Pokazano dwie nowe wydłużone czaszki ludu Paracas z Peru

Kategorie: 

Przykładowa czaszka ludu Paracas

Dotychczas naukowcy uważali, że słynne wydłużone czaszki znajdowane w grobowcach w Ameryce Południowej, to skutego celowej deformacji z dzieciństwa. Okazuje się, że istnieją czaszki ludu Paracas z Peru, które wydają się być naturalnie wydłużone.

 

Dokładna analiza tych czaszek wskazuje, że nie mają żadnych oznak sztucznego pochodzenia, to znaczy, że nie powstały za pomocą techniki stosowanej do wydłużania czaszek w dzieciństwie. Zwraca się uwagę, że mają one bardziej naturalny wygląd niż wszystkie inne znane wydłużone czaszki powstające za pomocą specjalnych podkładek montowanych do czaszki.

W następstwie sztucznego, mechanicznego wymuszenia odkształcenia, osiąga się zmianę naturalnego kształtu czaszki. Nie można jednak zmienić jej pojemności ani wagi czaszki. I to właśnie odróżnia czaszki Paracas od innych tego typu znalezisk.

Poza tym czaszki te mają o 25% większą pojemność niż czaszki ludzkie, a w niektórych przypadkach ważą nawet o 60% więcej niż zwykłe. Kolejną różnicą i chyba najbardziej szokującą jest fakt, że czaszki Paracas mają tylko jedną kość ciemieniową, podczas gdy standardowa czaszka Homo sapiens ma dwie.

Ludzkość nie zna zbyt wielu dowodów na istnienie takich niezwykłych humanoidów. Nie zachowały się żadne źródła, które mogłyby o tym zaświadczyć. Mimo to pozostałości tego ludu istnieją i wiedzę tą należałoby jakoś odtworzyć, bo nie da się wszystkich z ponad 300 znalezionych czaszek schować w magazynach muzealnych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

dowodem że to czaszki

dowodem że to czaszki przedpotopowe jest ich kształt - klasycznej boi portowej - te czaszki miały w założeniu zwiększyć wyporność posiadacza takiej głowy na wypadek nagłego potopu i pomóc mu przy nurkowaniu no ale i tak się ci z czaszkami w ferworze potopu potopili - i stąd ich nazwa: czaszki przedpotopowe, bo po potopie już do tego niezręcznego tematu nie wracano...
dużo lepiej kombinował noe - zbudował barkę i po bokach przywiązał po dwa zdechłe słonie - jak one napuchły barka stała się niezatapialna - potem tylko wystarczyło powiosłować trochę w tym smrodzie i to w zasadzie tyle
nie czytasz bibli Pasjonat to nic nie wiesz Smile

Portret użytkownika morte

Jednym z dowodów na naturalne

Jednym z dowodów na naturalne powstanie tych czaszek jest ich zwiększona masa i pojemność w stosunku do czaszek deformowanych mechanicznie. O ile pojemnośc w niewielkim stopniu da się zwiększyć poprzez deformację, to masy kości tworzących czaszkę zwiekszyć w ten sposób się nie da. Pojedyńcza kość ciemieniowa to kolejna zagadkowa sprawa - wskazuje to nma zupełnie inny gatunek człowieka - homo sapiens, nawet po deformacjach, chorobach, mutacjach itp zawsze będzie miał dwie kości ciemieniowe.

Portret użytkownika jjj

Hym, giganci, kosmici,

Hym, giganci, kosmici, nefilim, bazy Niemców na Antarktydzie i księżycu, cywilizacje przedpotopowe, harpm, jakiś niebieski bim, kryptydy, piramidy porozrzucane na całym świecie, młoda ziemia, pusta ziemia, płaska ziemia, dźwięki z piekła, jakiś rusek co fruwał dzięki owadom, niejaki arab z magiczną butelką itd., itp. Jak wy się w tym wszystkim orientujecie, jak jedna teoria wyklucza drugą, a każdy kolejny artykuł jest zaprzeczeniem poprzedniego. Wasz świat jest bardziej pokręcony i magiczny niż książki Pratcheta.  
P.S. Niezły hajs muszą z was golić spece od spiskowego marketingu
Pozdrawiam bawcie się dobrze.

Portret użytkownika benet

jjj  z twojego komentarza

jjj  z twojego komentarza jednoznacznie wynika, że to jednak ty jesteś najpilniejszym czytelnikiem wszystkich artykułów tutaj, pewnie tez z wypiekami na twarzy i z językiem na brodzie czytasz wszystkie komentarze  jakie tu się pojawiają, w takim razie masz stu procentową rację, że ten twój światek jest pokręcony.Poza tym, to nie ładnie tak interesować się cudzym hajsem, moja życzliwa rada Smile zamiast przesiadywać godzinami przed komputerem weź się do porządnej pracy... też będziesz mieć hajs

Portret użytkownika jjj

Pewnie, że wchodzę w końcu

Pewnie, że wchodzę w końcu wykorzystuję tę strone w swojej pracy magistrerskiej z zakresu psychologii mediów. A po co komu praca na etacie w dobie dostępu do GPW z poziomu komputera Smile Od mniej więcej siedmiu lat GPW zapewnia mi środki do życia, nie są stałe ale w rocznym rozrachunku są wyższe niż etat w dodatku można pracować z dowolnego miejsca byle tylko net śmigał. Warto jest równiez zainteresować się handlem numizmatami, do którego również tylko komp z dostępem do netu wystarczy.
Pozdrawiam

