Pojawiły się sensacyjne zdjęcia mumii obcego z Egiptu

Kategorie: 

Zdjęcie mumii wykonane w kairskim muzeum

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje, że w Egipcie odnaleziono zmumifikowane zwłoki istoty wyglądającej na przedstawiciela obcej cywilizacji. Długo jednak nie było żadnych konkretów. Teraz pojawiło się nawet ciekawe zdjęcie, które prezentujemy powyżej.

 

Mumia jest doskonale zakonserwowana. Mierzy około 150 lub 160 centymetrów i została odnaleziona w okolicy Lahun podczas eksploracji niewielkiej piramidy. Została podobno odnaleziona przez dr Viktora Lubeka z Czech pracującego dla Uniwersytetu Pensylwania. Ustalono ponad wszelką wątpliwość, że zmumifikowana istota to humanoid, ale nie udało się ustalić, jakiego typu. Znalezisko wywołało wiele kontrowersji i zostało schowane w magazynach muzeum w Kairze. Rząd egipski zadecydował, że znalezisko pozostanie w zamknięciu zanim nie zostanie w pelni wyjaśnione.

 

To nie jedyna dziwna mumia z Egiptu. Znane jest, co najmniej kilka innych mumii uważanych za szczątki obcych. Jedna z takich mumii znajduje się na przykład w British Royal Museum of Natural History. Oczywiście nie ma zbyt wielu wzmianek o tym eksponacie gdyż takie artefakty z przeszłości wywracające pojmowanie świata są przeważnie skrzętnie ukrywane.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Karol

Widze problem

Widze problem wiarygodności.
Pod zdjęciami należy podawać ich ŹRÓDŁO.
Pod żadnym z publikowanych - ale przede wszystkim pod pierwszym - nie widzę informacji kto jest AUTOREM lub z jakiej agencji pochodzi.
Innemedium.pl ma duuuży problemem w zakresie wiarygodności / rzetelności.
Pytać się można też o poszanowanie cudzych praw autorskich.
Odnoszę wrażenie, że znalazłem się na kolejnej sensacyjnej stronce dla podnieconych dzieciaków oraz niedouków..
Oczywiście, szacunek za klika tekstów/newsów. To niestety jeszcze za mało. Potrzeba solidności i szacunku dla odbiorcy.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj