerencji czegoś co mogło ssać krew, lub płyny ustrojowe ! Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?

http://www.alienhunter.org/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Do czego może im być

 
"Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?"
 
- jako JEDZENIE?
 
To co my zwiemy KROPLÓWKĄ czyli "dożylny bufet" oni mają pijąc krew. Wampiryzm się nie wziął z niczego. Ma podbudowę w upadłych żydkach (ich bogach zwanych LUDO-ŻERCY)
 
Chodzą niepotwierdzalne ploty iż cały przemysł krwiodawczy służy zasilaniu takich dziwnych stworków jakie mają być Wunderwaffe Himmlera które jakoś tak teraz mają być (blog Kwietnia) wypuszczone z podziemi jak tylko wstępnie spustoszą Europę wojną.
 

Portret użytkownika Marino1234

"Leaked: RAW Roswell Alien

"Leaked: RAW Roswell Alien Footage Released By New Zealand Magazine"... Ten film jest strasznie prześwietlony i nie da się go oglądać. Po co ktoś kręci film na którym widać prześwietlone ciało manekina pewnie człowieka??? Archiwa o których mowa nigdy by nie wyszły na jaw i na pewno nie są tak bardzo zniszczone nawet w tedy z marną technologią. Po za tym filmy z pierwszej wojny światowej są w lepszym stanie.... Dla mnie to oszustwo i tyle w temacie...

Portret użytkownika Nieważny

 Fajna legenda Prl-u.Wisla


 Fajna legenda Prl-u.Wisla model 1955(wisła B była jak najbardziej na polskich lampach)Pozdro Pasjonacie;)
                                                                                                                                                                           

Portret użytkownika pasjonat

Takie cos sam sobie

Takie cos sam sobie potrafiłem wyszukac. Napisałem wyraznie ze posiadanie takiego tv w tamtych latach bylo TYLKO I WYLACZNIE dla rodzin systemu. Tak jak wypad na narty 5-o osobowej rodziny.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Podejrzanie zamazany

Podejrzanie zamazany obraz...  wskazuje to na mistyfikację mającą "udowadniać". "Kompania braci", "Pacyfik"... kostiumów dziś nie brak. Aktorów też nie, nawet beznogich, udających "ofiary zamachów" kręconych nowoczesnym sprzętem, w doskonałej jakościom obrazu. Chcecie to wierzcie. Dla mnie to fake.

Portret użytkownika KoFiPL

Jedna rzecz mi się nie podoba

Jedna rzecz mi się nie podoba - otóż że robią reklamę tego że coś tam niby mają (pewnie gówno wielkie mają że po oglądnięciu prawdopodobnie zostanie zmieszanie i niesmak). Do tego podają datę kiedy to upublicznią, jak by to była premiera nowego gniota flaków w oleju puszczanego tylko w kinach aby zarobić kupę $zajsu...
Przez te x czasu reklama zrobi swoje i nazbiera sporą ilość zainteresowanych - zaczarowanych,  a końcowo rozczarowanych : )
Ja już swoje na ten temat wiem i nikt mnie w maliny i w trąbę balonami meteorologicznymi nie zrobi Biggrin hahaha
Po prostu nie potrzebuję już żadnych materiałów tego typu żeby uwierzyć ♥
Obce cywilizacje pozaziemskie istnieją, tak samo istnieją jak TY i zgwiazdy i planety kiedy patrzysz na nocne niebo (one i oni tam są) KONIEC I KROPKA . z !

Portret użytkownika TheTruth

Inne cywilizacje może

Inne cywilizacje może istnieją a może nie. Obecnie nie mamy żadnych dowodów na potwierdzenie istnienia innej cywilizacji. Wierzyć oczywiście można albo nie. Ludzie chyba żyją mrzonkami. Nawet mocne dowody ich nie przekonają. Ciężko komuś dogodzić. Prawda może nie jest dla ciebie.