Portret użytkownika marcel

hehehehe ale się uhahałem "w

hehehehe ale się uhahałem "w końcu wykorzystuję tę strone w swojej pracy magistrerskiej z zakresu psychologii mediów" a wejdź jeszcze na pudelka albo kozaczek.pl będziesz miał świetny materiał, jakie ambicje takie zainteresowania hehehe jjj ja bym ci juz dał magistra i załozył kaftanik 

Portret użytkownika debet

Nawet nie masz pojęcia jak

Nawet nie masz pojęcia jak naukowcy manipulują ludźmi takimi jak ty owszem bazy niemców na antarktydzie i na księżycu to bzdury do kwadratu wiedz jednak że piramid w gizie nie budowali egipcjanie tylko ktoś inny prawda jest taka że media i konserwanty tak ludziom wyprały mózgi że sami nie mają pojęcia w co wierzyć a w co nie 

Portret użytkownika Q...

Ogólnie wspólny mianownik to

Ogólnie wspólny mianownik to "zwiedznie:    "Korzenie New Age,Teozofia,Lucyferianizm, Helena Bławatska."   http://www.youtube.com/watch?v=OXAtnWYzsm4      Nie wszystko jednak jest tego elemntem ale "tyglu" wszystko jest celowo mieszane byśmy nie potrafili odsiać ziarna od plew. Byśmy nie mogli zauważyć kto z kim nas skłóca i na kogo napuszcza nawzajem by rządzić całością.  Ale jest coś ciekawego co pozwala zrozumieć czemu jako katolicy i nadal, w większości, Słowianie oraz kuzyni Etrusków-Atlantów (o czym usilnie nie chce się do nas dopuścić wiedzy byśmy nie mogli zrozumieć czym naprawdę jesteśmy!) czcimy po  cichu, w szczątkowej formie, mając na te ciężkie czasy za fundament oparcie w Jezusie jako łączniku z Bogiem, dawną naszą wiarę:       "Triechliebow - Dlaczego umieramy"   http://www.youtube.com/watch?v=fiL8IyrXclE&feature=g-all-u

Portret użytkownika Kiero

"Warszawa, jaka jest każdy

"Warszawa, jaka jest każdy widzi. Ogólnie nic ciekawego ale to jednak tutaj zapadają najważniejsze decyzje dotyczące teraźniejszości i przyszłości Polski. Zadziwiające jest to, że odkąd król/rząd Rzeczpospolitej rezyduje w Warszawie, Polska nie potrafi na dłużej utrzymać pokoju na swoim terytorium ani zapewnić warunków powodujących wzrost bogactwa swoich mieszkańców. Dlaczego ? Jest na to pewne wytłumacznie. Jak twierdzą "historycy", nazwa polskiej stolicy pochodzi od jakiegoś rycerza "Warsza", który posiadał był wieś na terenie obecnego miasta w XII lub XIII wieku. Nawet jeżeli na prawdę istniał (nie ma na to żadnych dowodów !) kiedykolwiek jakiś "Warsz" to niewiadomo kiedy dokładnie żył. Ale jak twierdzą źródła, jeszcze w średniowieczu Warszawa była nazywana Warszowa. Takie same zaś miano nosi jeden z demonów z irańskiej mitologii ! Każdego dnia miliony ludzi wypowiadają imię sługi Arymana nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Może to przypadek, jednak wiele wskazuje, że te miasto jest po prostu przeklęte. Jeżeli władze urzędują w tak demonicznym miejscu nie może dziwić fakt, że wszelkie reformy i próby naprawy kraju kończą się zazwyczaj klęską. Gdy czyta się o okrucieństwach jakich dopuścili się Niemcy w czasie Powstania Warszawskiego można odnieść wrażenie, że Warszawa - Warszowa była polem bitwy na którym starły się z Polakami najprawdziwsze zastępy Arymana, który chciał pokazać do kogo należy te miejsce. Cóż, kaprys fanatycznego katolika, Zygmunta III Wazy zdecydował, że stolica Polski znajduje się w tym miejscu . Może to przypadek, a być może po prostu złego podświadomie ciągnie do zła ? JHVH = Aryman ? Kto wie. Pewne jest jednak to, że Polska nie odzyska swej chwały dopóki jej stolicą będzie Warszawa ! Warszawa to symbol 400 lat klęsk. Warszawa to cmentarz, na którym leży 250.000 ofiar samobójczych skłonności narodu polskiego, zaszczepionych mu przez romajski katolicyzm. Czas obalić zmurszałe słupy czasu. Stolica powinna być w Górach Świętokrzyskich - tam gdzie wszystko się zaczęło.

Portret użytkownika isia

Sprawdź, jak się pisze

Sprawdź, jak się pisze Warszawa cyrylicą. Barsaba... bar sabba, toż to święty Symeon w oryginale. Nigdy nie mogę pojąć, jak można było nie wpaść na tak oczywiste pochodzenie tego słowa.

Skomentuj