Pojawiły się nowe dowody na temat katastrofy UFO w Roswell

Kategorie: 

Źródło: Internet

Najsłynniejsza katastrofa UFO w dziejach miała miejsce 24 czerwca 1947 roku, w pobliżu miasta Roswell, w stanie Nowy Meksyk w USA. Prawdopodobnie rozbił się tam jakiś niezidentyfikowany obiekt latający z innego świata.

 

Do dzisiaj funkcjonują kompletnie sprzeczne wersje tego zdarzenia. Doszło też do powstania niezliczonej liczby programów telewizyjnych i filmów poświęconych temu zagadnieniu. Wygląda na to, że rok 2015 może być przełomowy jeśli chodzi o zbliżenie się do prawdy na temat tego incydentu.

[ibimage==23912==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gazeta opisująca katastrofę UFO - źródło: Internet

Przypomnijmy, że początkowo władze przyznały, że rozbił się latający spodek. Jednak potem, służby rządowe rozpoczęły operację dezinformacyjną, która skutecznie zaciemniła obraz sytuacji. Uznano, że oficjalnie spadł tam balon meteorologiczny.

[ibimage==23908==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przedstawiciele władz przy szczątkach rzekomego balonu meteorologicznego - źródło: Internet

Szerokie grono ufologów sceptycznych temu wytłumaczeniu poświęciło dziesięciolecia, aby dotrzeć do dowodów, które w ostateczny sposób rozstrzygną na temat tego, co spadło pod Roswell. Kilka miesięcy temu jeden z badaczy, Tom Carey, powiedział, że ma fotografie, które uznał jako sensacyjne dowody, że obcy istnieją naprawdę.

[ibimage==23909==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kadr z nowo opublikowanego filmu z kamery 8mm - źródło: kadr z Youtube

Na początku tego miesiąca na jednym z nowozelandzkich portali pojawił się też film rzekomo przedstawiający przenoszenie w jakimś hangarze zwłok obcego, który zginął pod Roswell. Jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia, ale być może jest to wynikiem zastosowania powszechnie wtedy dostępnych kamer na taśmy 8 mm.

[ibimage==23910==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poprzednio opublikowane sceny rzekomej autopsji obcego - źródło Internet

Wczoraj tj. 4 lutego 2015, odbyła się konferencja prasowa znanego meksykańskiego centrum ufologicznego TercerMilenio.tv. Znany dziennikarz i ufolog, Jaime Maussan, oświadczył, że jego organizacja również weszła w posiadanie tych zdjęć i zamierza je opublikować 5 maja 2015 roku podczas specjalnej uroczystości.

[ibimage==23911==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

Być może chodzi im o dwa slajdy, na bazie których ma powstać film dokumentalny Kodachrome, którego zwiastun zamieszczamy poniżej. Niestety nie widać dokładnie co jest na zdjęciach i chyba przyjdzie nam poczekać do czasu aż dokument zostanie opublikowany.

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/kategoria/roswell

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Proszę o wybaczenie ale w

Proszę o wybaczenie ale w mojej ocenie jest to ważna sprawa, wychodzą podobne rzeczy w wielu raportach ufologów, więc powtórzę tą informację, mam nadzieję że was zaciekawi ! Ci co śledzą raporty ufologów będą wiedzieć o czym piszę.
Ufo przeprowadza wiele dziwnych niby doświadcxzeń na porwanych, to co jest ciekawe to że często pobierają krew, w ramach jak sami tłumacza badań lekarskich ! W mojej ocenie oraz w oceni słynnej ufolożki Karli Turner może chodzić o coś innego.  Za dużo pobierają ludziom krwi i za dużo robią doświadczeń z elementami naszych ciał ! To może wskazywać że chcą robić sobie nowe powłoki, lub potrzebują krwi do innych stworzonych ciał ?

"...Przypadek okaleczenia i morderstwa osoby związanej z UFO nie jest odoobniony. Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze (...). Z kilku rozwijających się krajów nadeszły raporty mówiące o grasujących tam wampirach. Nie znaczy to oczywiście, że są to ożywieni nieboszczycy, ale obce istoty maskujące się pod tą postacią. (Wystarczy obliczyć ile krwi mogą ściągnąc z tysięcy porwanych ludzi, jeżeli z każdej osoby wezmą tylko pół litra, a szacuje się że w samych tylko stanach zjednoczonych rocznie porywanych jest miliony ludzi ! Więc mogą mieć na stanie miliony litrów krwi ! A przecież relacji o pobieraniu krwi od porwanych jest co niemiara, co będzie dalej przedstawione ! [nie wpominając mutylacji krów] obrazek powyżej,.."  cytat z tego opracowania:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
UFO maskarada - Karla Turner 1995 - cały film PL.
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU
Do tego wielu porwanych ma ślady ingerencji czegoś co mogło ssać krew, lub płyny ustrojowe ! Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?

http://www.alienhunter.org/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Do czego może im być

 
"Do czego może im być potrzebna tak wielka ich ilość ?"
 
- jako JEDZENIE?
 
To co my zwiemy KROPLÓWKĄ czyli "dożylny bufet" oni mają pijąc krew. Wampiryzm się nie wziął z niczego. Ma podbudowę w upadłych żydkach (ich bogach zwanych LUDO-ŻERCY)
 
Chodzą niepotwierdzalne ploty iż cały przemysł krwiodawczy służy zasilaniu takich dziwnych stworków jakie mają być Wunderwaffe Himmlera które jakoś tak teraz mają być (blog Kwietnia) wypuszczone z podziemi jak tylko wstępnie spustoszą Europę wojną.
 

Portret użytkownika Marino1234

"Leaked: RAW Roswell Alien

"Leaked: RAW Roswell Alien Footage Released By New Zealand Magazine"... Ten film jest strasznie prześwietlony i nie da się go oglądać. Po co ktoś kręci film na którym widać prześwietlone ciało manekina pewnie człowieka??? Archiwa o których mowa nigdy by nie wyszły na jaw i na pewno nie są tak bardzo zniszczone nawet w tedy z marną technologią. Po za tym filmy z pierwszej wojny światowej są w lepszym stanie.... Dla mnie to oszustwo i tyle w temacie...

Portret użytkownika Nieważny

 Fajna legenda Prl-u.Wisla

[ibimage==23918==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 Fajna legenda Prl-u.Wisla model 1955(wisła B była jak najbardziej na polskich lampach)Pozdro Pasjonacie;)
                                                                                                                                                                           

Strony

Skomentuj