Portret użytkownika KoFiPL

Otóż prawda jest właśnie dana

Otóż prawda jest właśnie dana mnie i nielicznym Smile 
A w ekranie sprzętu choćbyś widział i czystą prawdę - nawet rozmowę (jakkolwiek by ona wyglądała w jakości HD z 1 metra) z obcymi czy jakąkolwiek najprawdziwszą sytuację, to i tak nie byłbyś w stanie w to uwierzyć, a po chwili byś to zignorował, może wyśmiał  i zapomniał... Uwierzyć znaczy realnie zobaczyć, mieć fizyczny dowód z tego w jakiejś formie, poczuć i wiele innych realnych czynników które nie da ci żaden ekran urządzeń rtv.
A teraz minusujcie - i tak was lubiam ^_^
 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Tak to jest z tymi nowymi

Tak to jest z tymi nowymi "dowodami" - mamy ale nie pokazemy, mamy ale pokażemy później albo czekamy na specjalną okazję. Gdybym ja miała jakiekolwiek dowdy to w tej samej chwili zorganizowałabym konferencje prasową i przedstawiała je...
 
 
 
 

Portret użytkownika AdrianesG

Ten film z autopcji obcego to

Ten film z autopcji obcego to przecież oszustwo jest, potwierdzili to nie jedno kortnie, nie wiem po co go wrzucacie jak to jest fake. Co do tego filmik z obcym na noszach to jest ta sama postać tego z autopcji, czyli też fake Wink
 

Portret użytkownika pasjonat

Kto potwierdził ? Bo wystrój

Kto potwierdził ?
Bo wystrój sali jak i większośc zachowania tkanek uznano za prawdziwe.
Są wątpliwości co do kadrowania i samej kamery, w tamtych latach to jzu był unikat.
Ale nasza armia obecnie też posiada unikalne sprzęty.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

A co jak mam to w dupie ? Ha

A co jak mam to w dupie ? Ha ?
Co bedzie jak ujawnia prawde o obcej cywilizacji? Zaczniesz inaczej sie pocic ? Czy zaczniesz sie domagac praw jakie oni maja..dlugiego zycia, technologii itd ? Myslisz ze ktos im sie zabrania ukazac ? Ze nie moga bo Bush i Obama im zabronili ? mysle ze gdyby chcieli dawno by sie ukazali.
Ja raz widziałem ufo 2 razy, raz  w nocy szybki punkt na niebie, trajektoria litery S z widocznym wejsciem i wyjsciem z atmosfery. To mi wystarczy by miec swoje przekonania. Nikt mi nie powie że to był kosmiczne śmieci, czy samolot. To trzeba zobaczyc i czlowiek jakby juz nie potrzebuje zadawac pytan bo styka sama msl ze to bylo to...
Ale nie dopisuje do tego zadnych głupot typu obcy nas porywaja, kroja, kontroluja, itd...
Jesli jest tak w USA to u nas niebardzo... bo inaczej reptilianie boja sie górników.
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika bogdan4957

Około 50-może 48 lat temu,jak

Około 50-może 48 lat temu,jak uczęszczałem do szkoły podstawowej,były to lata 1966-1964 oglądałem w naszej telewizji ( większość uczestników tego forum może nie pamiętać ) zdjęcia szpiegowskie wykonane przez ZSRR dotyczące katastrofy w Rosswel.Osobiście widziałem podobny film z sekcji obcegoale tamta twarz była troszkę innaBardziej przypominała obecnego szaraka w 95%. 5% pozostawiam na przekłamania filmu.Uważam że ta publikacja potwierdza istnienie innej pozaziemskiej inteligencji chumanoidalnej,tylko że tak jak wspomniał kolega The Truth ( prawda istnieje ) National eographic przedstawia podobne ciała obcych ale nie te prawdziwe.W ogóle czasem dochodzę do wniosku, a zwłaszcza o wykładzie Marka Davenporta,że obcy to my z przyszłości.Polecam jego interpretację tego zjawiska.Po odkryciu w wielkim akceleratorze cząstek,potwierdzono fizycznym experymentem że na razie można teleportować jeden foton na odległość 6 metrów,co stało się otwartą drogą do dalszych badań w tym obszarze.Właśnie ten przypadek prawie z przed pół wieku zmobilizował mnie na stare lata do nauki nie tylko  w zakresie informatyki i obsługi compa,ale i pokrenych,matma fizyka biologia i inne ponieważ wszystkie ta pezedmioty prowadzą do większego zrozumienia przypadku UFO i są ściśle ze sobą powiązane.

Portret użytkownika prorok2404

u góry na zdjeciu Ufoludek ma

u góry na zdjeciu Ufoludek ma rozstrzaskaną  Lewą noge , na filmiku na dole ten sam osobnik ma identycznie roztrzaskaną drugą noge Blum 3
Nie wiem czemu ma sluzyc rzekome ujawnienie prawdy ale szykuje sie jakis cyrk w niedalekiej przyszlosci !!!

Portret użytkownika dąb

Ja nie rozumiem tego ,

Ja nie rozumiem tego , przelecieli całe parseki świetlne , przebywali w obszarach promieniowania niewyobrażalnego dla nas żyjących pod osłoną naszego układy słonecznego , przedzierali się przez mgławice gazowe, pyłowe , wśród rojów meteorytów  i bóg wie czego jeszcze o czym nauka ziemska nie wie a tu dolecieli do palnety Ziemia i sruuu - rozbili się , i to w drobny mak zamiast pozostawić krater .  Chyba latają na prototypach albo na złomie jak w ruskim wojsku : przeżyje to dobrze , nie przeżyje to wyśle się następnych.  

Portret użytkownika aron jasnowidz

Ciała zostały dawno oddane

Ciała zostały dawno oddane ,rozbił się tam 2 statki a nie jeden ,sanni ceto opowiedziała wszystko zwłaszcza ze pilotowała jeden ze statków ,ale co to daje skoro programy w głowach są tak wgrane ze nawet jak pojawia się nad miastami to będą mówić że to naziści wrócili lub ze amerykanie stworzyli Wink bo skończy się ludzkie panowanie rozumu i ego a zacznie myślenie jak to to tak długo nas oszukiwali ? Niestety tak bardzo długo nas oszukiwali a teraz aby nie było buntu tworzą wojnę abyśmy się po zabijali nawzajem za kolejne dezinformacje .słyszę a kto będzie walczył za nich ? Wy a dlaczego ? BO zrobią prosta rzecz ,pieniądze trzymacie w bankach ,ile macie przy sobie ? Gdy ogłasza wojnę zamkną banki i bankomaty a wtedy powiedzą wam że idzie walczyć a dostaniecie pieniądze dla rodzin i co wtedy? ci którzy słuchają i widzą co się dzieje wiedzą że trzeba mieć już przy sobie wszystko aby móc zmienić przestrzeń kiedy zajdzie potrzeba aby potem nie żałować ,a obcy są byli i będą jedni nam pomagają a inni nas dręczą ale to my teraz mamy wybór i prawdę która się wylewa wszędzie szkoda tylko że wolny spać niż się obudzić .

Portret użytkownika Zenek :)

  "sanni ceto opowiedziała

 
"sanni ceto opowiedziała wszystko zwłaszcza ze pilotowała jeden ze statków"
 
- i jej NIE POKROILI NA PLASTERKI by mieć KOSMITĘ w FORMALINIE?
 
Dziwne.  Może ona z tych....
 
"SSwierdlow. Well no. I’ll qualify that. There may have been ten million Montauk boys controlled by satellite, however there were only about 300,000 physically at the site. The Project was from 1970 -1983 and over that thirteen year time period the 300,000 were brought there. Today there are only about 2,500 still living. Less than 1% survive."
(http://www.bibliotecapleyades.net/universal_seduction/esp_universalseduction_04.htm)
 
co najmniej 10 milionów kolesi co im w ramach MONARCHU WPROGRAMOWANO WSPOMNIENIA by dziś udawali jezusów, kosmitów, ... . 

Skomentuj